Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

teyzeleri kuzum oyun oynarken uyumuş
yavrummm yaaa kıyamam maşallah

süper anlatmışsın hayatım böleee canladırdım gözümde böle mıncırasın geldi topiş kızınıııı opuyorumnanaktan kısss koy resimlerini aramızada yabancımı var ayooooll kaydirigubbakcemile3
kısss ben seni yavan yavanda yerim merak etmeeee doğal tatlandırıcılımm benimmmm Şeniz

bende katılırım yani objektif düşünürsek çocuklar anane babanne eline kalınca zor oluyo yani çalışan annelerin kaderi bu ama annenin yetiştirmesi gibi tabiki olmaz ama erken yaşta alan kreşler var en iyisi güvenilir olanını bulcan emanet etcen herkes annesine güvenir tabiki ama kaynanaya biraz zor..

teyzemin gelini doğum yaptı istanbulda işte doğun izni yıllık izin vs. 4-5 ay evdeydi çalışmaya başladı işler karıştı gelinin ananesi geldi bi müddet idare ettiler teyzemin oğlu yıllık izne çıktı o baktı vs.teyzem gidio kayınvalide olarak belli bi süre kalabilio eniştem evinden başka yerde uzun süre kalamıyo ve şuan çocuğa istanbulda bakıcak kimse yok çok üzülüorum böyle olduğu zaman istanbul bi yerde bakıcıya güvenemiolar haklılarda..gelinde aldı bebişi 8 aylık bu arada ereğlide teyzeme getirdi ve aralığa kadar orada kalıcak ben eminim teyzem gelinden daha iyi bakar bakma açısından ama o kadar üzüldüm ki kızlar anlatamam yani sanki ben yaşıorum öyle bi ayrılık böyle şuan yazarken bile içim parçalanıyo yani ağlamaklı oluorum Allah çalışan annelerin ve bebişlerin yardımcısı olsun mafoldumben

hee canım aynen öleee du daha bana kına yakcan seeeeennn Şeniz göbüş atcasssskaydirigubbakcemile2

Kızlar ben bir de yeni doğum yapanlara bakayım. Süt ve gaz sorunuyla ilgili parlak fiikirler var mı bakalım. Hepinizi çok öptüm. Görüşmek üzere.

hadi git bak bakalım beki yeni bişiler öğrenirsin
bu arada sütün nasıl yetiyormu bebişimize?
yine gel fazla ara verme tatlım yerimseniben

aman aman arama o zaman :)

aynı fikirdeyim :)

:roflol: :roflol:

:lepi: :lepi: :enbuyukkk: :enbuyukkk: turkbayragi turkbayragi bütün desteğim seninle

cadı yaaa... neler diyor lmaz:

kaydirigubbakcemile3

aman aman gazetelere tv'lere düşme de... Allah korusun

bu ne duygusallık Özgecim? canımsın benim Şeniz :1hug:

süpper anlatmışım dimi acaba sen neyi hayal ettin :kedi: kaydirigubbakcemile3

dimi ama aramızda yanabcımı var görseler ne olur o hallerimi delüüüüüüüüüüüüü :mymeka:

evet şekerim yaaa çalışan anne olmak zor evde dursan para durumları zor zor anam zor ama yinede hayat sevince güzel sevince mutlu günler bir kuşu kelebeği bir taşı sevin yeter
hayat sevince sevişince çiftleşince çoğalınca güzel :dance: :dance:

allahım yardımcısı olsun o bebeğinde anneninde canımmm :1hug:

hee canım aynen öleee du daha bana kına yakcan seeeeennn Şeniz göbüş atcasssskaydirigubbakcemile2

aahhh yakmammıııı kıııız ben kimlere kına yaktım kimlerin kına gecesinde ne türküler yaktım ne yaşlar döktüm ama gel görki canım kendi kına gecemde gülme krizine girdim kaydirigubbakcemile3

evet gülçinim yıllardır 3 haftada bir olurum
ablacım ağrılı oluyor malesef geçmedi

