Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet arkadaşlar basın açıklamamı yapıyorum :))
kırmızılı olan benim diğerleri hayatımın en değerli varlıkları kardeşlerim
iyi akşamlar cerencim

Kız Arife beni akadaşlığa kabul et çabuk, yoksa resimlerini göremeyeceğim. Kızlar bu liste işini her hafta biri üstlensin. Ben ayımı değiştirmiştim ama gene eskiye döndü, size kızmıyorum bulmak çk zor çünkü. Bir kişinin elinde olursa daha yi olmaz mı? Sadece bir öneri...

Kız Arife beni akadaşlığa kabul et çabuk, yoksa resimlerini göremeyeceğim. Kızlar bu liste işini her hafta biri üstlensin. Ben ayımı değiştirmiştim ama gene eskiye döndü, size kızmıyorum bulmak çk zor çünkü. Bir kişinin elinde olursa daha yi olmaz mı? Sadece bir öneri...

ettim cicim gel bekliyorum

Kızlar benim adet yaklaştı sanırım sancılar başladı. Hadi ben kaçtım anneme:)) herkese hayırlı akşamlar.....Hepinizi çok seviyorum:))

kızalr sayfa acık onlinesın nerdesin dersiniz siz şimdi yazmaıyorum ama okuyorum sadece şu yoğunlukda anca :)))

bugün çarşıya çıktım sancıdan ölüyorum çok yorulmuşum farkına varamadım eve gelince acısı çıktı

kzıalr bende kapıyorum yazamıyorum zaten evden bakarım artık mavicim maile bakıcam şimdi
iyi akşamalr kızlar

Neşecim bende zaten demiştim önceden listeyi güncelleyeyim ben diye ama kimseden ses çıkmadı bende elimden geldigince en zonkini bulup güncellemeye çalışıyorum ianan geçmişe gidince geri bulmak zor oluyor herkesin ayı farklı çıkıyor bana iletin yapayım ben hergün..
Arifecim oldu şimdi sana benziyor kardeşlerin ama sanırım bir tek sende gamze var yanlışmı gördüm bilmiyorum ama..

canım benim mavi deniz buralardaydım ama yazdığım yazıları gönderemedim bu sitede sorun vardı galiba

X