Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aminnn ablacım hepimizin inşallah ablacımm sen şuan en olabileceğin en güzel halindesin çünkü bir melek taşıyorsun çünkü annesinnn böyle düşünme lütfennn:eek:lmaz:
Şeniz
yap valla ablam gün senin günün kaydirigubbakcemile2

yaaa bende bi işin ucundan tuttum ama hala tutuyom işte bir bok yaptığım yok kaydirigubbakcemile3

hee gülüm yaaa pazartesi gecesi eşim bana susadım deyi su getirdi oda buz gibimdi salı sabahı bir kalktım yutkunamıyorum o günden beride nanemolla hallerdeyim ilaç alıyorum ama daha iyiyim
ana vatan kan ağlamıyor yavrum daha var ona kaydirigubbakcemile3

bugün herkeste bir uyuşukluk var anlaşılan kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım, inşallah çok ilerlemeden atlatırsın opuyorumnanaktan

gülçinim canım yok acelesi adetimi bekliyom ondan sonra başlıcam zatii inşallah
sen istedinmi değil 59 kilo 55bilem olursun evvel allahh üzülme canımm

bende seni yirim kuşum,
neyen duygu seline giriyon kııııı regl gününmü yaklaşıyo :uhm:

harikasın özgecaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt alkisalkisalkis alkisalkisalkis

hee gülüm yaaa pazartesi gecesi eşim bana susadım deyi su getirdi oda buz gibimdi salı sabahı bir kalktım yutkunamıyorum o günden beride nanemolla hallerdeyim ilaç alıyorum ama daha iyiyim
ana vatan kan ağlamıyor yavrum daha var ona kaydirigubbakcemile3
kıss regliyim satennn 3.günüm bugunn
geçmiş olsun cancanımm bugunlerde çok salgın aman dikkat et kendine bebişineee

oooyyy kuşum kıyamam sanaa eee nasıl oluyorda yalnız yaşayabiliyorsun aşksız yaaa
bende aşk kadınıyımdır aşksız yaşayamam yaa
böyle deliler gibim aşık olucam içim kıpır kıpır olucak kalbim küt küt aşık olduğum adam için atıcak eee karşıdan da aynı değer ilgi sevgi gelince ben coşacam coşturucam
AŞK başka bir şey yaaaaa :asigim:

ayyy kocişimi össsledimmmm :asigim: opuyorumnanaktan
ne bilion nennn aşksız yaşadığımııı :jeyyar:

evet ablacım azıcık hastayım
kocişim beni hasta etti mafoldumben
geçmiş olsun birtanem, tam bir salgın var... ulen kocişine poh atma şimdi, kıyamaz kocişin sana kaydirigubbakcemile3
oooyyy ablam yaa kıyamamm birden o uykusuz gecelerim geldi gözümün önüne bende gece bacak krampları ile uyanırdım eşim zavallım doğuruyorum sanırdı kaydirigubbakcemile3
valla ne zormuş Gülçin'cim...
oooyyy kuşum kıyamam sanaa eee nasıl oluyorda yalnız yaşayabiliyorsun aşksız yaaa
böyle deliler gibim aşık olucam içim kıpır kıpır olucak kalbim küt küt aşık olduğum adam için atıcak eee karşıdan da aynı değer ilgi sevgi gelince ben coşacam coşturucam

alemsin sen ya :roflol:
daha ,iiyim ablacım
ama burumun ucunda uçuk çıktı
ilaç sürüyor musun? insanın çok canı yanar :KK43:

sabah 5.00'e kadar uyumuşum nasıl uyuyabildiysem, sonra sırt ağrısıyla bir uyandım, inlemelerimden eşim de uynamış, yazık kalktı sırtıma masaj yaptı, masajla geçti ama ne zaman yatsam ağrı başladı, böylece kalktım salona geldim, koltukta oturarak uyudum resmen :)

evet kesinlikle çok nankörüz :)
gündüz uyumadın dimi galiba azda olsa biraz faydası olmuş gerçekten zor bi dönemdesin ablam ama rüzgarı kucakladığında hepsi geçicek
Günaydın canımmm

aayyy evtttt hihoyyythihoyyyt

günaydin canımmm biz iyiyiz iştecik çalışmaya çalışıoruz sen nasılısnnŞeniz

rica ederimmmm Şeniz

:eek::eek:

kıss ben saten aşk adamıyım özge selçuk ilkan kiminnn :sm_cool::sm_cool:
canımmm ya sevgi kelebeğim benimmm sen selçık ilkana taş çıkarırsın bee

birileriiii aşka geliyo galiba birazdan arzular şelale olucakk kanımca
daha ,iiyim ablacım
ama burumun ucunda uçuk çıktı

günaydın arifem iyiyim canım
ilaydada ii teyzesi kucağımda şimdi
sen nasılsın canım
yerim ben o kuzuyu öp benim içim daha iyisindir inşallah düzeldinmi
bende iyiyim canım hafta bitti yine

