Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

maşllah kuzum valla hızınıza yetişmek çok zor inşallah canım bu hafta içinde koymaya çalışırım resimleri nasıl koyuyosunuz bi zahmet yazarmısın

canımın içi dün bana tosba dediler burdaki bazıı arkadaşlar isimini vermicem baş harfi burcu :) şimdi o yüzden hızlı ten misali uçuyoruz kaydirigubbakcemile3

hayatım kullanıcı profiline girdiğinde resimler albümler bölümü var ordan albümlere tıkladınmı zaten albüm yok ekle diyor ekle dedinmi o kendi ekliyor dicem
tabiki o kadar basit değil cicim :roflol: sen ekle yazısına bir tık yap sonra o seni yönlendirir bizede haber ver ama koyduktan sonra resimlerini :)

HALT ETMİŞ BURCU SEN Mİ YAVAŞŞIN GERÇİ ONUNDA SENDEN GERİ KALIR YANI YOK YAkaydirigubbakcemile3 TEŞEKKÜR EDERİM CANIM EKLER EKLEMEZ HABER VERİCEM SİZE

günaydın bayan merak ismin gibi dayanamayıp sende merak ettin dimi ehe ehe :roflol:
bu ara konu dışında ama kız sen daha bebeymişin anam kuzucukmulun sen yaa kardeşimden bilene güccükmüşün sen alınma sakın hee....
kızdığım topik HAMİLE KALMAK İSTEMEYENLER
gir sende bak burdaki bütün kızları yönlendiriyorum tırsıp kaçacak konuyu açan ve yeazan :roflol:

kız cren koptum valla :roflol: baş harfi burcu :roflol:
burcu kimki alla alla :dilcikar:
kızla hızım dünkü cerenin tospaaa haline gelirse bilinki patron tarafından enselendim kaydirigubbakcemile3

kız cren koptum valla :roflol: baş harfi burcu :roflol:
burcu kimki alla alla :dilcikar:
kızla hızım dünkü cerenin tospaaa haline gelirse bilinki patron tarafından enselendim kaydirigubbakcemile3

yaa burcu zaten biz bu gidişle kk dan değilde işten atılıcaz hee :roflol:

entelliyecim ama senin profilinde yaşadığın yer uşak yazıyo

evet arife sana katılıyorum geçende entelliye benide şaşırtmıştı filizle konuşurken filiz balıkesirde entelliye uşakta o nasıl filizden önce buraya gelecek diye. meğer hatun başka bir il yazmış tanınmamak için vay uyanık vay :roflol:

kızım boşuna bayan merak olmadık dimi namımız ismimizle yürüsün diyeee:roflol:
çok fazla okumadım ama okudugum kadarıyla Allah herşeyin hayırlısını versin inş herkezin sıkıntısı başka biz acaaba nasıl dogururuz diyoz onlarda nasıl düşürürüz diyorklava:

evet ayriyetten ben çok fazla çıtırımdır konuşmalarınızı ona göre yazın yaş sınırım var
gözüm pek açılmasın:roflol:

ceren kriz varmış bacım gel biz işimizin başına dönelim :1shok:
hatunlarrr ben hızıma biraz ara veriyorum ve önümde yığılmış olan evrakları toplıyayım

kaşınıyor ordakiler kaşınıyor klava:
neyse cicim madem konuşmalar dikkat edicez +18 i gördünmü kaybolana kadar açma topiği anacım oldumu :sm_cool:

ceren kriz varmış bacım gel biz işimizin başına dönelim :1shok:
hatunlarrr ben hızıma biraz ara veriyorum ve önümde yığılmış olan evrakları toplıyayım

evet burcu kriz varmış kimsede bize sahip çıkmıyor biz en iyisimi tilki misali dönelim yine ttükkana...
bende biraz çalışayım kızlar ama sayfam açık ara ara takip edicem bizden ayrılmayın a.s

kaşınıyor ordakiler kaşınıyor klava:
neyse cicim madem konuşmalar dikkat edicez +18 i gördünmü kaybolana kadar açma topiği anacım oldumu :sm_cool:

tamam ben laf dinlerim şekerim artı ondekizi beklicem:jeyyar:
ozaman ben çıkıyorum yerime agabeyimi oturtuyorum:roflol::roflol:

neyse o garibim askerdeydi unutmuşum ben devam edeyim bari:roflol:

benim uyku tulumu uyanıyor galiba size iyi işler bol kazançlar
krizi unutmayalım
aşkama kadar çok yazmayın neolurrrr:jeyyar:

Anamm maşallahınız vaar bune hız bune gevezelik yarabbim
Koydum kızlar resimeri elimde ne varsa.

oleyyy oleyyy hihoyyyt
şimdi resimlere bir göz atıyorum eğer boy uygun ise seni reklam ajansına yazabilirim cicim
bekle beni anacımm gelicem şimdi :roflol:

benim uyku tulumu uyanıyor galiba size iyi işler bol kazançlar
krizi unutmayalım
aşkama kadar çok yazmayın neolurrrr:jeyyar:

kız bayan merak biz kocişlere bile izin vermiyoruz senin abinin burda ne işi var klava:
neyse kocanı yolladıktan sonra sende yatarsın artıkın ohh gel keyfim gel....
neyse cicim akşama grş. 15-20 sayfa ileriden hadi byeee :roflol: :roflol:

oyy oyyy oku oku cnm çıktı az yazın beeaaaa...slm kızlar nasılsınız iyi kaynatmışsınız maşaalh cerencim baktım fotolarına yorum bilem yazdım..kız çok masum çıkmışsın fotoda buradan yazdıklarına bakılırsa hiç benzemiyorsunuz ordakiyle sessizden kork derler bizim orda biliyonmu sen...şaka ama maşaalh diyorum ben..nurcum cnm ne dengesiz mal insanlar varmış gebe olmasanda bazen insan çok kötü oluyor yer istesen vermezler ..cnm dikkat et kendine üşütme emi sıkı giyin...filizcim nasıl geçti günüm kayınvalide görümce gelecekmiş.dün de bizimkiler bizdeydi yeni eve böyle oturmaya gelememişlerdi tatlıda yaptım bir tepsi tarifi alıp gelin biz bitiremeyiz diye kızlar gelin bana tatlı yapayım size.. tek etek isim yazmıyorum kuzura bakmayın inan sayfa çok ilerliyor oku oku aklımda kalmıyor kim geldi kim gitti diye..ama bugün nurla beyazı soracaktım nerdeler daha eve gelemediler herhalde diye..yasemincimde gelmiş nasılsın? menzil gülü kibele benssenb ierror neşemese lotus cerotbyan merak bulcuk filizentelliye arife unuttugum varsa affola..nasılsınız kızlar hepinizi öptm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…