Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Günaydıııııııııııııııııııııııııın, nasılsınız kızlar? Akşamdan beri bayağı bir kaynatmışsınız. Oku oku bitirdim ama kimin ne dediğini de unuttum! Hafıza problemi işte... kafamçokkarıştı Tek tek cevap vermek isterdim canlarım ama maalesef sayfalar geçtikçe isimleri karıştırıyorum ve kime ne yazacağımı şaşırıyorum. Sanırım bunları okurken tek tek not tutmak lazım :uhm:

Petekcim aramıza hoşgeldin, senin adına çok sevindim, hayırlısıyla ve sağlıkla allah tamamını erdirsin inşallah ve kucağına alırsın :ecrin_bebek: :nazar:

Eylülcüm sen de hoşgeldin a.s

Tüüüüüüüüüm arkadaşlarım tekrar günaydııııııııııııııııııııııııııın. hihoyyythihoyyythihoyyyt
Ağrım yok, kanamam azaldı ohhhhhh dünya varmış ya, kendimi çok iyi hissediyorum şimdi kaydirigubbakcemile5

günaydın filizcim iyi olmana sevdim ben kendi adıma söyliyim sayfayı açmadan önce kağıt kalem hazırlıyorum canım herkese cvp verebilmek için

Günaydıııııııııııııııııııııııııın, nasılsınız kızlar? Akşamdan beri bayağı bir kaynatmışsınız. Oku oku bitirdim ama kimin ne dediğini de unuttum! Hafıza problemi işte... kafamçokkarıştı Tek tek cevap vermek isterdim canlarım ama maalesef sayfalar geçtikçe isimleri karıştırıyorum ve kime ne yazacağımı şaşırıyorum. Sanırım bunları okurken tek tek not tutmak lazım :uhm:

Petekcim aramıza hoşgeldin, senin adına çok sevindim, hayırlısıyla ve sağlıkla allah tamamını erdirsin inşallah ve kucağına alırsın :ecrin_bebek: :nazar:

Eylülcüm sen de hoşgeldin a.s

Tüüüüüüüüüm arkadaşlarım tekrar günaydııııııııııııııııııııııııııın. hihoyyythihoyyythihoyyyt
Ağrım yok, kanamam azaldı ohhhhhh dünya varmış ya, kendimi çok iyi hissediyorum şimdi kaydirigubbakcemile5

saol canım sana da günaydın

arifee süpersin ama hakkaten öyle yapamk lazım not almak bende unutyorum çünkü sonra düşünüyorum kim ne dedeiydi diyekaydirigubbakcemile3

Bulcukcum nasıl oldun gülüm? Umarım tamamen geçmiştir ağrıların.

Arifecim iyisin değil mi?

Ya kızlar dün akşam kafam çok bulanıktı o yüzden yazamadım. Dün doktoruma korunmak istediğimi ve 3 ay sonra tüp bebeğe karar verdiğimizi söyledim. Adam önce doğum kontrol hapı yazacaktı sonra vazgeçti. Dedi ki "neden korunacaksınız ki, zaten bu dönem içerisinde kaliteli bir yumurtanız olabilir ve tekrar hamile kalabilirsiniz ve bu sefer sorunsuz olabilir". Ama ben cesaret edemediğimi söyledim. Sonuç olarak adam beni ikna etti. Operasyonun arkasından konuştuk bu konuyu, tabii ben anestezi altında olduğum için fazla ısrar edemedim korunma konusunda. Ya ben ne yapayım şimdi?

Bulcukcum nasıl oldun gülüm? Umarım tamamen geçmiştir ağrıların.

Arifecim iyisin değil mi?

Ya kızlar dün akşam kafam çok bulanıktı o yüzden yazamadım. Dün doktoruma korunmak istediğimi ve 3 ay sonra tüp bebeğe karar verdiğimizi söyledim. Adam önce doğum kontrol hapı yazacaktı sonra vazgeçti. Dedi ki "neden korunacaksınız ki, zaten bu dönem içerisinde kaliteli bir yumurtanız olabilir ve tekrar hamile kalabilirsiniz ve bu sefer sorunsuz olabilir". Ama ben cesaret edemediğimi söyledim. Sonuç olarak adam beni ikna etti. Operasyonun arkasından konuştuk bu konuyu, tabii ben anestezi altında olduğum için fazla ısrar edemedim korunma konusunda. Ya ben ne yapayım şimdi?

