Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlae hepinize günaydın hayırlı haftalar benim kırmızılar geldi canlarım bu ayda olmadı napalım kısmet değilmiş
cerot hoşgeldin aramıza inşallah ikinci yavrunada kauşursun allahın izniyle
bayanmerak sende hoşgeldin canım allah kucağına lamayı nasip eder inşallah
aramıza yeni katılan diğer arkadaşlar sizde hoşgeldiniz
cerencim geçmiş olsun canım yazıların harika çoşturdun bizi yine paylaşımın için sağol
nurcum geçmiş olsun kendine dikkat et
mavideniz canım hayırlısı olsun inşallah bidaki aya hepimiz kavuşuruz bebişlere
filzcim nasılsın paylaşımların için sağol çok güzeldi tüp bebekten bahsetmişsin hayırlısı olsun canım allah yardımcın olsun
benssenb canım benim hiç önemli değil sen canını sıkma teşekkürederim ben iyiyim şekerim allaha çok şükür evet yoğundum ama normale dönücem galiba sen nasılsın arkadaşım kendine dikkat et bende seni kocaman öpüyorum
beyazcım günaydın bizde seni özledik nasılsın bebiş nasıl
htc80 günaydın canım
yasemink günaydın nasılsın sude nasıl annesi
burcu sen nasılsın

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
10.cerot.....................................5.ayı mdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................24. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................15+4 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
10.cerot.....................................5.ayı mdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K):ecrin_bebek:
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................15+4 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

yasemincim hoş geldin canım nasılsın. öncelikle geçmiş olsun tatlım aman diyim çok dikkat et kendine hele hele ateş sakın çıkmasın. bende gribim üç gündür fakat sadece burunda tıkanıklık var allahtan boğazlarda tahriş yok ben tadını sevdiğim için sürekli şeker niyetine pastil atıyorum ağzıma belkide onlar boğazlar sağlam :) sanada tavsiye ederim iyi geliyor bebeğede çok faydalıymış doktorum söylemişti canım.
ayyy benimde şuan görünüşüm erkek gibi acaba ne yani bana bakan erkek diyor ama bende kalçalar maşşallah beden atladı nasıl oluyor anlamadım:) 20 gün nasıl geçecek çatlıyorum meraktan yaaa.... ÖNCE SAĞLIK TABİ...

Tatlı heyecanlar bunlar canım benimmm. Bide renkli ultrasonda yüzünü gör kuzununn yersin onu yersin. Banada geçmek bilmemişti o günler ama bak nerdeyse doğurcam:emir_bebek: Pastil bende kullanırım normalde ama hiç aklıma gelmedi ama sevindim bak yararlıysa. bol ıhlamur içtim hergün. Portakal limon mandalina sıkıp sıkıp içtim yedimde. Burnum akmıyor allaha şükür ama uçuk ve bademciğim fena. Burnun için bi leğene sıcak su koy kafana tülbent at buharı yüzüne gelsin istersen içine mentollü bişey at. bizde mentöllü şampuan vardı eşimin kaydirigubbakcemile kokusu burnumu açtı valla. sadece sıcak suyun buharı bile yeter. bunada şükür öksürmekten korkuyodum en çok.
Erkek kız o testler varya çok komik. Çin takvimine göre kızdı bizim benim eşim de hep KIZ diyordu hatta daha belli olmadan ismimizi buldu. Tabiki önce sağlık seninde yavrununda.

Tatlı heyecanlar bunlar canım benimmm. Bide renkli ultrasonda yüzünü gör kuzununn yersin onu yersin. Banada geçmek bilmemişti o günler ama bak nerdeyse doğurcam:emir_bebek: Pastil bende kullanırım normalde ama hiç aklıma gelmedi ama sevindim bak yararlıysa. bol ıhlamur içtim hergün. Portakal limon mandalina sıkıp sıkıp içtim yedimde. Burnum akmıyor allaha şükür ama uçuk ve bademciğim fena. Burnun için bi leğene sıcak su koy kafana tülbent at buharı yüzüne gelsin istersen içine mentollü bişey at. bizde mentöllü şampuan vardı eşimin kaydirigubbakcemile kokusu burnumu açtı valla. sadece sıcak suyun buharı bile yeter. bunada şükür öksürmekten korkuyodum en çok.
Erkek kız o testler varya çok komik. Çin takvimine göre kızdı bizim benim eşim de hep KIZ diyordu hatta daha belli olmadan ismimizi buldu. Tabiki önce sağlık seninde yavrununda.

