Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım ya sen neden böyle alınganlık yapıooorrsun şekerim hamileliğin duygusallığı sende erkenmi başlamış ne ?
yada bana hiç uğramadı bu duygusallık acaba normal olmayan benmiyim :sm_cool:

canım bugün saat 17.00'de randevum, saat 16.00'da çıkacağım evden çünkü doktorum 45 dakika uzaklıkta. Mavidenizcim rahatsızlığının sebebi reglinin gecikmesinden olabilir. Sen eşini dinle bir kan sayımı yaptır, doktora gitmeyi de ihmal etme canımcım.

canım darılma, ben sana öbür topicten cevap yazmıştım güzelim. eeee burası bağımlılık yapıyor işte :)

Cerencim döktürüyorsun yine bugün :)

kız nerdesin sen?
iki saaattir seni online görüyorum teşekkür ettiğini görüyorum ama yazmıyorsunnn...
nerdeyse gidip diğer topikte yakalayıp elinden tutupta getirecektim buraya hıııı kaydirigubbakcemile3

Canım benim, bugünlük beni affedin, hiç keyfim yok, yazılanları takip ediyorum güzelim :) ama buradayım, gözüm üzerinizde yaniii :)

Gidip kendime bir kahve yapayım, 12.00'den sonra bir şey yiyip içmem yasak çünkü, hemen geliyorum kaybolmayın sakın ortadan :)

GÜNAYDIN HERKESEEE
topiğin taze gelini olarak herkese iyi haftalar diliyorum:)))
yani evde bilgisayar olmadığı için pazartesi cuma arası sadece mesai saatlerinde girebiliyorum kızlar kk ya..inanın geldiğimden beri kaçırdığım sayfaları okuyayım dedim, hızınıza yetişemedim yani maaşallah..
öncelikle duyarlılığınız için hepinize de çok çok teşekkür ediyorum..hoşbulduk kızlar..mavi denizciğimin dediği kadar varmış yani..çok sıcaksınız..kaynıyor burası yaw..valla böyle giderse benim zamanım kaçırdığım sayfaları okumakla geçecek:)))
hemen eve internet bağlatmalıyım..bebek derdini de unutturursunuz siz adama..hele de sen cerencim..yani ilahi diyorum sana..bi de alınmışsın bakıyorum eleştirilere..lütfen ama lütfen alınma..sen bu topiğin neşesisin..yani akşama kadar yok kırmızıları gördük mü, yok bugün çalışmalar nasıl geçti, yok yumurtlama tarihim şuydu geçmez zaman kızlar..cerenciğimin sadece gönderdiği resimlerini görünce dedim acaba yanlış topikte miyim..:)))) negatif eleştiri değildi yani canım..
çok öpüyorum ve herkese iyi bir hafta diliyorum..
kızlar bizim işler yoğun olabiliyor ve elimden geldiğince giriyorum ve gireceğim de bu topiğe.kaçırdığım ufak detaylar olursa şimdiden özür hepinizden...
SİZLERİ SEVİYORUM VEEEE ÖPÜYORUM YİNE YENİDENN....

slm kızlar,
yasemincim geçmiş olsun tatlım ya
bendede hala burun tıkanıklığı var ilaç falanda alamayınca geçmiyor işte
tuzlu su yaptım bende enjektör ile damlatıyorum burnuma ama bazen o bile nafile...
sen c vitaminini ihmal etme canım,biede boğazlarını sıcak tut,boğazlı kazak falan giy tatlım.
filizcim hayırlısıyla git gel bakalım:1hug:
mavideniz ihmal etme canım artık,mutlaka dr.unla görüş,evet kansayımı d ayaptır
gitmişken tansiyonunu falan da ölçtür lütfen..
arife,ceren,ierror,burcu,neşemeşe,menzil gülü,benssenb,kibele,htc ve aklıma gelmeyen dostalrım hepiniz iyisiniz umarım
biz iyiyiz kızımla çok şükür,yok bir yaramazlık,ayın 20.s,nde 3 boyutlu ultrasona giricez,sabırsızlıkla onu bekliyorumsırnaşık şey

yok artıkkkk kafamçokkarıştı

Eki Görüntüle 7750

ay bizde mi böyle olucaz 9 aylık oluncaaaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Cerotcum burası gerçekten çok sıcak bir yer, insanın morali tavana vuruyor en kötü ruh halindeyken bile. Ceren buranın en muzur yaramazı yerimseniben ben ona gün ışığım diyorum çünkü fıkraları, karikatürleriyle en azından beni sıkıntılarımdan uzaklaştırıyor. Ben de sana iyi bir hafta diliyorum canım a.s