ay canım yaaa demek sancılı oluyorsun geçmedi haa tüh
benimki geçti sanırım ilkindi anlamadım bakalım ikinci nasıl gelicek :uhm:

kıslaaaaaaaaar aşk- memnu nevrim takımları çıkmış :roflol::roflol:

ahaaaaa ne var üzerinde
bihterle behlülün sevişme sahnesinin fotosumu kaydirigubbakcemile3

sağol abla varol abla çok yaşa abla sen yaşa ablaaaa :hooray: :hooray:

gaza geldiiiiiiiiiimmmmmmm biri beni durdursuuuuuuuunnnnnnnnn delikafadulden

tamam gazetelere tv lere düşmem topikte düşük olsam yetermi

bu nasıl bir cümleydi şimdi :uhm: :roflol:

ne duygusalı be abla ayak yapıyor o kanma buna sen bırak şunu yaw :mymeka: kaydirigubbakcemile3

evet gülçinim yıllardır 3 haftada bir olurum
ablacım ağrılı oluyor malesef geçmedi
hay allah, demek ki yok böyle bir şey, bir de üstelik sen normal doğum yaptın
kıslaaaaaaaaar aşk- memnu nevrim takımları çıkmış :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bihterle behlülün sevişme resimlerini mi koymuşlar? :roflol: :roflol: :roflol:

özeline bak tatlım :)

bu ne duygusallık Özgecim? canımsın benim Şeniz :1hug:
ablacummm herzamanki halim hem uçlarda yaşıom heeee :))))

yok hayatım ednan bey ve boynuzları varmışşş :roflol:
nieee kızz finishe 1 kala gülme krizinemi girdin bakeemmm
aminnn canım hepinizi öleee
görelim kısss seni cıbılım benimmm :jeyyar:

:roflol: :roflol: :roflol:
süperdi bu

ablacım sanırım bünyeden bünyeye değişiyor
ben o kadar sancılı olurdum yıllardır her adetin ilk günü komalık olurdum doğum sonra ilk adet olduğum gün anlamadım bile ve gram sancım olmadı sizin ordaydık işte hatırlasana yerimseniben

ablaaaaaaaaa ikimizin kafasıda aynı yere çalışıyor zaaaarrrrr kaydirigubbakcemile3

gülçin topikte düşük yaptı die çıkar nennn :mymeka: nası bi cümle o sahiiiii

süperdi bu
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

özeline bak tatlım :)

heee görüyom görüyomda onu gene reklam geldi deye bakmıyom dur bi bakem bari kaydirigubbakcemile3

ednan ve boynuzları hee süpperrrr kaydirigubbakcemile3

yok kı bütün gece güldüm durdum ben millette ne güleç bir gelin deyip durdu bana
gelin milleti hem ağlar hem gider derler ya bende tersi oldu gidiyom kocaya deyi göbek atıp durdum :dance: :dance:

heee görürsün sen cıbıl cıbıl meraklanma kaydirigubbakcemile3

süperdi bu

bencede koptum kaydirigubbakcemile3

demek dediğin gibi bünyeye göre farklılık gösteriyor demek ki... evet buraya geldiğinizde ikinizin de misafiri vardı :) pek romantik olmadı sizler için kaydirigubbakcemile3

heee kendine benzettin beni de... al birini vur ötekine derler böylesine Şeniz

gülçin topikte düşük yaptı die çıkar nennn :mymeka: nası bi cümle o sahiiiii

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yaaa ne bilem kuşum yazdım öle çıktı işte elimden ne edem kaydirigubbakcemile3
bırak kalsın yaw anlayan anladı nassa yerimseniben

evet canımcım hiiiiiç romantik olmadıııı kaydirigubbakcemile3

ben benzetmedişm haşaaaaaaa sen benzedin kaydirigubbakcemile3

ay abla şimdi vuruşmayalım sen hamişsin olmaz sen bi doğur o zaman görüşürük yerimseniben kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

2. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (İkizler geliyor)

3. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

4. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

5. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

6. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

7. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ}

14. Gcan......................................5 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…