Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerenin resmi fotomontaj :dilcikar:
böyle aslında o -tatlicadiarzu-

kız ceren kızmın diimi bilim kızmadınıda soram yine kaydirigubbakcemile3

kızsam ne olacak hava zatii soğuk çıkarım bahçeye geçer bütün kızgınlık :)
siz beni beğenmi,yorsunuz demek

kızz mavi deniz sen dış görünüşe göremi not verip yorum yapıyon şişştt sakın yapma inan çok yanılırsın heee kaydirigubbakcemile3

Günaydın Herkeseeeeeee..
Kızlar valla kendimi yaşlı nineler gibi hissediyorum hızınız karşısında..Ben size demedim mi gece az yazın diye:)) len okumakla geçiyor ömrüm..işten atılınca bol bol okurum artık:))
bu arada cerencim, filizcim sizlere çıkma teklif ettim.gelir teklifim özelinize:)))) hani albümlere giremiyorum yoksa..arkadaş olalım da görelim değil mi.bizim işyerinde birkaç kişi var kk ya giren kızlar..o yüzden ne kendi adımı kullanabiliyorum ne de resim koyabiliyorum:KK43: tırstım ayol:))
çok öpüyorum hepinizii...
bol hamiş haberli haftalar diliyorum toipiğimize de...

Kızlar amma kaynatıonuz yetişemiom size yaa evet ben yalovadayım ama siteye ilk girdiğimde bazı özel durumlarda dolayı demedim o günde ceren söleyince emin olamadım amma boşverdim şimdi başka bi topicte hamilelikte değil ama neyse boşverin nağpalım bütün sırlarım açığa çıktı eyvaaahhhh

ceren kız yanlış anlama dış görünüşe göre not verip yorum yapmam tabii hani fotoılarda masum bir yüz ifaden var sanki çekingen utanmış gibi o yüzden dedim ben..alınma yane ...cerot valla bu hatunlar çok hızlı bende yetişemiyorum çogu zaman çogunu okumakla geçiyor zmanınım?senin kırmızılar geldimi?

entelliye boşver kuzum ya ne özeli ne tüzeli burda kız kıza konuşuyoruz kimden çekinicezki herşeyimiz ortada en özel durumlarımız takma sallla gitsiinnn...
bak ben bütün çıplaklığımla (sözün gelişi tabi) burdayım. bir tek adım ceren değil onuda zaten defalarca söyledim. fazlamı dobracı açık sözlüyüm neyim :)
neyse demek yalovadasın banada çok uzak sayılmazsın hani beklerim bir gün heee :):):)
kızz mavi deniz çekingen utangaç hiç olmadım ben hele düğün günü o resimlerin çekildiği zaman beni görseydin ne heyecan ne bir şey sanki normal bir günmüş gibiydim manyaklık var galiba kanımda ama gerçekten bak o resimlerdeki benim yanımdakide kocacımm :):):)

cnm kuşkum olmasın sana yakılıyorum ben tabii hani bazen deriz bak ifadesinle bile şeytanlık var ne yapsam diye düşünür falan buda öyle birşey..çok hoş çıkmışsın ama..görüntü yanılmamalı hiçbir zaman zaten..benide görenler hep tavırlarımla falan ayy ne kendini begenmiş kız falan diyorlarmış ama beni tanıdıktan sonra nöyle olmadıgını farketmişler..hatat yakın arkadaşım bile söylemişti bunu bana ilk beni gördügünde....

cnm kuşkum olmasın sana yakılıyorum ben tabii hani bazen deriz bak ifadesinle bile şeytanlık var ne yapsam diye düşünür falan buda öyle birşey..çok hoş çıkmışsın ama..görüntü yanılmamalı hiçbir zaman zaten..benide görenler hep tavırlarımla falan ayy ne kendini begenmiş kız falan diyorlarmış ama beni tanıdıktan sonra nöyle olmadıgını farketmişler..hatat yakın arkadaşım bile söylemişti bunu bana ilk beni gördügünde....

kızz biliyim bana takıldığıunıda dikkat et ayağında takılmasın düşüverirsin sonraa nemelazım. kaydirigubbakcemile

boşver söylenenlere bende dışardan çok sert ve asabi görünürüm aslında hatta bir önceki iş yerimdeki arkadaşlar beni hiç gülerken görmemişler ilk denk geldiklerinde aaa bu gülmeyi biliyormuş diye hayret etmişlerdi cidden bak. gerçi şimdi bu topikte bu söylediklerime kim inanır bu kadar muzurluğun üstüne sizde haklısınız.

yok cnm öyle benim içinde öyle demişler ama beni tanıyınca yanıldıklarınızn farkına varmışlar anlamayan kaz kafalılar yine anlamadılar ya neyse..geçmişte kaldı gitti...yine durgunlaştı bizim hatunlar..

merhaba kızlaaaaaaar, amma yazmışsınız oku oku bitmedi valla, bu arada Ceren, Yasemin, Nur resimlerinize bayıldımmmmmmmmmmmmm, ben de bazı resimler ekledim, devamı gelecek :)

merhaba kızlaaaaaaar, amma yazmışsınız oku oku bitmedi valla, bu arada Ceren, Yasemin, Nur resimlerinize bayıldımmmmmmmmmmmmm, ben de bazı resimler ekledim, devamı gelecek :)

FİLİZCİM NERDESİN SEN SABAHTAN BERİ YAWWW
KAYINVALİDENLE GÖRÜMCEN AKŞAM SİZDE KALDILAR GALİBA kaydirigubbakcemile3

yaa ierror uzun süredir online görünüyorsun ama hala bişiler karalamadın gülüm. sendemi geçmişte takılı kaldın. bir cöee yapta öyle devam et geçmişi okumaya merak ettik bak seni
hıuuu kime diyorum ben :)

X