canım bence böyle bir ihtimal varsa korunma derim bende 3,5 yıl korundum 5 aydır korunmadım ama yine de aklıma acaba olmaz mı diye geliyor bence iyi düşün pişman olma hem 3 ay dan bahsediyosun arada çok uzun bir zaman yok ki 3 ay once olması senin için fark eder mi ki

canım bence böyle bir ihtimal varsa korunma derim bende 3,5 yıl korundum 5 aydır korunmadım ama yine de aklıma acaba olmaz mı diye geliyor bence iyi düşün pişman olma hem 3 ay dan bahsediyosun arada çok uzun bir zaman yok ki 3 ay once olması senin için fark eder mi ki

Canım benim hamile kalmakla bir sorunum yok, çok rahat hamile kalabiliyorum ama hamile kaldıktan sonra hamilelik en fazla 9 hafta sürüyor. Dün kürtaj oldum, vücudun toparlanması için 3 aya ihtiyaç var. Benim sorunum kaliteli yumurta sorunu, o yüzden tüp bebeğe karar verdik. Tekrar tekrar kürtaj olmaktan çok yıprandım. Dün dördüncü kürtajımı oldum çünkü canım.

Cnm iyi olmana çok sevindim inş bir daha bu tür sorunlarla karşı karşıya kalmazsın gerçeketen içtenlikle bunu diliyorum rabbimden..korunma konusunda doktorum haklı olabilir peki bu 3 aqylık süre içerisinde gebe kalırsan düşük riski yüksekmi bunu söyledimi..senin sorunun kaliteli yumurta olmaması degilmi?hayırlısı olsun korunma ilaçla ama istersen ilk ay siz kendiniz korunun ilaçla falan degil tabii..kendini nasıl hissediyorsan öyle hareket et senin ruh halin önemli unutma önce sensin degerli olan...
Arkadaşlar tüm iyi dileklerinizi için sagolun dilerim sonuç pozitif olur ama hiç ümidim yok biliyorsunuz..bunu sürekli söylüyorum ama ne yapayım kendimide buna hazırlıyorum sonuç negatif çıktıgında üzülmeyeyim diye..

Canım benim hamile kalmakla bir sorunum yok, çok rahat hamile kalabiliyorum ama hamile kaldıktan sonra hamilelik en fazla 9 hafta sürüyor. Dün kürtaj oldum, vücudun toparlanması için 3 aya ihtiyaç var. Benim sorunum kaliteli yumurta sorunu, o yüzden tüp bebeğe karar verdik. Tekrar tekrar kürtaj olmaktan çok yıprandım. Dün dördüncü kürtajımı oldum çünkü canım.

canım o zaman doğru söylüyosun vücudunun da toparlanması lazım umarım bir dahaki sefere Allah tamamını erdirir

yyaaaa bi durun be bi durun hangi ara bu kadar kaynattınız oha falan oldum yane yetişemedim size
hemde bennn :)

filizcim ben iyyim çok şükür ağrım yok en azından
bence doktorunu dinle ve korunma gerçekten belki sağlıklı bir bebiş bu esnada gelicekken sen kapıları kapatma derim herşeyin hayırlısı olsun işallah :Saruboceq:

Mavidenizcim düşük riski her zaman var, doktor tüp bebek yapsanız bile düşük riskiniz var dedi. Zaten bu ay biz kendimiz korunacağız ama kürtajdan sonra yumurtlamanın ne zaman olacağı tam kesin olmuyor çünkü diğer adetin başlaması bazen 40 - 45 günü buluyor. Onun için takvim hesabı işe yaramaz. Kondomdan da ben nefret ediyorum, çok kötü hissediyorum. Bilmiyorum bakalım ne yapacağız.

Canım ne çok umutlan ne de çok umutsuz ol. Allahım ne mucizeler veriyor :) Dualarım seninle güzelim :)

öncelikle filizcim ablacım canımcım herkes geçmiş olsun dileklerini iletiyor sana aslında ben özellikle seninle bu konuyu hiç konuşmak istemiyordum hi yaşanmamış gibi hareket edip seninle kaldığımız yerden muhabbetlere devam etmek istiyordum (kendi adıma konuşuyorum kızlar) ama hep gündemde bu olduğu için bari dedim bende yazayım bişiler ayıp olmasın. nede olsa gününün ışığı bendim dimi :)
canımcım prenses üzme kendini yıpratmada sakın allahın izini ile geçti bu kara bulutlarda çok yakında güneş senin hayatına doğacak ben buna inanıyorum sende inan. doktorun söylediklerine gelince şahsen ben beşinciye senin aynı şeyi yaşamanı gerçekten istemiyorum gülüm bu yüzden lütfen çok çok iyi düşün ve karar ver.