canım ya ne güzel şeyler bunlar dimi sağlıklı olduğunu bilmek küçücük ekranda içindeki miniğin hareketlerini yüzünü görmekkkk.. ayyyy rabbim herkese her isteyene nasip etsin inşallah :Saruboceq:
canım ya benim kocişte kızım kızım deyip seviyor sürekli korkuyorum erkek olursa sevmeyecek diye acaba baba olarak içinemi doğdu kız olacağı dersin kaydirigubbakcemile3

Evvel Zaman içinde Memleketin Birinde 90 yaşlarında fakat çok dinç ve genç görünümlü bir adam yaşarmış? Çevresinde bulunan herkes ona çok özenir ve sorarlarmış
‘bu gençliğin sırrı nedir’ diye. İhtiyar delikanlı güler geçermiş her soruldukça bu soruya.. Ama Sorular sık , soranlar çoğalınca cevap vermek vacip olmuş sanki.

Düşünmüş nasıl anlatırım bu sırrımı kolayca herkese. Sonra karar vermiş tüm meraklıları yemeğe davet etmeye evine.

“Bu davette size sırrımı açıklayacağım” demiş. Herkes merakla davete gelmiş. Yemekler yenilmiş, içilmiş, sohbetler edilmiş vakit iyice gecikmiş. Ama gençlik sırrı ile ilgili tek kelam edilmemiş. Herkes konu ne zaman açılacak diye merek ederken Adamcağız huri gibi sevimli hanımına seslenmiş:
-”Hatun, şu kilerde bir karpuz getirir misin bize sana zahmet!..” Hanım hemen doğrulmuş kilere giderek kaş ile göz arasında gidip bir karpuz getirmiş. Adamcağız şöyle eliyle bir vurmuş tık tık diye sonra da:
” Bu olmamış hanım, güzel çıkmayacak, başka getirir misin bir zahmet” demiş. Hanım onu götürmüş bir tane daha getirmiş. Adam onu da bir yoklamış yine beğenmemiş.
” Hanım sana yine zahmet olacak ama bu da olmamış başka bir tane getirir misin ” demiş, Başka istemiş?. Bu böylece üç dört sefer daha tekrarlamış.

Neyse misafirleri ve de siz Aziz okuyucuları sıkmamak için !!! Dedemiz beşincide karpuzu beğenmiş ve karpuz kesilmiş, misafirlere ikram edilmiş?. Herkes karpuzunu afiyetle yerken bizim dedecik sormuş. “Eeee ?. Arkadaşlar iste benim gençliğin sırrı burada anladınız
mı??

Herkes birbirinin yüzüne bakmış. Kimse bişey anlamamış..”Aman dede demişler nerde? Anlamadık biz bu sırrı!” Dedecik gülmüş.”Efendiler” demiş “O gördüğünüz karpuz kilerde bir tanecikti, tekti. Ben hanıma git de başka getir dedikçe o kilere gidip geliyor aynı karpuzu getiriyordu. Bir kere bile “aman be adam , deli misin nesin şu tek karpuzu ne taşıttırıyorsun bana defalarca..” demedi.

Beni sizin önünüzde mahcup duruma düşürmedi. İşte ben bütün gençliğimi bu hanımıma borçluyum. Biz birbirimizi hiç başkalarının önünde zor duruma düşürmeyiz. Aile içindeki hiçbir şeyi dışarıya yansıtmayız. Hep birbirimize destek olur, dert ortağı olur, yardım ederiz. Birbirimizle ilgili olan problemleri yine birbirimize anlatırız. İyi kötü her olayı da birlikte paylaşırız.’ Demiş.

SENİN NE ANLATTIĞIN DEĞİL İNSANLARIN NE ANLADIĞI ÖNEMLİDİR.
SENİ ANLAYAN BİRİNE ANLAT.
ANLAŞILMIYORSAN SUS Kİ, ANLATTIĞINI ANLATMAK
ZORUNDA KALMAYASIN!!!

Hayatınız seçtiğiniz kadındır… Zevkli bir kadına rastlarsanız
zevkiniz, bilgili bir kadına rastlarsanız bilginiz, zeki bir kadına
rastlarsanız zekanız gelişir.

