Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar hepinize merhabalar eşim bilgisayarı akşam iş dönüşü getitdigi için şimdi girebildim
ama kimsecikler yok sanırım
geçmişi okudum gerçekten maaşallah diyorum nekadar yazmışsınız öyle
dün görüşemedigimiz ama bugün ben yokken hoşgeldin diyen arkadaşların yazılarını okudum
tekrardan hoşbulduk diyorum isileri aklımda tutamadıgım için tek tek yazmadım kusurabakmayın

yeni hamile oldugunu ögrenen arkadaşlarımız var aramızda onlarada hayırlı ugurlu olsun diyorum

filizcim sanada tekrardan geçmiş olsun çok dinlen ve kendine iyi bakk

canım valla görmemişimdir kusura bakma çok üzüldüm sen böyle yazınca ben birine yazarken arada kaldıysa ondan görmemişimir değilse neden cevap vermeyeyim sana valla çok üzüldüm şimdi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım üzülmene gerek yok ben de çok hassaslaştım ondandır yada arkadaş olayım derken böyle yaparak elime yüzüme bulaştırıyorum galiba sen bakma bana hormonlar değişiyo ya bukalemın gibi oldum bi anım bi anımı tutmuyo

filizcim geçmiş olsun rabbim bir daha acı yaşatmasın ağrılarında çok sürmez inşallah çok öptüm canım yarın kısmetse görüşürüz

çok heyecanlıyım bugün 11 de dr gidicem en son 6 haftalıkken gitmiştimşimdi 11 haftadayım ara çok uzun olunca insan da hem heyecan hem endişe hemde merak oluyo uyku bile tutmuyo benii

çok heyecanlıyım bugün 11 de dr gidicem en son 6 haftalıkken gitmiştimşimdi 11 haftadayım ara çok uzun olunca insan da hem heyecan hem endişe hemde merak oluyo uyku bile tutmuyo benii

canım endişelenme kalbini ferah tut Allah tamamını erdirsin

ben geldim canım, merak etme iyiyim, şu an aynen şu durumdayım kafamçokkarıştı mirmirmirmir başımın dönmesinden başka bir şey yok o da anestezinin etkisinden, biraz da sancım var yemekten sonra ağrı kesici içeceğim.

hepinizi çooooooooook seviyorum ve hepinizin desteği için çooooooooooook teşekkürler canlarım :1hug:

canım benim allah tekrarını yaşatmasında tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin:Saruboceq: kendine dikkat etŞeniz

günaydın bayanlar
kız menzil gülü saatleri karıştırıyorum ben kalktı uykusunu alamdı bida yatcak herhalde diye düşündüm kaydirigubbakcemile3
ierror canım hadi güzel bebişini gör bugun sonra bize anlat merakla bekliyoruz

arifeee nasılsın bu sabah pek kimseler gelmemiş uyanamadılar daha havada yapmurlu burda tam uyku havası valla

canım benim hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz ayda 1 keremi gidiyosun özlemişsindir sen şimdi :1hug:

arifeee nasılsın bu sabah pek kimseler gelmemiş uyanamadılar daha havada yapmurlu burda tam uyku havası valla

iyiyim burcu teşekkür ederima.s.sen nasılsın işler çok yoğun galiba bu aralar bizim kızlar çok tembelleşti canım bir türlü uyanamıyolar burdada yağmur var canım ama iş yerine gelince uyku falan kalmıyo kapıdan içeri girdimmi buuzzzzz birkere şoklanıyosun zatendelikafadulden lahanaya döndük valla kat kat kucağımda sıcak su torbasıyla oturuyorum eeeeeee sen neler yaptın adet sancıların varmış bugün daha iyisindir inşallah
bendede başladı sancılar hayırlısıyla atlatalım barisenağlama

iyiyim burcu teşekkür ederima.s.sen nasılsın işler çok yoğun galiba bu aralar bizim kızlar çok tembelleşti canım bir türlü uyanamıyolar burdada yağmur var canım ama iş yerine gelince uyku falan kalmıyo kapıdan içeri girdimmi buuzzzzz birkere şoklanıyosun zatendelikafadulden lahanaya döndük valla kat kat kucağımda sıcak su torbasıyla oturuyorum eeeeeee sen neler yaptın adet sancıların varmış bugün daha iyisindir inşallah
bendede başladı sancılar hayırlısıyla atlatalım barisenağlama

evet valla iş yerine girince şok etkisiyle uyanıyoruz cidden delikafadulden
valla adetim pazar günü bitecek daha baya var ama çok şükür bugun sancım yok neydi o ya 3 gün çektim resmen. senin adet tarihin geldimi kız

evet valla iş yerine girince şok etkisiyle uyanıyoruz cidden delikafadulden
valla adetim pazar günü bitecek daha baya var ama çok şükür bugun sancım yok neydi o ya 3 gün çektim resmen. senin adet tarihin geldimi kız

evet canım pazar günü geldisenağlama eksik olmasın senin adetin kaç gün sürüyo kuzum

evet canım pazar günü geldisenağlama eksik olmasın senin adetin kaç gün sürüyo kuzum

olsun üzülme bi dahaki aya işallah :1hug:
valla benim adet ilk olduğumdan beri hiç değişmeksizin 10 gün sürüyor yoğun ve ağrılı büsürü doktora gittim problem olmadını nomral oldunu söylüyolar yıllardır çekiyorum böyle kocamda sabırla bekliyor kaydirigubbakcemile3

işte geldim burdayım...
hepinize günaydın canlarımmmm kuzucuklarımmmm....
bu gün buralarda soğuk vede yağmurlu iç karartıcı ama ben uyandımmmm :)
evet burcum geçmişi okuyordum bir şey kaçırmak istemiyorum sonra kızlar alınganlık yapıyorlar ehe ehe :) sen nasılsın bıcırık burcu iyileştinmi?

arifecim evet canımcım bu aralar görüşemiyoruz ben burda iken siz olmuyorsunuz ben gidincede siz geliyorsunuz :) online olmasada yazışıyoruz ya yetiyor :)

eee kızlarrrr nerelerdesiniz

Günaydın larr..evet burcucum geçmişi okuyordum neyse fazla kaynatan yok..filizcim öncelikle geçmiş olsun diyorum allah tekrar karşılaştırmasın b u durumla hayırlıs zamanında hayırlısı ile bebegine kavuşmak nasip etsin..petekcim ugramamışsın hayırdır nasıl sürpriz yaptın eşine bende güzel sürpriz yapmak isterim ama benim regl gecikmesi bile olay oluyor habersiz olması mümkün degil.. Kızlar nerelerdesiniz hadi bakalım dökülün şuraya....

Günaydın larr..evet burcucum geçmişi okuyordum neyse fazla kaynatan yok..filizcim öncelikle geçmiş olsun diyorum allah tekrar karşılaştırmasın b u durumla hayırlıs zamanında hayırlısı ile bebegine kavuşmak nasip etsin..petekcim ugramamışsın hayırdır nasıl sürpriz yaptın eşine bende güzel sürpriz yapmak isterim ama benim regl gecikmesi bile olay oluyor habersiz olması mümkün degil.. Kızlar nerelerdesiniz hadi bakalım dökülün şuraya....

olsun testin pozitif çıksında eşine her halukarda süpriz our böyle bi haber yaptırdınmı yaptırcanmı testi yazmışsınıdr belki ama geçmişde aklımda tutamıyorum çok takip edemedim ya bi kaç gündür

eylül cüm hoşgeldin dedimmiki sana :uhm: demedeyisem sana ve tüm yen gelenlere hoşgeldiniz aramıza a.s.

X