Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar apar topar çıkmak zorunda kaldım eve gidip geldimde haber veremedim size
eee nerde kalmıştık

tamam canım hemen bakayımmm :eek:

aaayyy yerim ben seniiiiii Şeniz

tamam kuru kayısı alayım yiyeyim burda oturduğum yerde çatlıcam yoksa :kedi:

baktınmı kıı fotolara kaydirigubbakcemile3

ayy bende seni yirim kuşum Şeniz

al al kuru kayısı iyi geliyor kaydirigubbakcemile3

canım Nur'un tavsiye ettiği göğüs ucu kremini aldım, çünkü göğüs uçlarım ve çevresi anormal kurudu, pul pul olup sanki kabuk tutmaya başladı gibi bir şey oldu, bilmem anlatabildim mi?

heee anladım iyi ettin abla erken başla inşallah sen göğüs ucu yara sorunu yaşamazsın

kalmadı yaa gitti, anla işte, uykusuz uykusuz ancak bu kadar oluyor kaydirigubbakcemile3

anladım anladım yerimseniben

hoşbuldum canlarım
iyiyim allaha şükür
kızı uyutmaya çalışıyorm

uyuttunmu mirmirmirmir

gülçin olmuyor yaaa deli olucam neyse zaten 2 resimdi hafta sonu diğerleriyle bereber eklemeyi deneyim bakim belki olur

oyyy kuzum yaa dellendim demiii neyse bırak yoksa sinir katsayın artacak delikafadulden

kızlar niye sustunuz?

ben yokum ya ondan kaydirigubbakcemile3

slm kızlar hayırlı cumalar kızlar ben gittim doktora kardiyolojiye yolladı onlar ilaç yazacaklarmış oryada gittim doluydu pazartesi tekrar gidicem.ilaç veriyolarmış hamilelere göre.

geçmiş olsun şekerim umarım ciddi bir durum yoktur :Saruboceq:

ya kızlar kafayı yicem ben tam doktor buldum diyorum bi sorun çıkıyor
randevu almak için hastaneyi aradım kadın ayın 30 na kadar full doluymuş.başından belli oldu bu doktordada randevuda sorun yaşıcam sonuçta birkere gitmicemki nerdeyse her hafta gidiyorum

hey allam yaa ne şans burda olsan yaşamazsın bu tür problemler oooffff
senin üzerinde kara bulutlar dolanıyor galiba gülüm ya :1no2:

fatoşcummm geçmiş olsun hamilelikte taniyon çıkabilio kendine ve yediklerine çok dikkat et..

mehaycım doğumun yaklaştı canımm Allah yardımcın olsun gülümmm..

arifemmm sen nurun dediği doktoru ara bide bu ne yaaa 3 hafta ileri tarihmi verilirmiş ne bu böylee sen ihmal etme canımm git bir an önce başka doktoraa :teselli:

ablamtoşummm napiosunnn sen şimdi buldun güneşli havayı gece uykum yok bari gündüz uyuyayım deyip şekerleme yaparsın dimiiii zemuszemus

gülçiiiiiiiiiiiiin nuuuuuuuuuuur nerdesinizi yavru kuşlarımmmmmhihoyyyt

saolasin caniiiimmm amiinnnnnnnnŞenizŞeniz

canım seninde son zamanların ondandır allah yardımcın olsun sağlıkla kavuşursunuz
inşallahh

canım benim doktor dedi fatoşcum ne ilacı yazdıki sana çok dikkat et kendine
pazartesiye kadar üzülme sıkılma sakınŞeniz
canım ilaç verceklermiş pazartesi oana gidicem için yediklerine dikkat et tuzu kes dedi öle işte tatlım
fatoşcummm geçmiş olsun hamilelikte taniyon çıkabilio kendine ve yediklerine çok dikkat et..

mehaycım doğumun yaklaştı canımm Allah yardımcın olsun gülümmm..

arifemmm sen nurun dediği doktoru ara bide bu ne yaaa 3 hafta ileri tarihmi verilirmiş ne bu böylee sen ihmal etme canımm git bir an önce başka doktoraa :teselli:

ablamtoşummm napiosunnn sen şimdi buldun güneşli havayı gece uykum yok bari gündüz uyuyayım deyip şekerleme yaparsın dimiiii zemuszemus

gülçiiiiiiiiiiiiin nuuuuuuuuuuur nerdesinizi yavru kuşlarımmmmmhihoyyyt
evet canım bendede çıktı işte ilaç kullanacam bakalım.
geçmiş olsun şekerim umarım ciddi bir durum yoktur :Saruboceq:

:

inşallah canım benim çok saol

eee nerde kalmıştık

baktınmı kıı fotolara kaydirigubbakcemile3

ayy bende seni yirim kuşum Şeniz

al al kuru kayısı iyi geliyor kaydirigubbakcemile3
baktımm canımmm pek güsel gelin olmuşunnn maşallahhh Şeniz

kuru kayısı alayımmm barikk :kedi:

geldim annem geldim
hoşgeldin tontişimmmmmm Şeniz

slm arkadaslar msj larinizi okudum cok tsk cok mutlu oldum bende dün cikdim hastaneden simdi evimizdeyi oglumla cok sükür

