Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bence çok gerilere gitmeyin inanın c.tesi ögleden sonra giremedim bu sabaha kadar belki yarım saat okudum...çok yazmış biizm hatunlar...

Canım aşkolsun, ben mesajlarımda hep seni anıyorum. Ama çok sık giremediğim için mesajım az. Belki görememişsindir.

hayatım tabiki de yazılan mesajları muhakkakgörüyorum altına teşekkürlerimi yapıyorum yazamasamda.fakat benim demek istediğim mesela dün ben birilerine yazı yazdım online olsalarda beni görmeyenler var hatta yazımı umursamayıp diğerleri ile sohbet edenleri kastediyorum olsun artık takmıyorum onlarında kankilerini seçmek hakkı tabi.saol canım iyi niyetinden dolayı kaydirigubbakcemile5

kızlar yola çıkmak için hazırlanmam gerekiyor, hepinizi çoooooooook seviyorum ve çoooooooooooook öpüyorum. Akşam kendimi iyi hissedersem gelirim, gelemezsem yarın görüşürüz, şimdilik bye :)

kızlar bende ce deyip kaçıyorum nur gibi arkadaşıma gidiyorum bende
ceren kız o resimdeki sensin muhtemelen
tütütü maşallah Allah nazarlardan saklasın
ne güzelmişssin kız sen...

hayatım tabiki de yazılan mesajları muhakkakgörüyorum altına teşekkürlerimi yapıyorum yazamasamda.fakat benim demek istediğim mesela dün ben birilerine yazı yazdım online olsalarda beni görmeyenler var hatta yazımı umursamayıp diğerleri ile sohbet edenleri kastediyorum olsun artık takmıyorum onlarında kankilerini seçmek hakkı tabi.saol canım iyi niyetinden dolayı kaydirigubbakcemile5

kız çatlak yumurta lafmı sokuyon sen ne bu alınganlık ?
ayıp ayıp hiç yakışmıyor sana burdaki kızlar hele bir okusun bu yazdıklarını gör bak hepsi alacak eline :eek:klava:
canımcım ya lütfen kendini dışarda hissetme tamammı biz kocaman bir aileyiz burda lütfen. kimimiz her öğün birlikteyiz kimimiz sadece akşam yemeklerinde kimi ise pazar kahvesine geliyor ama hep buralardayız unutmuyoruz unutlumuyoruz....

kızlar bende ce deyip kaçıyorum nur gibi arkadaşıma gidiyorum bende
ceren kız o resimdeki sensin muhtemelen
tütütü maşallah Allah nazarlardan saklasın
ne güzelmişssin kız sen...

cicim hangi resim? anlayamadımda
burda yayınladığım karikatür +18 komik resimlermi kaydirigubbakcemile3

Evet evet ben hafta sonu giremedim evde net yok şuan henüz baglatmadık noprmaldede sık giremiyordum hafta sonları ama bir ceee yapmaya geliyordum ..ben ierror arkadaşa öyledim zaten sürekli yinelemem gerek olmadıgını düşündügümden bir şey söylemiyorum o beni anladı dimiiii ierror..kızlar ya sıkıldım bugün p.tesi ya.sizlerde durgunsunuz val bir oraya bir buraya modundayım..üçüz annelerin topigini gördüm albümlerinde fotoları var bebklerin ne kadar küçüklermiş ama çok tatlılardı yaaa..

selam ola kk nın en hızlı ilerleyen topiğinin en hızlı bayanları:))) yani 2 saat bırakmaya gelmiyor doluveriyor sayfalar..geçmişi okumaktan güncel haberleri kaçırmasam bari..:))
mavi denizcim valla ateş almaya girer gibi girip çıkıyorum..malum iş..demek hala regl olmadın..canım bakarsın vardır bişiiler..yani usg ye girmeden emin olma bence..benim kızıma gebeyken ne kanda ne de idrarda çıktı 12 haftaya kadar...gözünü sevdiğimin usg si de olmasa söktürücü falan verirmiş yani dr bana..düşünemiyorum bile..
Allahtan ümit kesilmez kızlar valla dua edin bol bol ve takmayınn..
hepinizi öpüyorum canlarımmm...

Son düzenleme:
canım mavi deniz senin güzel kalbinden ve içten tavırlarından aynı zamanda cerende dahil bu dediklerime şüphem yok sadece isim vermediğim için bu durum oluyo mesela geçmişte ben nur arkadaşımıza içten kelimeler yazdım ama kendisi online başka sohbetlere devam etti ama benim yazımı görmedi sadece buna alındım belkide siz haklısınız çok alıngan oldum bu sıralar ama bir gerçek hepinizi çok ama çoook seviyorum

Cerot valla kesşke olsa inan bende isterim ama hiç umudum yok ..ahh ben ne kadar karamsar biriyim..geçende kayınvalidemle otururken nerden konu açıldı bilmiyorum ama ben millet ilk ayda hemncecik gebe kalıyor bizde tık yok ugraş sur dedim.kayınvalidemde kızdı bana niye öyle söylüyorsun geç olsun güç olmasın hayırlısı olsun önce senin saglıgın sonra gerisi gelir bize ilk sen lazımsın dedi..bizdede tam tersi oluyor yanii.

