Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

heee görüyom görüyomda onu gene reklam geldi deye bakmıyom dur bi bakem bari kaydirigubbakcemile3

ednan ve boynuzları hee süpperrrr kaydirigubbakcemile3

yok kı bütün gece güldüm durdum ben millette ne güleç bir gelin deyip durdu bana
gelin milleti hem ağlar hem gider derler ya bende tersi oldu gidiyom kocaya deyi göbek atıp durdum :dance: :dance:

heee görürsün sen cıbıl cıbıl meraklanma kaydirigubbakcemile3

bencede koptum kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
canlarımmm behlülünüz kaçarrrr :eek:
bu akşam ednan beyin boynuzlarını törpüleme akşamııı :lepi:

sizi çoooooooooook seviyorummmmm yarın görüşmek üzere çook kocaman öptümmmmmmmm :asigim:

evet canımcım hiiiiiç romantik olmadıııı kaydirigubbakcemile3

ben benzetmedişm haşaaaaaaa sen benzedin kaydirigubbakcemile3

ay abla şimdi vuruşmayalım sen hamişsin olmaz sen bi doğur o zaman görüşürük yerimseniben kaydirigubbakcemile3

bir dahaki sefere o zaman :)

tamam tamam tartışmayacağım

doğumdan sonra görüşürük canımcım kaydirigubbakcemile3

yaaa yokkk yukarıda görüyorum bildirilerde 1 adet gözüküyorda o bakımdan dedim reklamdır diye ablaaa
heeee pekiii

sizi çoooooooooook seviyorummmmm yarın görüşmek üzere çook kocaman öptümmmmmmmm :asigim:

iyi akşamlar canikom, yarın görüşürüz Şeniz

canımmm haydin gulu gulu kendüüne eyi bak yolda önüne bakarak yürü fingirdeme kıııı yarın grş. iyi akşamlar byeeee

bir dahaki sefere o zaman :)

tamam tamam tartışmayacağım

doğumdan sonra görüşürük canımcım kaydirigubbakcemile3

bencede bir dahakine çıkarıcaz acısını kaydirigubbakcemile3

doğumdan sonra grş. zaten inşallah ablammmmmm

kızlaarr bende kaçar kendinize hepiniz iyi bakın anacım kuzum evde beni bekliyor yarın nasipse kısmetse görüşürüz
ama yok akşam gelip ednanın boynuzlarını birlikte parlatalım diyorsanız gelirim anacım bende yaldızımla hadi ben kaçtım byeeeeeeee

kızlaarr bende kaçar kendinize hepiniz iyi bakın anacım kuzum evde beni bekliyor yarın nasipse kısmetse görüşürüz
ama yok akşam gelip ednanın boynuzlarını birlikte parlatalım diyorsanız gelirim anacım bende yaldızımla hadi ben kaçtım byeeeeeeee

hadi iyi akşamlar canım, çok öpüyorum... kuzunu öp benim için :)

geeeeelllllllllllll... ben de uğrayabilirim, birlikte parlatırız ednan'ın boynuzlarını kaydirigubbakcemile3

fatoşcuğum geçmiş olsun canım. stres yapma olur mu, iyi olacak diye telkin et kendine.
canım çok sağol ecemi öpüyorum mis gibi cennet kokulumu
fatoş canım son zamanlarımda benimde yükselmişti tansiyonum dinlenerek geçirmiştm
bilmiyom canım inşallah geçer
canımmmmmmmmmmm geçmiş olsun birtanemmmm
yarında git bakalım doktorun ne dicek :uhm:
sağol canım benimm bakalım haber veririm yarın
canım nasılsın eşinle anlaşmana sevindim .kaynana bırakabilcenmi canım hani hastanede sorunlar olmuştu ya kızların söylediği kulağına küpe olsun son karar senin tabii

ay canım ya niye böyle oluyorki acaba yediklerindenmi fatoşcum tuzu kes biraz bakalım
yarın mutlaka git doktora dualarımız seninle endişelenme canım
evet canım oda etkiliyo tuzu kestim zaten bakalım nasıl olacak
valla 4 aylık olmak üzere sizinkiler, maşallah kuzucuklarıma :)

öyle gözüküyor canım :) napalım başa gelen çekilir :sm_confused:

Hatice'cim Gülçin'e katılıyorum, sen sen ol çocuğunu bırakma kayınvalidene ve yakın olma :)

aaa niye inmiyor ki? neyse git bakalım doktoruna yarın... inşallah düşürmenin bir yolu vardır... dualarım seninle canım :)

inşallah ablacım sağol ablacım yarın görüşürüz

Son düzenleme:

güle güle canım şu tontomn yanaklıyı öp tamam mı:nazar:

cerenimi kokla annesi benim için
bizde kuzumla markete gidiyok ekmeğimiz bitmiş babamızda çok geç gelecek zaten arabasıda serviste

bende çıkıyorum kızlar hepinize hayırlı akşamlar ahh keşke internet olsada bende size katılsam
ben bu akşam anneme gidicem ama ordan girebilirimadi hepinizi çok öpüyorummm byyyyyy

ay o da mı kabus görüyor? ne oldu bugün yavrucaklara, İlayda'da kabus gördü, kıyamam ben bunlara ya :KK43:
valla ne oldu bu bebişlere bugün bilmem:sinifsinif:
oy oy oy yirim onu ben poposundan ısırırım onu ben
yavrum benim yaaa kıyamam ben onaa
ne oldu beyazım gittinmi sağlık ocağına ne dediler zeynebin kilosu için?

ayy bak bende meraklandım şimdi acaba bizimkide kabus gördümü kaydirigubbakcemile3

giitim tatlım
7 kilo olmuş anca bizimki
ceren kadar galiba
hep kusuyor en yapacağım bilemiyorum
dr.a da gösterdim
ek gıdaya başlama mama verme dedi
yok sütüm yok dedim
su içecekmişim bol bol olurmuş öyle dene 10 gün sonra yine gel dedi
kuzum ya nasıl ağlıyor doymuyor ne yapayım aç mı kalsın zaten az kilo alıyor
offfffffffffff
canım sıkıldı inan

X