Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah canım allah büyük en kısa zamanda hepimize nasip eder .ne kadar uzun sürüyo adetin ben çatlarım heralde o bitene kadar ay bide ağrılı oluyo allah yardımcın olsun canım zor valla ama doktora gittiysen problem yok canım:1hug:

bulcuk teşekkür ederim saol

kızlar bi şey sorcam beninde adetim 8 gün geçti sonra iki gün leke geldi sonra da hastalandım bu beşinci ay doktora gitsem mi artık sizce

doğru söylüyosun canım nasılsın iyimisin bebiş nasıl herşey yolundadır inşallah:1hug:

sağol canım işallah en kısa zamanda 9 ay boyunca olmıcaz kaydirigubbakcemile3

cerencim valla işte adet devam ediyor ama en azından ağrım yok. burdada sürekli yağmur yağıyo bide garfıeldı kydum köşeye tam uyumalık baktıkca mirmirmirmir bölye oluyorum

eylülcüm daha önce bu konuyla ilgli hiç doktora gitmediysen genel kontrol amaçlı git derim ben bebek düşünmden önce sırf bu adet problemim için gittim sorun varmı yokmu onu öğrendim en azından

günaydın canım nasılsın al bendende o kadar dört gözle bekliyoruz adet tarihimi nasıl haberi olmasın rabbim çok bekletmez inşallah hayırlarla birlikte gelsinler:ecrin_bebek:

canım yara vardı onu yaktırmak için gitmiştim doktara ozaman düşünmüyoduk ama gözüken bir sorun yok demişti 3,5 yıldır bi kere gecikmişi hava değişiminderdir dedi ilaç içtim oldum. şimdi de beş aydır özelikle takip ediyorum gününü hiç aksatmamıştı. bu ay ilk defa böyle bi şey oldu üstüne görmüş olabilir miyim diye merak ediyorum annem ve ablamda öyle olmuş benim de o aklıma geldi

canım işallah üstüne görmedir kan testi yaptırırsan çıkar adetinde 8 gün gecikmeli olmuş zaten şüpheleniyosan test yaptır umarım bebiştir :Saruboceq:

günaydın yasemink ohh sude hanım missler gibi bıcı bıcısını yapabilir çıktıkdan sonra

hayırlısı olsun canım ama sen yinede bi doktora git bence en sağlıklı bilgiyi ondan alırsın hem ne var ne yok öğrenirsin için rahatlar bakarsın bi süpriz olur

Burcu cnm kan verdim dün akşam bugün alacam sonucu yazacaktım ama diger topikte siz sorunca ilk oraya yazdım..bakalım hayırlısı dün doktorumu arayacam ona göre kan veririm demiştim hatırlarsanız,doktorumu aradım saat 17 de kan testi yaptır dedi ona göre ilaç veririm dedi regl olman için.. Kan testini görümeden ilaç vermiyorlar..neyse kan sayımıda yaptırdım.en azından kan sayımıda çıktı aradan bakalım onda ne çıkacak..

kızlar saolun valla karar veremiyodum randevu alıyım da yarın doktora gidiyim ben bana dua edin hayırlı haberler alırım inşallah

canım hayırlısı neyse o olsun senin için işallah :Saruboceq: heycanla bekliyorum sonucu

canım inşallah hayırlısı olsun umarım olumlu olur sonuç

Günaydıııııııııııııııııııııııııın, nasılsınız kızlar? Akşamdan beri bayağı bir kaynatmışsınız. Oku oku bitirdim ama kimin ne dediğini de unuttum! Hafıza problemi işte... kafamçokkarıştı Tek tek cevap vermek isterdim canlarım ama maalesef sayfalar geçtikçe isimleri karıştırıyorum ve kime ne yazacağımı şaşırıyorum. Sanırım bunları okurken tek tek not tutmak lazım :uhm:

Petekcim aramıza hoşgeldin, senin adına çok sevindim, hayırlısıyla ve sağlıkla allah tamamını erdirsin inşallah ve kucağına alırsın :ecrin_bebek:

Eylülcüm sen de hoşgeldin a.s

Tüüüüüüüüüm arkadaşlarım tekrar günaydııııııııııııııııııııııııııın. hihoyyythihoyyythihoyyyt
Ağrım yok, kanamam azaldı ohhhhhh dünya varmış ya, kendimi çok iyi hissediyorum şimdi kaydirigubbakcemile5

allah gönlüne göre versin canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…