ya kızlar kafayı yicem ben tam doktor buldum diyorum bi sorun çıkıyor
randevu almak için hastaneyi aradım kadın ayın 30 na kadar full doluymuş.başından belli oldu bu doktordada randevuda sorun yaşıcam sonuçta birkere gitmicemki nerdeyse her hafta gidiyorum
hay Allah ya, ne bu şanssızlık... sahi niye Nur'un doktorunu aramıyorsun? ben de yakınımda bir doktorum isterdim ama benimki de taaa 50-60 km uzakta fakat doktorumdan çok memnun olduğum için uzaklık koymuyor bana :)
zaten butun gun yatiyorum nerdeyse ne yuruyus ne bise yaptigim yok..yapsamda hemen yoruluyorum bu yuzden daha cok beklemekten korkuyorum acikcasi...yani yuruyus yapsam daha erken dogar belki ve kolay dogum olur ama yapamiyorumki disari cikmayada korkuyorum her an hersey olabilir diye...:çok üzgünüm:
ben de geceleri uykusuzum canım, bütün gece uyuyamadığım için deliriyorum ama yapılacak bir şey yok, sabredeceğiz, sonucunda kucağımıza alacağımız miniklerimizi düşünürsek daha katlanılabilir bir hale geliyor :) ben öyle yapıyorum... odasına giriyorum ve yatağının içinde hayal ediyorum oğlumu :) o zaman tüm sıkıntılarım uçup gidiyor... bak senin çok az bir zamanın kaldı, bugün yarın doğum yapacaksın, benim daha çoooooooook var :) biraz daha sık dişini canım, annelik böyle bir şey, şimdiden fedakarlıklara katlanmak zorundayız işte :)
yok hayatım gündüz uyumamak için direniyorum, ki geceleri az da olsa uyuyayım diye :) uzanmaya korkuyorum çünkü uykuya dalıveriyorum gündüz vakti, geceleri uzanmam yetmiyor uyumama :KK43:
eee nerde kalmıştık

heee anladım iyi ettin abla erken başla inşallah sen göğüs ucu yara sorunu yaşamazsın

ben yokum ya ondan kaydirigubbakcemile3
hayrola? niye gittin apar topar eve? Ceren iyi değil mi?

inşallah yaşamam, ya siyah kısım kuruyan deriler yapışık ve kapkara vaziyette, sabah görünce öyle gözüm korktu, başlayayım dedim, sende de olmuş muydu doğumdan önce?

valla sen gidince sus pus oluyor ortalık cadı laelaelaelaelae

slm arkadaslar msj larinizi okudum cok tsk cok mutlu oldum bende dün cikdim hastaneden simdi evimizdeyi oglumla cok sükür
canımcım ne mutlu sana allah analı babalı büyütsün sağlık günler inşallah.. doğum hikayeni beklioruzzzzzopuyorumnanaktan

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn... nasılsın canım? doğum nasıldı? Miraç'ımız nasıl? emzirebiliyor musun? sorun yok inşallah... anlat bakiim :)

canımcım ne mutlu sana allah analı babalı büyütsün sağlık günler inşallah.. doğum hikayeni beklioruzzzzzopuyorumnanaktan

sagol canim allah razi olsun allah herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu.
insallah en yakin zamanda yazicam biraz toparlanayim

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn... nasılsın canım? doğum nasıldı? Miraç'ımız nasıl? emzirebiliyor musun? sorun yok inşallah... anlat bakiim :)

hosbulduk ablacim nasil olalim geldik evimize.sütüm iyi geliyor suan miracda emiyor güzelce.simdilik bir sorunumuz yok.dogum biraz zor oldu ablacim belki benim icin zordu ama baya bir yirtigim var haznemde ve daha cok yerrde....:gitme: biraz ondan zorlaniyorum ama sükür.biraz önce ebe geldi eve ve oglumu yikadik

ha bu arada oglum 3155 gr 50 cm dogdu bugünde 30 gr almishihoyyyt

hosbulduk ablacim nasil olalim geldik evimize.sütüm iyi geliyor suan miracda emiyor güzelce.simdilik bir sorunumuz yok.dogum biraz zor oldu ablacim belki benim icin zordu ama baya bir yirtigim var haznemde ve daha cok yerrde....:gitme: biraz ondan zorlaniyorum ama sükür.biraz önce ebe geldi eve ve oglumu yikadik

Çok sevindim canım :) eh o kadar da olacak artık, en azından artık iyisin :)

oyyy maşallah oğluşuma beniiiiiiiiimmmmmm... yerim ben onu yerim, kıyamam, Allah nazarlardan saklasın güzelim, Allah analı babalı büyütsün inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

bekleyince öyle oluyor güzelim, Allah yardımcın olsun valla, insanın avuçları kızarıp bir günde nasır tutabiliyor şu ütü yüzünden :KK43:

ablacım bide evimde dantel vardı onları yıkadım kakaldıracam onlar mahvetti beni şimdide ev süpürüp silecem kızı uyutuyorum

yok hayatım gündüz uyumamak için direniyorum, ki geceleri az da olsa uyuyayım diye :) uzanmaya korkuyorum çünkü uykuya dalıveriyorum gündüz vakti, geceleri uzanmam yetmiyor uyumama :KK43:

valla sen gidince sus pus oluyor ortalık cadı laelaelaelaelae
anladım ablacımm sende haklısın doğru diosun:sinifsinif:

aaayyy evt gülçin yaaa nerdesin anacımmmm benneyaptımki
sagol canim allah razi olsun allah herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu.
insallah en yakin zamanda yazicam biraz toparlanayim
amin canımmm...

ben cikiyorum mirac bey uyumusken bende uzanayim biraz. a.e.o
maşallah canımmm :nazar::nazar: hoşçakal taze annecikk a.s.

X