Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tamam canım deneyeceğim.inşallah sizin gibi beceririrm.

ya kızlar ben adet olmak için progestan kullandım bitti bekliyom ama ne adet sancım var nede bi sızı
hiç adet olcak gibi değilim bennnkafamçokkarıştı

oyy canım benim yaaa senin şu adet bir düzene gireydi valla ben rahat edicem yaa nasıl sinir basıyordur sana çok iyi bilirim oooffff mafoldumben

kesinlikle nur canım yaaa bebişleri küçükten alıştırdınmı hem kendileri hemde anneleri rahat ediyor valla
çok eğlenceli oluyor dimi bende acaip eğleniyorum cerenle birlikte cıbı cıbı yaparken kaydirigubbakcemile2

ooyyy canım benimmmm kıyamam sana dikişler artık tak etti dimi canına ooofff bir an önce geçsede sende rahat etsen.
canım benim miracı yatarak emzirmeyi denesene çok çok rahat oluyor hem anne yorulmuyor hemde bebek yattığı yerden emiyor rahatsız olmuyor üstelik uyuyup kaldığında da tekrar kaldırman gerekmiyor mutlaka dene canım.

kaydirigubbakcemile3 ay çok hoşsun ya tamam anlaştık canım vereliniortak

sağol canım tesellin için iyi geldi ay ne güsel çok hoşuma gitti sevindirik oldum sırnaşıkşey

hoşgeldin yeni anne.canım bende normal doğum yaptım 10 dikişim vardı ama sıkıntı çekmedim wc hariç.

geçmiş olsun canım ya doğum hikayeni anlattın mı kaçırmadım dimi? çok mu acıyo dikişler ben merak ediyorum da dikiş olayını :1ninca:

sütün geliyo artık galiba sevindim:) allah kolaylık versin :Saruboceq: yerim ben onu memedeyken opuyorumnanaktan

günaydın canım ailem
canııııııııımmmmmm hoşgeldin :)
gündüz uyumadın dimi galiba azda olsa biraz faydası olmuş gerçekten zor bi dönemdesin ablam ama rüzgarı kucakladığında hepsi geçicek
yok dün gündüz uyumadım, onun için gece uyumayı başarabildim sanırım, bilmiyorum :sm_confused:
oooooooo var ya... sen balık burcu musun bakiim? bu ne duygusallık? vay vay vay :1shok:
hadi bakalım bugün iş miş hak getire kaydirigubbakcemile3

aman olmasın canım, sonra Ceren'e de geçirirsin Allah korusun :Saruboceq:

bence çok iyisin hayatım, tam balık eti :)

yazık adama be... bir bardak su getirmiş suçlu oldu garibim... mevsim geçişleri hasta olmak için ideal işte, ne giyeceğini bilirsin ne giymeyeceğini

lmaz: he valla
sağolun kızlar.yorgunum bitkinim.bebeğim dört gündür huzursuz sürekli ağlıyor.çok üzülüyorum...
kıyamam canım benim
merak etme bebeğin alıyordur kilo, ben doktora gittiğimde kilo almıyorum, bebek için endişeleniyorum dediğim zaman, yedikleriniz direkt bebeğinize yarıyordur, o kilo alıyordur dedi, gerçekten usg'ye girdiğimde de bebeğin maşallah kilolu olduğunu gördük :) merak etme canım :)
canım dün götürdüm görünürde sorun yok.kilosu boyu iyi.sütüm yetiyormuş ama uyumuyor.24 saatte sadece 5 saat uyuyor oda 10 ar dakika.valla tıkandım şaşırdım...
hmmmm... bak benim aklıma ne geldi şimdi... anlaşılan huzursuzluğu var... senin huzurun ve huzursuzluğun, mutluluğun ve mutsuzluluğun bebeği çok etkiler... stresli ve endişeli bir hamilelik geçirdin, bunun etkisi muhakkak var Ömür'ün üzerinde... geçen gün forumda dolaşırken kaybettiğin bebeğinle ilgili senin açtığın bir topiği gördüm, acı dolu bir yazıydı, okurken inan tıkandım ve yorum bile yazamadım... artık bu duygudan kurtulman gerekiyor canım, Ömür senin şu an hissettiğin her şeyi algılıyor... geçmişi geçmişte bırak canım, geçmişte olanları düşündüğün sürece ne yaşadığın andan ne de yaşayacağın anlardan mutlu olabilirsin... dolayısıyla hem çevren hem de Ömür mutsuz olur... Kayra'cığım bence Ömür'ün huzursuzluğunun sebebi belli hayatım... umarım bu söylediklerimle haddimi aşmamışımdır Şeniz

bak bak bak... Burcu'mu engelliyor senin kısmetlerini?

