Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
10.cerot.....................................5.ayı mdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................15+4 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

DAHA GÜNCEL BİR LİSTE VARMIYDI BİLMİYORUM AMA BEN EN SONKİ LİSTEYİ ALMAYA ÇALIŞTIM....LİSTEMİZ SAYFALAR ARASINDA KAYBOLMASIN DİYE ALIYORUM BURAYA..

Arifeciğim hayırlısı olsun canım. Üzülmek yok olur mu?

teşekkür ederim canım yok üzülmedim ama bira burkuldum oda geçici zaten allahın izniyle bidaki sefere inşallah sağol canım:1hug:

kızlar teyzemin 50. yaş gününde ona özel yaptığım pasta beğenecekmisiniz bakalım kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: :sm_cool:

Sağolasın canım benim.a.s. Çok çabuk geçiyo valla her hafta bişey bekledim ben kalp atışı muayene ikili test üçlü test derken geçiyo işte.. Bu cinsiyet için takvim bulabilirsem yüklicem buraya

tam olarak 18. haftamda hissettim sanırım daha öncesinde böyle pıt pıt bişeyler hissediyordum ama şimdikiyle kıyaslayınca o bişey değilmiş. Ayaklarım belim her yanımı sarıyorum hatta içime tayt giyiyorum en güzelikaydirigubbakcemile5 sende tatlım dikkat et kendine:1hug:

merhabalar ben geldimmmm ne yazmışınız öyle ya oku oku bitmedi valla ama ben geçmişi unuttum:uhm: kızlar hafızam küçüldü

Arifecim hayırlısı böyleymiş güzelim, eninde sonunda başaracağız :) ben buna inanıyorum.

canım benim sağol teşekkür ederim a.s.allah razı olsun inşallah rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder sen de canını sıkma herşey allahtan şimdiden geçmiş olsun kocaman öpüyorumŞeniz

kız ceren karikatürler süper valla siteye arada ablamda giriyor oda süper olduğunu söyledi:)

kızlar hepinize merhaba
ocak ayı benim çok yoğun geçiyor işler yüzünden giremiyorum
şu andada zaten iş bile yapamıcak kadar adet sancısı çekiyorum hap bile fayda etmedi kıvranıyorum resmen hepinizi okudum sayfalrı doldurmuşsunuz muhabbet çok güsel hepinizi özledim valla en azından sizi bırakmadımı bilmenizi istedim çok sık giremiyorum bu sıralar

Bulcuk kuzum geçmeiş olsun regl sancısı idi degilmi...majezik al o hem kanamayı kesmez hemde regl agrısı için o...yardımcın olsun bende sancı bitti ama baş agrısı oluyor..

kızlar ben çıkıyorum arkadaşa gidecem kendinize iyi bakın filiz abla sanada çok geçmiş olsun akşama girmeye çalışacam

Bulcuk kuzum geçmeiş olsun regl sancısı idi degilmi...majezik al o hem kanamayı kesmez hemde regl agrısı için o...yardımcın olsun bende sancı bitti ama baş agrısı oluyor..

evet canım regl ağrısı zaten çok geliyor apranax yutuyorum ama geçmiyor baş ağrısıda ayrı bi durum oda var zaten seninkide gelmedi dimi amma sıkıntı valla işallah bebiş değilse bir an önce gelir valla alt üst ediyo insanı bu durum

öyle burcum valla insanı sıkıntı basıyor regl olmayıncada..gelsede bende rahatlasam...kızlar ya dikkatimi çekiyorda uzun zamandır online siniz ama hiçbiriniz tek kelime etmiyorsunuz hayırdır..???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…