Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ağrım arada bi feci şekilde giriyor eşim yine şehir dışına gidiyor yarın arkadaşıma gidecem bu yüzden moralim pek iyi değil

Kıyamam sana, eşine en çok ihtiyacın olduğu zamanlar şimdi, neyse olsun bizler varız güzelim, sen istediğin sürece yanında oluruz, hatta nöbetleşe gelir gideriz istersen. :smiley-cool: Allah şimdiden kavuştursun canım. Ne kadar kalacak şehir dışında?:1hug:

Şöyle bir yazdıklarıma baktım da aslında Jinekolog diplomasını hakediyorum ben ya... hehehe, eee doktorların varsayımlarıyla deneme tahtasına dönünce insan herşeyi öğreniyor, hayat işte ahhhh ah

evet hayat canım insanlar neler görüyor şu hayattta
ve kader büyüklerim hep anlatırlar bizler zamanında dagda taşta dogum yaptı diye neler neler anlatırlar hayat kader ve zamanın hem getirdikleri hemde götürdükleri
hepsi bizim için

canım ablam benim çok sağol yarın sabah gidecek perşembe akşam gelecek cuma sınavı olduu için pazartesi tekrar gidecek zannedersem cuma gelecek tekrar

haklısın canım, ben hep doğal yollardan hamile kaldım ama hem ruhen hem de bedenen çok yıprandım. Hadi bedeni boşverdim ruhum çok yoruldu. Bu sene işimi bile bıraktım, bu son hamileliğim döneminde evden bile çıkmadım, ayrıca ilişki yasağını doktor söylemeden ben kendim koymuştum zaten ve hamileliğim devam etseydi zaten o yasak devam da edecekti. Kısmet değilmiş işte, hakkımızda hayırlısı canım a.s

Allah kavuştursun güzelim, bak sen bebeğine yoğunlaş başka bir şey düşünme, sen ne hissediyorsan o da onu hissediyor. Sen moralini bozarsan onu da üzmüş olursun ben de teyzesi olarak buna çok kızarım ve alırım elime klava: hıııı, ona göre! Şaka bir yana, ne yapalım herkes işinin peşinde koşmak zorunda. Kimbilir ona ne kadar zor geliyordur gitmek. Sakın kocişini de üzme, aklı hem sende hem de bebişde kalır sonra :teselli:

inşallah canım hayırlısı olur sen ben ve bütün anne adayları ve anne olmak isteyenler hayırlı bir şekilde bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarımıza alırız
canım azevvel yannış anlamadıysam istanbula geldim doktor işi için demişsin eger öyle bir imkanın varsa doktorumu tavsiye ederimm memnunum

Çok doru canım, haklısın a.s

yok canım üzmüyorum zaten sırf aklı kalmasın bizde diye arkadaşıma gidiyorum orda kalacam

Ben ayvalık'ta yaşıyorum canım, o yüzden İstanbul bana çok uzak. Şu dönemde İstanbul'da olmayı çok isterdim aslında, ama ha deyince gidemiyorsun işte.:çok üzgünüm:

Nurcum, güzel arkadaşım benim, ben yarın saat 16.00'a kadar buradayım, doktordan geldikten sonra da buraya gelirim zaten, konuşmak istediğin zaman konuşuruz. Arkadaşında olacağına göre sorun yok ama en azından ben buradayım güzelim, seni yalnız bırakmam :)

canım ablam benim çok sağol yarın sabah gidecek perşembe akşam gelecek cuma sınavı olduu için pazartesi tekrar gidecek zannedersem cuma gelecek tekrar

ayy canım eşin iş için sık sık seyahatmi ediyor zor allah kolaylık versin ama arkadaşımızın dedigi gibi herkez işinin peşinde koşacak
canım bulundugun şehirde istanbul yazıyor kimsen yokmu ve hamileligin zormu geçiyorrr

Ben ayvalık'ta yaşıyorum canım, o yüzden İstanbul bana çok uzak. Şu dönemde İstanbul'da olmayı çok isterdim aslında, ama ha deyince gidemiyorsun işte.:çok üzgünüm:

tabiki canım her zaman ne mümkün sadece öyle bir imkanın varsa diye sordum hayırlısı olsun
doktorun kürtajdan sonra korunma veriyormu canımm

evet canım bizimki ibiraz fazla geziyor şimdi bide iş değiştiriyor o yüzden çıkacağı işteki patronu işten çıkıncaya kadar rahat bırakmadı şu iki hafta geçince biraz rahatlayacağız inş sadece üniversiteden arkadaşım var ailem memlekette yalnızım yani

sağol canım benim bende her zaman seninleyim

olsun hayırlı olsun canım iki hafta biranda gelir geçer inşallah
eşinin ailesidemi yok canım orda yanında neyse arkadaşın varmış hiç kimse olmasaydı oda kötü olurdu
birde kk nü unutma burası herzamabn seninle bizimle birlikte

Kocişim acıkmış, yemek yiyelim ben gelirim yine, burayı kapamıyorum gözüm üstünüzde :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

canım ben halkalıdayım karşıda kartalda görümcem var ama ben istemiyorum bebekten önce sürekli arardı ben hamile kalınca aramayı kesti bende istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…