Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar iyi tatiller kendinize çok dikkat edinnn
allaha emanet olun öpüyorummm kocamannnnnnnn

selam kızlar
zaman gecmedı bugun hıc ya
artık sıkılıyorum
kımsecıklerde kalmamıs burda
yatıyorum olmuyo gezıyorum hemen karnım agrıyo ooooooof

heeeey millet nerdesinizzzzz huuu herkes haftasonu dinlenmesinemi çekildi yoksa
ama ama ama ben burdayım yalnızmı kaldım şimdi mafoldumben

baktımm canımmm pek güsel gelin olmuşunnn maşallahhh Şeniz

kuru kayısı alayımmm barikk :kedi:

hoşgeldin tontişimmmmmm Şeniz

ayyyyy teşekkür ederim cicioş darsısı başına inş. anacım beyazlar içinde mutluluklarla görürüz senide inş. :Saruboceq:

hoş gelmiştim ama yine gittim :gitme:

slm arkadaslar msj larinizi okudum cok tsk cok mutlu oldum bende dün cikdim hastaneden simdi evimizdeyi oglumla cok sükür

gönül hoş geldin kuzum iyi olmana eve çıkmanıza sevindim toparlan biraz ve aramıza katıl tekrar

pek hayır değildi ablacım gidişim hayır olsa zaten apar topar olmaz
cerenim iyi şükürler olsun onunla ilgili değil ablam dünkü mevzu ile ilgili bir durumdu mafoldumben

ablacım benim tek göğsümde olmuştu yara doğumdan önce resmen kabuk bağlamıştı zaten doğumdan sonrada o göğsümle emziremedim cereni çünkü ik emzirmede kan akmıştı malesef sen şimdiden al önlemini ve bu sorunu yaşama

evet ya benden sonra yine durulmuş buralar

kızlar ben hala ütü yapıyorum
canım çıktı napmışım ben ya

ooyyy gülüm kıyamam sana yaa
birikince öyle oluyor valla

aaayyy evt gülçin yaaa nerdesin anacımmmm benneyaptımki

yine kayboldum dimi sende haklısın elde olmayan sebelerden dolayı kayboldum balım malesef :1no2:

kimsecikler kalmamışmafoldumben

heee ya haftanın son iş günü yne topik durgun geçmiş sevmedim benneyaptımki

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar iyi tatiller kendinize çok dikkat edinnn
allaha emanet olun öpüyorummm kocamannnnnnnn

iyi akşamlar vede iyi tatiller birtaneeeeemmmm opuyorumnanaktan

kızlar albüme oğlumun bi kaç resmini ekledim
:))

hemen bakıyorum damadıma

burcum nasıslın cnm
miraç bey nasıl
hemen bakaıyorum
ay zeynep ağlıyo ya
uykusu geldi iyice

oyyy beyazım deryam kızı uyuturken kocişide uyutup gelsene buraya kaydirigubbakcemile3

canikooooooooommmmmmmmmmmm :)

evet ben de ondan korktum gittim aldım bugün, iki kere sürdüm, sanırım yumuşatacak kabukları

sensiz durgunlaşıyoruz anacım :)

anladım, hay allah

canikooooooooommmmmmmmmmmm :)

evet ben de ondan korktum gittim aldım bugün, iki kere sürdüm, sanırım yumuşatacak kabukları

sensiz durgunlaşıyoruz anacım :)

anladım, hay allah

filiz ablacım benim de aynı öyle oldu ya simsiyah oldu bazı yerleri ve buruştu resmen kuruluktan soyuluyor bide krem mi aldın sen?

bağlantım gidip duruyo gene.... lmaz:

bide lcw de yenidoğan için bişeyler yok mu ya ben pazar malı almak istemiyorum bebişime boyalı oluyrmuş kansorejenmiş....... siz nerden alıyosunuz markalı ürünleri bebiş için?

hu huu bi baksanız diyorum nerelerde takılıyosunuz bak yakalarım sizi şimdi..... lmaz:

gülçin nereye kayboldu ya :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…