Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla benimkilerin hepsi nerdeyse Amerika'dan kardeşim getirdi, ben birkaç parça bir şey aldım YKM'den

neyse ablam sen takılıyosun galiba öyle ben seni tutmayayım birazdan yatarım saten uykum gelir kıskandırmak gibi olmasın kaydirigubbakcemile3

hadi ben gittim yazan yazmayan ,burda olan omayan herkese iyi geceler........... öptüm sizi opuyorumnanaktan

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

2. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (ıkizler geliyor) BUGÜN DOĞUYORLAR!!!

3. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

4. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

5. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

6. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

7. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MıRAÇ}

14. Gcan......................................5 Ekim 2009 {MıRAÇ} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
güzel bir tatil gününden herkese merhabaaaaaaaaa

yok canım ya bişey olmadı çok şükür yani bazen evde sıkılyorum böyle evlenip de baba evine geri gelmek zor oluyo Allah kimseyi geri döndürmesin :Saruboceq:

amiiiiiiiinnnnnnn evet canım evlendikten sonra baba evi insana yabancı geliyor rabbim kimseyi döndürmesin dediğin gibi

sensiz durgunlaşıyoruz anacım :)

yaaaa eee iyi o zaman sizde kıymetimi bilim anacım sırnaşık şey

hu huu bi baksanız diyorum nerelerde takılıyosunuz bak yakalarım sizi şimdi..... lmaz:

gülçin nereye kayboldu ya :gitme:

yakalayamazkiiiiiii yakalayamazkiiiiiiiii laelaelaelaelae lülülülülülü

kaybolurum ben ölleee anlamazsın cicim kaydirigubbakcemile3

gülçin ne haber canım nasılsın işte değilsdin dimi cerencik nasıl

iyidir tatlım senden naber
yok hayatım bu gün evdeyim cumartesi günleri çalışmıyorum
cerencik iyi şuanm uyuyor cıbı cıbı yaptıda
sen nasıl oldun tansiyonun ne durumda şeker?

oy maşallah prensesler gibi uyumuştur banyodan sonra.iyim tatlım şimdilik bakalım pazartesi ilaç yazacaklar.

evet canım senle benim dışımda herkes gezmekte bende kınaya gitçem bu akşam hiçte istemiyorum bakalım

oy maşallah prensesler gibi uyumuştur banyodan sonra.iyim tatlım şimdilik bakalım pazartesi ilaç yazacaklar.

evet canım senle benim dışımda herkes gezmekte bende kınaya gitçem bu akşam hiçte istemiyorum bakalım

evet canım prensesler gibi uyudu kuzum
aman inşallah gerek kalmaz ilaca herşey normal çıkar inşallah

eğer kendini iyi hissetmiyorsan gitme bence tatlım şu günlerde malum tansiyon sorununda var yat eve bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…