Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ne tutucam içimde yaaaa çatlardım yoksa
sen niye korkuyonki atarsalar atsınlar ala ala bizde kod adı kullanıp gireriz :)
hep ben o kadar +18 den sonra atılacağımı sanmıyorum :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3yok kız +18 bölümü var zaten burda aşk meşk kısımları falan var bu topikten kimse şutlanmaz baksana cıvıl cıvıl gelen kalıo :sm_cool:

canım rüyan hayırlara çıksın inşallah normaldede görüşebilsek ne güzel olur dimi kızlar

amiinn :Saruboceq:
evet valla amma süper olurrr görüşebilsek
ama bekar olmak lazım yoksa eşler boşar bizi
bu akaşm cerendeyim yarın entelliyede böyle topiktekilerin hepsini gezersek kaydirigubbakcemile3

amiinn :Saruboceq:
evet valla amma süper olurrr görüşebilsek
ama bekar olmak lazım yoksa eşler boşar bizi
bu akaşm cerendeyim yarın entelliyede böyle topiktekilerin hepsini gezersek kaydirigubbakcemile3

karıya bak direk ordayım burdayım hiç bana gelin demiyor
belki biz önce senden başlayacaz ala ala
bencede bekar olsak olurdu ama şimdi çok zorr
olsun belki günün birinde olur umut fakirin ekmeğidir nede olsa kaydirigubbakcemile3

karıya bak direk ordayım burdayım hiç bana gelin demiyor
belki biz önce senden başlayacaz ala ala
bencede bekar olsak olurdu ama şimdi çok zorr
olsun belki günün birinde olur umut fakirin ekmeğidir nede olsa kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:
buyrun kızlarrrrr kapım her daim açık kaydirigubbakcemile5

Günaydın fıstıklarım.
Burda hava çook güzel kıpır kıpır oldum. Ceren Nur tatlışlarım resimleriniz mükemmeel. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.
Benide tanıyıınhihoyyyt koyayım bende bikaç resim.
Entelliye nasılsın canım
Bulcuk hayır olsun rüyan

Günaydın fıstıklarım.
Burda hava çook güzel kıpır kıpır oldum. Ceren Nur tatlışlarım resimleriniz mükemmeel. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.
Entelliye nasılsın canım
Bulcuk hayır olsun rüyan

hayır olsun canım bende koycam evde fırsat bulsam resimleri hepimiz tanıyalım süper oldu bu resim fikri valla

Nur canım senin albümüne de baktım çok güzelsiniz hepiniz maşallah kızlar ya. Allah salık ve huzurla yuvalarınızda bebişlerinize kavuştursun inşallah.

Günaydın fıstıklarım.
Entelliye nasılsın canım
Bulcuk hayır olsun rüyan

teşekkür ederim yasemincim. sen nasılsın diğer topikte yakalandın çok gezmee he ajanların var arkanda ona göre :)
evet ya herkes resmini koysun kısa süreliğinede olsa tanıyalım herkesi bayanlar nütfennn...

Günaydın kızlar nasılsınız
ceren nur maşşallah ikinizde çok güzelsiniz allah mutluluğunuzu bozmasın
cerencim geçmişi okuyodumbide resimlerinize baktım kızlar hamiş resimlerinizide koysanıza merak ettim burcu ,entelliye yasemink nesemizde burdaymış sizler nasılsınz kızlar ekledinizmi resimleri

Günaydın kızlar nasılsınız
ceren nur maşşallah ikinizde çok güzelsiniz allah mutluluğunuzu bozmasın
cerencim geçmişi okuyodumbide resimlerinize baktım kızlar hamiş resimlerinizide koysanıza merak ettim burcu ,entelliye yasemink nesemizde burdaymış sizler nasılsınz kızlar ekledinizmi resimleri

canımcım sanada günaydın bacım bizler iyiyiz formdayız yine bu sabah tam dört topikte yazışıyoruz burcu çatlağı ile diğer tarafta birileri bize saldırıya geçti sanırım birazdan gidip bakıcam burcuu kız sende gel bak haydar dümene güzin abla eklendi galiba kaydirigubbakcemile3
bu arada arifecim benim göbiş belli belirsiz arası o yüzden henüz erken biraz göbiş belli olsun çeker hamiş resmimide koyarım. sende koysana resim bizden beklemeyin hep.

:uhm:annıcam duu du az kaldı valla önce tahtalrı yerine oturtayım :roflol:

burcu kız millet hamiş olmak için hap kullanıyor birde hamiş olmamak için ilişkiden sonra hap varmış çocuk düşsün diye duydunmu ben ilk edfa duyuyorum. madem istemiyon çocuğu ne giriyon ilişkiye yaa, madem ilişkiye giriyon ne korunmuyon, madem korunmadın niye korkuyon... bu mademler uzardaa gider coştum yine dalgalanıyorum bennn.... :roflol:

canımcım sanada günaydın bacım bizler iyiyiz formdayız yine bu sabah tam dört topikte yazışıyoruz burcu çatlağı ile diğer tarafta birileri bize saldırıya geçti sanırım birazdan gidip bakıcam burcuu kız sende gel bak haydar dümene güzin abla eklendi galiba kaydirigubbakcemile3
bu arada arifecim benim göbiş belli belirsiz arası o yüzden henüz erken biraz göbiş belli olsun çeker hamiş resmimide koyarım. Sende koysana resim bizden beklemeyin hep.

maşllah kuzum valla hızınıza yetişmek çok zor inşallah canım bu hafta içinde koymaya çalışırım resimleri nasıl koyuyosunuz bi zahmet yazarmısın

günaydın hanımlar bugün eşim işe biraz geç çıkacagı için sabahtan burdayımmmm
sabah sabah kaynatmışsınız yine cerencim şu kızdıgın topigin adı neydi canım
bakıp birazcıkta ben kızayım dermişimmm

X