Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar nasılsınız bakalım cumartesi gecesi kaynatmışsınız :)
valla ben dün gece hep yattım pc görmedim bile malum grip:KK43: bu günde misafirlerimiz vardı hala dahada burdalarda ben kaçtım onlardan girdim bakayım topikte neler olmuş :)
filizcim sanırım benden bulaştı bu +18 ve fıkra muhabbeti olsun bulaşıcıdır ama tehlikeli değildir cicim :) bu arada fıkralara bayıldım teşekkürler balım :)

bensenb midem bir iyi bşr kötü canım tam geçti derken bir bakıyorsunki fenalaşmışım :KK43: inan bu durumu bende anlamıyorum canımcım... sen nasılsın iyisindir umarım.

menzil gülü canımın içi benim gerçek adım GÜLÇİN. burda ceren ismi ile kayıt oldum çünkü kızım olursa adını ceren oğlum olursada batuhan koyucaz inşallah. daha önce bu konu geçmişti burda geçmiş sayfalarda var yane ama sanırım o sıralarda sen yoktun. anlayacağın şuan doğmamış kızımın adını kullanıyorum bacım :)

filizcim bende o sayfayı keşfettiğimde bizim mahallenin bütün çıtırlarını orda yakalamıştım. çok sık olmasada bende arada bir oraya takılıyorum :)

eee kızlar bu gün herkesler istirahatte sanırım ne güzel bende hastayım yatmam gerk size br kaç satı yazayımda içim rahat etsin bari. herkese iyi tatiller yarın grş. inş. bacılarım bye bye

selam arkadaşlar bende burda yazmaktan aranızda bir anne adayı olarak bulunmak isterim
kendimden kısaca bahsedeyim ikibuçuk senelik evliyim ve maalesefki dörtane bebegimi dogmadan kaybettim şimdi rabbime şükürler olsunki hamileyim ve üçbuçuk ay oldu sürekli yatıyorum lavaboya kalkıyorum sadece
herzamanda yazamaya bilirim çünki eşim bilgsayarı iş için yanına alıyor bilgisayar burda oldugu zamanlar burdayımmm

canım hoşgeldin Allah sağlıkla hayırla bebişin kucapını almayı nasip etsin geçmişte yaşadığın kötü tecrübeler için üzüldüm canım burda benzer şeyler yaşayan çok arkadaşımız var ama artık olabidiğince eskileri düşünmemeye çalış bu sefer herşey güzel olacak inşallah biz burda bütün mutluluklarımızı üzüntülerimizi paylaşıyoruz senide aramızda görmekten mutlu oluruz

canım hoşgeldin Allah sağlıkla hayırla bebişin kucapını almayı nasip etsin geçmişte yaşadığın kötü tecrübeler için üzüldüm canım burda benzer şeyler yaşayan çok arkadaşımız var ama artık olabidiğince eskileri düşünmemeye çalış bu sefer herşey güzel olacak inşallah biz burda bütün mutluluklarımızı üzüntülerimizi paylaşıyoruz senide aramızda görmekten mutlu oluruz

sagol canım hoşbulduk a.s.
amin herkez saglık bir şekilde bebişini kucagına alsın:Saruboceq:
bende burda olmaktan mutlu olucam
canım sende hamişmisin kendinden durumundan bahsedermisin:ecrin_bebek:

yeniimi gördün canım neşenin daha önceleri açtığı bir sayfa son zamanlarda yine gündeme geldi çok güzel bi topictir oda
jerrorcum sende burdasın galiba geçmişi okuyosun nasılsın iimisin

canım benim evet burdaydım fakat aranızda okadar çok güzel sohbetler geçiyorki kaçırdıklarımı okurken online olan tatlişkoları kaçırıyorum

evet çok hoş bir sayfa, çok beğendim :)

merhaba ierror, nasılsın güzelim?

İYİYİM TATLIM HERZAMAN Kİ GİBİ BİR İKİ GÜN ÖNCEKİ YAZILARINIZI OKURKEN SİZİ KAÇIRIYORUM ASLINDA BİR DÜZENE SOKUP HEP TAKİP ETMEYE ÇALIŞICAM ÖPTÜM HAYATIM SENİ Şeniz

bayan merak canım bende 11 haftalık hamileyim biraz uğraştık bebiş için ama geldi sağolsun bu arada 4.5 yıldır evliyim
jerror canım bende hep geçmişi okurken onlıne olan arkadaşları kaçırıyorum :))) o yüzden ilk uğrayıp merhaba diyorum sonrada okuyorum artık sen çalışıyormusun canım

BAYAN MERAK hoşgeldin aramıza rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. tüm anne ve hamiş adaylarının amiiiinnnn....

kızlar online görünüyorsun fakat yazmıyorsunuz başka başka sayfalarda geziniyonuz demiii sizi gidi sizi....
bende fazla duramıcam aşağıda kayınvalidemdeyim misafirlr varda şimdi akşam yemeği hazırlıyorlar bende yukarı kaçtım işim var diye gelmişken bir bakayım dedim çıtılar ne alemde...
birazdan aşağı inicem acıktık çünkü biz teyzeleri mama yemeliyiz.....

selam arkadaşlar bende burda yazmaktan aranızda bir anne adayı olarak bulunmak isterim
kendimden kısaca bahsedeyim ikibuçuk senelik evliyim ve maalesefki dörtane bebegimi dogmadan kaybettim şimdi rabbime şükürler olsunki hamileyim ve üçbuçuk ay oldu sürekli yatıyorum lavaboya kalkıyorum sadece
herzamanda yazamaya bilirim çünki eşim bilgsayarı iş için yanına alıyor bilgisayar burda oldugu zamanlar burdayımmm

BAYAN MERAK arkadaşım hoşgeldin topiğimize allah sana başka acılar yaşatmasın. sağlıcakla bebişini kucağına almak nasip etsin.ben de ara ara girenlerdenim ama olsun sıkı takipçilerdenim böyle sadakatli olmak yeterli bence burdaki arkadaşların hepsi çok şeker ve sohbetli şimdi pazar ya çoğu evde tatilde kendine iyi bak

Televizyon ve Erkeklerrrr....

$image001tn6.jpg

AYNI BENİM KOCİŞŞŞ :roflol: :roflol: :roflol:

X