Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayyy ecren sen çok yaşa hayır hayır bu aynı benim kociş canım yaaa tv manyağı izlemeyip bşka şeylerle uğraştığı zaman bile kapatmaz tv yi

ayyy ecren sen çok yaşa hayır hayır bu aynı benim kociş canım yaaa tv manyağı izlemeyip bşka şeylerle uğraştığı zaman bile kapatmaz tv yi

al benden de o kadar bizimkide öyledir pc başında olur ama diğer taraftada tv açıktır kaydirigubbakcemile3
neyse onun canı sağolsun kocacıma feda olsunnnn.... ben biraz fazla bağlıyımda kocama Şeniz Şeniz :asigim:

kızlarr ben aşağı inip bir bakayım yemekler ne alemde şimdi kayınvalidem uğraşıyor tek başına bende mutfağa giremiyorum kokudn bari ortalarda görneyim ayıp olmasın dimi... :)
yukarı çıkınca yne yazarım hatun kızlar tabi erken çıkarsak :)
şimdilik size iyi muhabbetler öpüyorum hepinizi byeee....

nurcum sen yaptırdınmı ikili test benim doktorum beni 14.haftada çağırdı tekrar test mest bi şey demedi bende unuttum sormayı 14.hafta geç değilmi

Merhaba bayan merak, aramıza hoşgeldin canım. Ben 4. bebeğimi kaybettim, yarın (pazartesi) kürtajım var :çok üzgünüm: sen neden kaybetmiştin bebeklerini? neden öldükleri konusunda doktorun bir şey söyledi mi? Çünkü ben tüp bebeğe karar verdim, daha doğrusu doktorum bunu önerdi. Bu arada direkt sorulara daldım, kusura bakma canım. Hayırlı uğurlu olsun, allah tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah yerimseniben

Canim hosgeldin. Insallah bu sefer Rabbim sorunsuz bir sekilde kucagina almani nasip eder hayirlisi ile.

sagol canım hoşbulduk
öncelikle çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm bende dört tane bebegimi kaybettim
benim bebeklerimin neden öldükleri konusuna gelirsek doktorlar hiçbirşey bulamadılar
ilk bebegim ikibuçuk aylıktı bir rahatsızlıgımda yoktu normal muayeneye gittigimde ögrendim bebegimin öldügünü kalbi durmuş evet kalbi durmuş ikinciside öyle üçüncüde ve dördüncü ise daha çok yeniyken düştü
ilk bebegimi patalojye gönderdik ama hiçbirşey çıkmadı daha sonra eşime ve bana testler yaptılar onlarda temiz çıktı
ikinci bebgimden sonrada doktor degiştirdim bu arada bütün hamile kalma zamanlarımdada doktorlar kürtajlardan sonra altı ay bekleme süresi verdiler ve bundan başka tesler bitince başka bişiy yapmadılar

Cevabın için sağol canım, benim bebeklerimin de ölüm sebepleri bilinmiyor. Hep 7. haftada kalp atışlarını alamadığımızdan kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonuncusu 9. haftada öldü, yani geçen hafta başında belli oldu. Ben İstanbul'da çeşitli testler yaptırdım hiçbir şey çıkmadı. Geriye genetik testi kaldı. Eşimle beraber bunu yaptıracağım artık. Canım tekrar teşekkür ederim cevabın için. Hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah güzelim. Dualarımız seninle :1hug:

enson birsene oldu tavsiye üzerine bir doktora başladım gerçekten memnun kaldım
buda farklı bişiy yapmadı ama öteki doktorlardan fazlacana ilgiliydi
öteki rahatsızlandıklarımda doktorlar tesleri yapıp altı ay beklememi söyleyip gönderdiler bu doktorum korunmamıza ragmen her ay muayeneye çagırdı ve hamile kalmadan iki ay önceden folicplas verdi ve hala kullanıyorum

canım bizimde en son geriye genetik testi kalmıştı yaptırmadık daha dogrusu doktor degiştirince yaptırmadık
birda sana şunu sormak istiyorum normal yolla gebe kalmama durumun oldugu içinmi tüp bebek istedi doktorun

Hayır canım, normal yoldan hamileliklerim, hamile kalmakla ilgili bir problemim yok, tek problem bebeklerin gelişimlerinin durması. Bu arada benim yaşım 42. O yüzden genetik testi yaptırmaya ben karar verdim. Doktorlar istemediler bunu. Bu konuda fazlaca araştırma yaptığım için, yapılmayan tek testin bu olduğunu farkettim. En azından kafamda soru işareti kalmayacak ya da kafamdaki soruya cevap bulmuş olacağım. Tüp bebeğe karar vermemizin nedeni ise şu. 4 hamileliğimde de doktorlar herşeyi araştırdılar. Hiçbir şey bulunamayınca en sonunda doktorum yumurtamın kalitesinden kaynaklanıyor olabilir, tüp bebeğin daha uygun olacağını söyledi. Tüp bebek olayına başlamadan ben genetik testini yaptırayım bari dedim.

iyiyim nurcum :) Yarın için güç toplamaya çalışıyorum birtanem. Sen nasıl oldun? Ağrıların ne durumda? İnşallah daha iyisindir canımcım :)

Şöyle bir yazdıklarıma baktım da aslında Jinekolog diplomasını hakediyorum ben ya... hehehe, eee doktorların varsayımlarıyla deneme tahtasına dönünce insan herşeyi öğreniyor, hayat işte ahhhh ah

canım hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşallah ama sende benim gibi bişy çıkmadı diyorsun allaha şükür
siz bilirsiniz ama bence normal hamile kelebiliyorsan tüp bebegi düşünme onu en son çare olarak gör derim çünki bebekler benimki gibi tam gelişme çagında ölüyorlar bu zamanlarda çok ama çok dikkatli ol birde dogal yolallrdan dene tabi denemediysen
ben üçbuçuk aylık hamileyim ve hiç kımıldaman yatıyorum
birde bu zaten bilinen bişiy ama söylemek isterim hamileligin ilk aylarında eşinle birlikte olunmaz bu süreyi dahada zamanı gelince uzat derim
ben şuanda bunlara çok dikkat ediyorum tabiki rabbim bilir ama ne demişler eşşegine saglam kazıga bagla
yani dedimye siz bilirsiniz ama daha tüpbebegi düşünme

iyiyim nurcum :) Yarın için güç toplamaya çalışıyorum birtanem. Sen nasıl oldun? Ağrıların ne durumda? İnşallah daha iyisindir canımcım :)

ağrım arada bi feci şekilde giriyor eşim yine şehir dışına gidiyor yarın arkadaşıma gidecem bu yüzden moralim pek iyi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…