Cerotcum cnm..sanada iyi haftalar..evet cnm bu topikte sürekli ay yumurtlama zamanı ay şu ay bu diye debelenmiyoruz hertelden çalıyoruz burada biz..cerende bu topigimizin güneşi ara sıra didişiyoruz biz alınganlık yapıyoruz birbirimize o beni kızdıryor bazen sonrada cırlıyoruz ikimizde...ama hepimiz birbirimizi seviyoruz..geldigine sevindim..bazen durgun bazen deli dolu gidiyoruz işte..

beyazcım okyanus suyu diye bir sprey var, eczaneye okyanus suyu diyince veriyor, galiba adı sterimar'dı. kesinlikle bebeğe bir zararı yok, direk olarak burnu açıyor, deniz suyu sıkıyorsun burnuna kısacası, doktorum vermişti bana da hamileyken. Doktoruna sor istersen hayatım, gerçekten burnu açıp rahatlatıyor, tuzlu sudan daha kolay bir şey bence.

Beyazcım ögleden sonra arayayım belki doktorum bugün yerinde yoktur..en azından bunu ögrenip kan testi isterse ikisini birden yaptıracam 2 kere gidip gelmek istemiyorum kan için..birde çok üzüyorum son zamanlarda gerçi ankara soguk ama yinede evde bile ben üsüyorum sürekli...

Canım aşkolsun, ben mesajlarımda hep seni anıyorum. Ama çok sık giremediğim için mesajım az. Belki görememişsindir.

Selam kızlar.

Öğle tatilinden önce girmeyeyim dedim. Duramadın yine.

Beyaz16 iyi olmana çok sevindim canım.

Arifeciğim hayırlısı olsun canım. Üzülmek yok olur mu?

Mavi Deniz canım seni umutlandırmak istemem ama inşaallah diyorum canım. Ne yapayım içimden böyle geliyor.

Yasemink merhaba canım. Kiloları boşver bence şimdi. Hamişliğin tadını çıkar. Bebiş doğsun bak, koşturmacada nasıl vereceksin kiloları.

ceren54 formundasın yine. Maaşallah diyeyim.

Filizciğim, dualarım seninle canım.

Cerot merhaba.

Menzilgülü, nesemese, Kibele, Nur84, Entelliye, meraklı bayan, Mavi45, ismini yazdığım yazmadığım herkes umarım hepiniz çoook iyisinizdir bugün.

kızzzllaarrrrrr
beni yine şımartıyorsunuz ay ay ay diyim yani ablanız kurbaan olsun size diyuecem belkide aranızda en küçüğünüz benim veeee büyümek istemiyorummmmmm....
cerot tekrar hoş geldin tatlım aramıza emin ol burası acaip bağımlılık yapıyor istesende tekrar kopamazsın bizlerden ehe ehe ayrıcaaaaa eleştirilere açığım hatun kızım sen dert etme mavi denizinde söylediği gibi arada hırlaşıyoruz dişlerimizi gösteriyoruz sonra yine süt liman :):):) e olsun o kadar ne de olsa karı milleti dimi ama yaaa....
filizimin gün ışığı olmak bana huzur veriyor umarım uzun uzun bir müddet sizleri güldürüp neşelendirebilirim kızlar:) sizin deyiminizle muzurluk yaparım kanımda var napayımmm...

kızz beyaz ben dokuz aylık olunca göbek o kadar olursa ben geberirim çatlar be göbeğim taşıyamam heralde. :) düşünüyorumda göbeğimin üstündeki deri falan incelir heralde gerilmekten ve şeffaf bir göbiş ve bebiş olur :):) ay düşünsene içerisi görünürrr :):):)

Bende o deniz suyundan kullanmıştım ıyomer ' dı adı ama emin degilim..gerçekten faydası oluyor bunun..

benim dr.um da verdi,eczanelerde satılıyor deniz suyu al dedi,aldım,bir marka 13 YTL verdim,aam hiç bir işe yaramadı bende açmadı bir türlü
dr.a tekrar gittiğimde söyledim tuzlu su yap dedi,daha iyi gelirmiş tuzu biraz daha fazla olsun dedi,
ne bileyim kullanıyorum işte...:1no2:

Bana destek veren tüm arkadaşlarım, hepinize tek tek teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanıdım :)

Ierror nereye kayboldu oklavayı çıkartacam şimdi..neyse kuzum ben kendi adıma söyleyeyim sürekli ad vererek sormıuyorum çünkü çok unutkanım sürekli konuştugum birinin bile adını yazmayabiliyorum..o yüzden bende genel olarak hitap ediyorum bu hitabımda geneldir yani..özel cvp varsa cvplarım...öptm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…