Kız ceren bak ne diyor muzur +18 resimlerimi diye...nur beyaz güle güle...filizcim hayırlısı ile git gel..

eee ne dicemki başka düşünüyom düşünüym bulamıyom hangi resmi bana benzettiki beyaz merak ettim şimdi aklım doğal olarak +18 e gitti gerçi ordakilerde pek seksii canımm :eek: kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

mavi deniz susuyorum susuyorum söylemicem diyorum ama bak burdakileri dinleme tamammı birazcıcık daha bekle sonra kan testi yaptır azıcık daha ya nolurr kırma beni bak ben gebe bir bayanım :roflol:

ilaç falanda alma hee adet olmak için sakın

Bizde seni seviyorum takılmayın bakayım bunlara nurda aslınd aöyle biri degildir kendini kaptırdıysa bir konuya onla ilgili konuşmuştur..bazen banada cvp vermiyorlar herkese hitaben yazdıgım halde..boş ver takma kafana..

Kız ceren sana bayılıyorum ben yaa..cnm avatarındaki gelinlik giyen muzurdan bahsediyor anlarsın sen yaaa...cnm doktora bırakıyorum şimdi o ne derse onu uygulayacam ben arayayım birazdan bakalım ne diyecek kan testi istesede ancak yarın öglen olur.sonuçta 3 gelir yanii..

Kız ceren sana bayılıyorum ben yaa..cnm avatarındaki gelinlik giyen muzurdan bahsediyor anlarsın sen yaaa...cnm doktora bırakıyorum şimdi o ne derse onu uygulayacam ben arayayım birazdan bakalım ne diyecek kan testi istesede ancak yarın öglen olur.sonuçta 3 gelir yanii..

kızzz bayılma birde senle uğraşmayalım yada bayıl bayıl bebek geldiğine kesin emin oluruz o vakit :roflol:
haaaa o resimmi avatardaki yanii şimdi anladım ben ne bileyim ya ondan bahsettiğinizi zaten gribim mikroplar öleceğine beynimdeki hücreler ölüyor konuşulanları anlamıyorum kaydirigubbakcemile3
birde çok güzelmşsin gibi bir cümle kurunca beyaz kesin dedim karikatürlerden bahsediyor hiiiçç üstüme alınmadım ama bak şimdi utandım :eek:
güzel düşünceler için teşekkürlerrrr bayanlarrr....
bakalım dktorun ne dicek bu arada....

kız ceren evet avtardaki resim kız adam akıllı resimlerini koyda albümüne görelim..hoş hatunsun niye üstüne alınmıyorsun kii?cerotta gitmiş 2 dkda kaşla göz arası...

Günaydın kızlaar!!

Hepinize mutlu yıllar.. Ben yılbaşı gribi ilerlettim malesef:çok üzgünüm: cuma işe de gelemedim evde bool bol dinlendim. Şimdi sol bademciğim şiş ve kocaman uçuğum var ama iyiyim Allaha şükür hastalığı atlattım. Nur senin uçuk geçti mi?

Menzil Gülü canım benim oğluşunmu olacak senin yesinler onuuuu.. Sağlığıyla gelsin inşallaah. İsmide çok güzel yüreğide ismi kadar güzel olsun inşallah.

Mavi Deniz canım hasta oldun mu hatırladıkça ben stres oluyorum hala. İnşallah düzelir adet düzenin canım benim haberini bekliyorum. Bu arada cevap verememiştim sana tatlım. Bizim ev hazır annemlerin evi ve boş daha önce kiralıyoduk hep. Ama babam en son kiralamıcam diye içini yaptırmıştı kendisi taşınırım diye. Ama daha taşınmasına var bide eşyalı bide yakın derken ben taşınıyorum. Bitek salon takımı yok ve çamaşır makinası onun haricinde herşey var Allaha şükür. Tabağımı çanağımı üstümü başımı bide kocamı alıp yerleşicem inşallah. Yani çok eşya taşımıcam.

Ceren canım allah neşeni bozmasııın. Bütün ömrün böyle geçsin maşallah sana:nazar:

Benssenbim iyiyim sen nasılsın? Çok az uğruyosun buralara helede Rahel.

Beyaz canım resimler süper yaw hatta en son resimdeki kedinin dişlerini kıskandım şahsensırnaşık şeysırnaşık şey

htc80 canım yaa Gazze mahvetti beni içim parçalınıyor Allahım yardımcıları olsun. Dualarımı esirgemiyorum elimde olsa parçalıcam İsraili o derece sinirliyim. Gülmek bile gelmiyor içimden aklıma geldikçe. Minik minik bebekler yavrular uçup gittiler. Allah ıslah etsin yapanları.

Buarada nur canım seni streslermi bastıı kıyamam:teselli: Cinsiyetinin heyecanı sardı seni. Kız olsun erkek olsun öncelikle sağlıklı olsun.. Bana hep erkek diyolardı göbüşümü gören şimdi bariz belli göbüş biyanda popo bi yanda gamyoncuiremsu yayıldım resmen. Yani ben erkek bekliyodum kız diyince şaşırdım ama bi okadarda sevindim erkek deselerdi gene sevinirdim. Stres yapma bebişinide üzme emi.. O seni hissediyor duyuyor hatta görüyor canım benim. a.s.

Bayan Merak hoşgelmişsin canım.

Filizim dualarım seninle kolaylıkla atlat inşallah.

Neşeeeeeee benide zayıflatma listesine alııııın. Şimdiden adım sanım olsun neepceem beeeeensenağlamasenağlama Heryanım förtledii nisana kadar kapılardan sığamıcam. Gene sıkıya alıyım kendimi ipin ucunu kaçırdım galibasenağlama

Aminn canim benim. Merak etme bol bol emzirir verirsin kilolari dert etme. Bende 4 ayda 6 kilo aldim. Heralde dusuk kilo ile hamile kaldigim icin vucut kendini toparladi. Insallah hepimiz hayirlisi ile bebislerimizi kucagimiza aliriz.

X