Hayat kat kattır. Babil’in Asma Bahçeleri
gibi teraslar halinde yükselir ve bir terastan bir terasa sizi
kadınlar götürür. Ve bugün durduğunuz teras, seyrettiğiniz manzara,
gördüğünüz hayat yanınızdaki kadının terası, manzarası ve
hayatıdır…

Hayatınız seçtiğiniz kadındır…

canlarım günaydın nasılsınız bakalım herkese güzel ve neşeli haftalar dilerim.bessenb iyicim canım sorduğun için teşekkür ederim bir ben yazmadan hatır soran sensin valla çok duygulandım beni unutmadığın için.kimse beni sormasa da ben yazılarını okuduklarımın altına teşekkür butonuna basıyorum okuduğumu bilsinler .bende de biraz heyecan var yarın yani ocak 6 kontrole çağırdı dr 11 haftayım en son kalp atışı için istemişti 6 haftalıkken ondan sonra bu kadar uzun yani bir ay sonra randevu verince insan çatlıyo ne oluyo bana yada gidince nolucak diye telaş var bende seni ve herkesi çok öpüyorum günaydınlar herkese....

yok artıkkkk kafamçokkarıştı

$yooo.jpg

Ayyyy gözlerim yoruldu oku oku bitmek bilmedi valla..herkese merhaba ..filizcim agrıların varmış neyse bugün doktora gidecektin kaç gibi gideceksin ..allah yardımcın olsun..kız ceren alınganlık yapma heee oklava geliyor cnm arkadaşlar izeh etmiş zaten biz sadece filiz arkadaşımız üüzlmesin diye uyarmak istedik senin amacın kötü degil farkındayız ama bazen insanlar hata yapabiliyor yada farkında olamıyorlar başka şeylerin herkesin bakış açısı farklı...bayan merak hoşgeldin umarım sende filizde saglıkla evlatlarınızı kucagınıza alırsınız 5 gebeligin sanırım..filizcim ümidini kaybetme bak arkadaşımız dogal yoldan 5 gebeligini yakalamış..rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin.nurcum üzülme görümcene ben bile sinir oldum burdan allah hepinize benim gibi görümce versin..nadirde olsa ufak pürüzler çıkabiliyor bazen ama normal bende bile o oluyor..bildiginiz gibi ben hala regl olmadım hafta sonu hep bekledim ama gelen giden yok..bugün doktoru arayacam bakalım ne diyecek muhtemel kan testi isteyecek ama yine önce sorayım ben sonragerekirse yaptırırım diyorum..37 günümde bulunuyorum....kızlar bu ara kendimi hep halsiz hissediyoum..sanki tansiyonum düşmüş gibi oluyor..elim ayagım boşalıyor sanki vuxudumdan kan çekilmiş gibi oluyor..başımda sık agrıyor bu aralar..eşimde kan sayımı yaptırmamı istedi belki bir eksiklik vardır diye...neyse gözümü açamıyorum uykum var maalesef geç yattımda...

yasemin canım geçmiş olsun inşallah kolay atlatırsın gribi bol bol greyfurt yemeye çalış iyi gelir birde ben sana bişey sorucam bu çin takvimi nedir ve nerden bulunuyo çok merak ettim öptüm seni kendine iyi bak sıcak tut ayaklarını. senin baya var hamişlik haftan o kadar zaman nasıl geçti ve ben 11 haftalığım bebeğinin hareketini ilk ne zaman hissettin

mavi deniz canım iyi ol seni böyle görmeye alışık değiliz benim içimde hala ümit var sende bişiler var gibi doğuyor içime hadi hayırlısı yoksa da inşallah hemencecik kırmızıların gelsinde sende rahatla valla diğer topiktede yazışıyonuz ama oraya not yazdım burda da söliyim siz olmasanız buranın tadı olmaz sizler buraya en güzel renkleri katıyosunuz

hele ceren yokmu bu muziplikleri nereden bulur nasıl bukadar eğlenceli olabilir insan beni çok şaşırtıyor allahım huzurunu ve mutluluğunu bozmasın

valla darılmıyoda değilim herkes bişiler yazıp cevap buluyo ama ben ne yazarsam uzun bi süre cevapsız kalıyo karar aldım artık online girmicem dışardan yazılarınızı okuyup çıkıcam valla ne komik değilmi artık online olmıcam diyorum ama bi yandan da yazılarınızı okucam diyorum benimki ne yardan geçerim ne serden meselesi kaydirigubbakcemile3

hele ceren yokmu bu muziplikleri nereden bulur nasıl bukadar eğlenceli olabilir insan beni çok şaşırtıyor allahım huzurunu ve mutluluğunu bozmasın

aminnn canım benim :Saruboceq:
ben neşeli olmaya, herşeye pozitif bakmaya çalışıyorum yoksa varya durupta bir düşünmeye başlarsam bir karamsarlığa dalarsam kimse çekip çıkaramıcak beni ordan delikafadulden
sizlerle dahada bir keyifli oluyorum ben burda kuzucuğum....
rabbim kimsenin ağız tadını neşesini keyfini bozmasın inşallah :Saruboceq:

X