Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Yasemink canım maşallah siz de çok yakışıyorsunuz. Allah bebişinize bağışlasın. Maviş kız nerelerdesin???

bayan merak kaç yaşındasın ki sen..yasemincim bende bakacam fotolara şimid nurunkinede bakacam daha ayy çok yer var bakacagım kız ceren şu dedigin topigin adresini ver bana bakayım hangi bölümde nerden bulacaz anacım...

neşem buradayımda henüz çıkamadım buradan sana dönecektim ben zaten diger topiklerden ama çıkamadım ki daha buraları okumaktan bir sürü topik açılı ama henüz gidip okuyamadım..

yaa ben bi tek nuru görebildim resimlerde ceren yasemink göremedim şu resim ve albüm bölümünden bakılmıyormu

garibim zaten asker olmasada meraklanmayın oklava yemege niyetim yoksırnaşık şey
tabiiii canım işler var ve bende yatmak zorundayım bebiş için evi bi görseniz harp alanı gibi ama kalakmıyorum mecburen birazcıkta titiz sayılırım kendi kendimi yiyorum işler olmadı diye :çok üzgünüm:

çok gaddarsınız 15-20 sayfa he alıcagım olsun hemde yüz milyar:roflol:

mavi deniz yorumunu okudum cicim ben de sana cevap verdim hatta özelden gçrürsün :)
bu arada afiyet olsun tatlılar falan ohh maşallah yarasın.
burcu kız ben özel albüm yaptım sanırım nur da öyle yaptı arkadaş olmamız gerekiyor ancak o zaman görebilirsin cicim
benimle çıkarmısın? şey pardon arkadaş olabilirmiyiz :):):)
şimdi teklif yollucam kabul edersin balım sonrada görürsün resimleri.

ben 20 yaşıma kasımda girdim daha doldurmadıgım için 19 sayılıyorum anlayacagın çok çıtırım hihoyyyt
ayriyetten tatlıları kim yapacak senmi bizmi ona göre gelelimcokacimcoook

ay nedesem ki eşime soram bakam üstüne kuma teklifime ne dicek kaydirigubbakcemile3
kız zaten arkadaşız listemde varsınız hepiniz :uhm:

yasemincim resimlere baktım çok güzel bir gelin olmuşsun
çok yakışmışsınız Allah mutlulugunuzu daim etsin inşallah

mavi deniz tatlımı dedin cokacimcoook
ceren resimleriniz başarıyla görülmüştür hihoyyyt

mavi deniz tatlımı dedin cokacimcoook
ceren resimleriniz başarıyla görülmüştür hihoyyyt

demekki biz arkadaş değilmişiz canımcım gördünmü
hem zaten sen görmüştün benim resimlerimi yaa niye kudurdun resim resim diye :)
mavi deniz ne tatlısı yapacak acaba

demekki biz arkadaş değilmişiz canımcım gördünmü
hem zaten sen görmüştün benim resimlerimi yaa niye kudurdun resim resim diye :)
mavi deniz ne tatlısı yapacak acaba

ne bilim kıı bilim resimlerini ama işte burdan görünce bakam değişikmisin die herhalde merak ettim kaydirigubbakcemile3

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...ternatif-tip/241871-hamile-kalma-formulu.html
KIZLAR BİRDE BÖYLE BİR TOPİK GÖRDÜM TARİF VARDI BURADA HAMİŞ KALMAK İÇİN BAKIN İSTERSENİZ..

YOGURT TATLISIDA DİYORLAR İRMİKTE ŞAM TATŞISIDA VALLA BEN HANGİSİ DENK GELİRSE ÖYLE DİYORUM..YOGURT İRMİK ŞEKERDEN YAPILAN TATLI..İÇİNDE SIFIR YAG VAR HOŞUMA GİDİYOR ÇOKTANDIR SAYIKLIYORDUM TATLI DİYE REGL DE GELDİ YA DAHA GELEMEDİDE GÜNÜ YAKLAŞTI SANIRIM ..

yasemink şekerim ben göremiyorum resimlerini çok merak ediyorum bizim sudenin annesini müsadenle görebilirmiyim:))))

ne bilim kıı bilim resimlerini ama işte burdan görünce bakam değişikmisin die herhalde merak ettim kaydirigubbakcemile3

hee bukelamunluk var bende her sayfada başka görünüyom sen bilmiyin
estetikli halim ve estetiksiz halim :):):)

Ilahi işte ben bunu dedim fotoya bakınca bu laflar bu hatundan mı çıkıyor diye.. Fotodakine bakılırsa sessiz çekingen utangaç birine benziyor..

kızlar nur ceren yasemink gördüm hepicinizin resimlerini çokmu çok güzel anne olucaksınız valla maşallahhhh tü tü tü

Ilahi işte ben bunu dedim fotoya bakınca bu laflar bu hatundan mı çıkıyor diye.. Fotodakine bakılırsa sessiz çekingen utangaç birine benziyor..

cerenin resmi fotomontaj :dilcikar:
böyle aslında o -tatlicadiarzu-

kız ceren kızmın diimi bilim kızmadınıda soram yine kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…