mavi deniz hadi bakalım kan sonuçlarında neler çıkacak hayırlısı diyorum. takmamaya çalış.

eylül hoş geldin aramıza umarım sende en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bizlere....

burcummmm kuzuuummmm naberrrrrrr..... kaldır o garfield i gözünün önünden çabuk :)

yasemin nasıl banyo aldın kız sudeye resmin koysana görelim merak ettim.....

yyaaaa bi durun be bi durun hangi ara bu kadar kaynattınız oha falan oldum yane yetişemedim size
hemde bennn :)

yaaaaaa gördün mü fıstığım nasıl kaynatıyoruz :dance: sen bile şaşırdın Şeniz

filizcim ben iyyim çok şükür ağrım yok en azından
bence doktorunu dinle ve korunma gerçekten belki sağlıklı bir bebiş bu esnada gelicekken sen kapıları kapatma derim herşeyin hayırlısı olsun işallah :Saruboceq:

Allahıma sığınıyorum ve onun mucizelerine güveniyorum a.s

ceren kız özendim güzel düğün resmimi koycaktım bulamadım bende benden daha güsel bişi koyayaım deidm garfıeldddddd :roflol:

öncelikle filizcim ablacım canımcım herkes geçmiş olsun dileklerini iletiyor sana aslında ben özellikle seninle bu konuyu hiç konuşmak istemiyordum hi yaşanmamış gibi hareket edip seninle kaldığımız yerden muhabbetlere devam etmek istiyordum (kendi adıma konuşuyorum kızlar) ama hep gündemde bu olduğu için bari dedim bende yazayım bişiler ayıp olmasın. nede olsa gününün ışığı bendim dimi :)
canımcım prenses üzme kendini yıpratmada sakın allahın izini ile geçti bu kara bulutlarda çok yakında güneş senin hayatına doğacak ben buna inanıyorum sende inan. doktorun söylediklerine gelince şahsen ben beşinciye senin aynı şeyi yaşamanı gerçekten istemiyorum gülüm bu yüzden lütfen çok çok iyi düşün ve karar ver.

Güzelim benim, gün ışığım kaydirigubbakcemile3 merak etme, olan bir şeyi konuşmamak ve yaşanmamış kabul etmek benim ne acımı dindirir ne de unutturur. Olan oldu artık, kaldığım yerden tabii ki devam edeceğim hayata. Şimdi yeni bir sayfa açtım ve yaşananları kabul edip geride bırakmam gerekiyor, öyle de yapıyorum. Bugün gerçekten iyiyim, kendimi rahat hissediyorum. Doktorun söyledikleri kafamı karıştırdı ve o riski almaya korkuyorum, ama söylediği diğer şey de doğru, tüp bebek yapsam da düşük riski var. Neyse zaman gösterecek, 3 ay içinde hamile kalmamaya çalışacağım, çünkü doğum kontrol hapı alıp vücuduma zarar vermek istemiyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. Allah hepimizie iyi günler göstersin inşallah :1hug:

merhaba kızlar.

Keyifler iyidir umarım.

Pelinciğim çok sevindim canım. Allah kucağına almayı da nasip etsin. Kocişine nasıl söyledin? Anlat bakalım. Bizi merakta bırakma olur mu?

Filizciğim iyi olmana çoook sevindim canım benim. Korunma konusunda bir doktora daha sor bence. Çünkü ben de beklenmesi gerek diye biliyorum. Bu arada yumurtanı güçlendirmek için neler yapabiliriz bir bakalım siteden. Buradaki kızlar neredeyse uzman bu konuda. Bir sürü bitkisel tedavi yöntemi var. Tabii yapmadan önce doktora sormak kaydı ile.

Mavi Deniz canım dün de yazmıştım benim içimde hep bir ümit var. HAyırlısı canım. Rabbim inşaallah bu ay da seni sevindirir.

İrreor, kontrolün iyi geçer umarım. Bence hiçbir sorun yoktur. Bebişimiz iyidir annesi.

Bulcuk geçmiş olsun canım. dediğin gibi inşaallah 9 ay hiç görmeyiz kırmızıları.

Arifeciğim merhaba canım.

Menzil Gülü, Kibele, Mavi45, Nur84, Nesemese, Entelliye, Bayan Merak, Cerot, Ceren54,adını yazdığım yazmadığım bütün arkadaşlar ( kusura bakmayın unutkanlıktan) hepinize çooook güzel bir gün diliyorum.

X