ohhh ne güzel bizimlesin :)

hmmm... hepimizin hayatında bir veya daha fazla can yakıcı ilişki yaşanmıştır güzelim... kapıları kapatsaydık hiçbirimiz evlenemezdik... tam %100 güvenme ama kapılarını da kapama sakın... kendimi koruyacağım derken seni çok sevecek, çok mutlu edecek birini göremeyebilir ve kaçırabilirsin hayatım :)

tamam canım deneyeceğim.inşallah sizin gibi beceririrm.

becerirsin tatlım becerirsin
hemde çok güzel becerirsin meraklanma
çünkü sen bir ANNESİN opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 ay çok hoşsun ya tamam anlaştık canım vereliniortak

sağol canım tesellin için iyi geldi ay ne güsel çok hoşuma gitti sevindirik oldum sırnaşıkşey

sende çok hoşsun canikom opuyorumnanaktan

niii demekkk ben her zaman tesellide bulunurum ama yeterki sen karamsar olma umut dolu ol önünde sizi bekleyen gelecek güzel günleri düşün ve kıpır kıpır ol tamammı şeker yerimseniben

hoşgeldin yeni anne.canım bende normal doğum yaptım 10 dikişim vardı ama sıkıntı çekmedim wc hariç.

hımm demek her bünyede aynı olmuyor canım :1no2:

canım hoşgeldin nasılsın burcum o kadar çok mu ağrıyor dikişlerin ya yat dinlen kuzum yorma kendini maşallah miraça ya kıyamam yavruma emsin annesi emsinde koca adam olsun
olma zaten.canım inşallah minik sesin umutla içine dolmuştur...
kayracım ahhh keşke ama nerde daha eylül ayın adetini bekliyorum gecikti yine test yaptım bişiyok herkes ekimi bekliyor ben olduğum yerde sayıyorum yamafoldumben
oyy canım benim yaaa senin şu adet bir düzene gireydi valla ben rahat edicem yaa nasıl sinir basıyordur sana çok iyi bilirim oooffff mafoldumben

ay hemde ne sinir bırak böyle olunca çok içime kapanıyorum ben düşün düşün acaba neden diye sıyırıcam bi gün zatii-tatlicadiarzu-

oy yerim ben onu annesi bol bol süt versin rbbim kuzuma

kıslar ben çıkıyorum çok oturamıcam halsizlik var biraz hala dinleneyim biraz.öpüyorum herkesi allah a emanet olun opuyorumnanaktan

filiz ablacım canım saat 3te gidicem ölçtürmeye gelince yazacam canım
gülçincim iyim canım ama şu tansiyonumda dşşse süper olacam
yengeççim iyim canım sen nasılsın
doktor dinlen bol bol dedi bende öle yapıyorum.

sağol ablacım inş.öyledir benim de bebişlerimize yarasın zaten o zaman insan çok mutlu oluyo maşallah rüzgarıma da

geçmiş olsun canım ya doğum hikayeni anlattın mı kaçırmadım dimi? çok mu acıyo dikişler ben merak ediyorum da dikiş olayını :1ninca:

kız hilal dünürüm yazdı ya doğum hikayesini sen okumadınmı yavrum?

ablaaaaaaaaaa ben balıkım balıkkk hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

hem balık burcuyum hemde balık etliyim amaaaa
balık hafızalı değilim kaydirigubbakcemile3

yaaa zaten cerenden uzak duruyorum o yüzden ablacım kucağıma felan almıyorum oda aksi gibi sürekli beni istiyor gözümün içine bakıyor kıyamıyorum yaa içime oturuyor valla mafoldumben

dimi yaaa yazık benim kocamaaa :teselli:

sorma adam bbir su getişrdi burnundan geldi kıyamam ben ona yaaaa :asigim:

görüyon demi abla cadı özgeyi kaydirigubbakcemile3

tamam canım sağol böyle pozitif şeyler duymak güsel oluyo sevdim ben böyle yerimseniben

ya kaçırdım mıneyse bi ara geçmişi deşer okurum artık :sm_confused:

ay hemde ne sinir bırak böyle olunca çok içime kapanıyorum ben düşün düşün acaba neden diye sıyırıcam bi gün zatii-tatlicadiarzu-

ayy yapma gülüm yaaa düşünmemeye çalış boşveeer taktıkça dahada gerilrisin ve iyice gecikir gelmesi tatlım yaa uuuffff bir an önce düzene girse senağlama

kıslar ben çıkıyorum çok oturamıcam halsizlik var biraz hala dinleneyim biraz.öpüyorum herkesi allah a emanet olun opuyorumnanaktan

güle güle cicoş kendine iyi bak :a015:

[gülçincim iyim canım ama şu tansiyonumda dşşse süper olacam

sen biraz rahat olmayı denersen eğer tansiyonunda normale döner sende tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum ben a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…