aaaaaaa sen bizden neler saklıyorsun kız? dökül bakiim
:eek::eek: çoookk pis aşık olurum ablacımm :kedi: severim sevilirim engel çıkar kavuşulmaz olur hastanelik olurum (o kadar hassasım) ama genede korkmam aşktan sevgiden içimde tutmam söylemekten çekinmem gurur yapmam öleee işte :hulya: ben imkansız aşklar için yaratılmışımmmmmm ne kavuşmayı bilirim ne unutmayıı kayboldum kuytusunda yalnızlıkların yaşadım en karasını sevdalarıııınnn akannehir

bugün herkeste bir uyuşukluk var anlaşılan kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım, inşallah çok ilerlemeden atlatırsın opuyorumnanaktan

evet ya bencede herkes saldı kendini sanırım bu sahab siz evde biz işte keyif yapıyoruz -tatlicadiarzu-

geçer geçer bana bişi olmaaazzzz laelaelaelaelae

gülçinim canım yok acelesi adetimi bekliyom ondan sonra başlıcam zatii inşallah
sen istedinmi değil 59 kilo 55bilem olursun evvel allahh üzülme canımm

heeee tamam şekerim yaparım meraklanma sen kuşum sen ne dedinde ben yapmadım yavrummmmm

ben istemiyorum aslında yaaa yani gerçekten bazen söyleniyorum şiştim diye ama dışardan bakınca çokta şişko görünmüyorum sadece bu bel fıtığı beni mahvediyor kilodan dolayı yoksaaa ben memnunumn kııı halimden kaydirigubbakcemile3

kıss regliyim satennn 3.günüm bugunn
geçmiş olsun cancanımm bugunlerde çok salgın aman dikkat et kendine bebişineee

ne bilion nennn aşksız yaşadığımııı :jeyyar:

senin varya ağzını burnunu yırtarım özge
ne demek lan ne biliyon?
pislik karı biz burda yatak odamıza kadar konuşuyoruzda sen bizi okuyup okuytup gizlimi kalıyon kendinimi saklıyon valla seni şikayet ederim yöneticilere imza toplar attırırım topikten haaa dellendirme beniiiiiiiiiiiiiii anlat bakiiim hadi dökülllllllllllll ne oliiiii :eek:klava:

geçmiş olsun birtanem, tam bir salgın var... ulen kocişine poh atma şimdi, kıyamaz kocişin sana kaydirigubbakcemile3

valla ne zormuş Gülçin'cim...

yaaa kociş bana soğuk su getirmeseydi ben hasta olmazdım mafoldumben
onada böyle diyom vicdan yapıyor oda garibim kıyamam ben ona yaa
mevsim geçişi etkiledi beni malesef ama çok kötü değilim ablam iyiyim sırnaşık şey

aaaaaaa sen bizden neler saklıyorsun kız? dökül bakiim

sorma abla yaaa cadının yaptığına bak :eek:klava:

ablacım zoviraks diye bir krem kullanıyorum
gülçinim çok geçmiş olsun canım ilaç alıyorsun değil mi?
özgecim ben iyiyim canım sen nasılsın

kızlar evi bir toparlayıp geliyorum, burayı açık bırakıyorum :)

haydin çabık gel ablam bekliyoruz :eek:

günaydın canım ailem

günaydın canım hoş geldin nasılsın
yaa canım yaaa şu takvimindeki yazıyı değiştirsen diyorum
sevincini mutluluğunu yansıtan içimizi ısıtan bişeyler yazsan neden böyle acılı şeyler yazıyorsun gülüm ya hadi lütfen. :Saruboceq:

birileriiii aşka geliyo galiba birazdan arzular şelale olucakk kanımca

amaaaaaaaannnnnnnn sabahlar olmasınnnn kaydirigubbakcemile3
yok yok daha bu saatte aşka gelirsem valla akşam olmaz güloooo :roflol:

:eek::eek: çoookk pis aşık olurum ablacımm :kedi: severim sevilirim engel çıkar kavuşulmaz olur hastanelik olurum (o kadar hassasım) ama genede korkmam aşktan sevgiden içimde tutmam söylemekten çekinmem gurur yapmam öleee işte :hulya: ben imkansız aşklar için yaratılmışımmmmmm ne kavuşmayı bilirim ne unutmayıı kayboldum kuytusunda yalnızlıkların yaşadım en karasını sevdalarıııınnn akannehir

ooooofffffffffffffffff hayranım sana sabrına sakince karşımda durup meydan okuyan o tavrına varlığınaaaaaaaaaaaaaaa Şeniz
canım benimmm rabbim senin yüreğine su serpecek seni bulutların üzerine çıkaracak aşk yaşatsın bir ömür inşallaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh
çok iyi bilirim ben bu halleri
geberirim aşkytan bendeeeeeeee :asigim: :asigim:

gülçinim çok geçmiş olsun canım ilaç alıyorsun değil mi?

sağol birtanem evet canım soğuk algınlığı için ilaç alıyorum daha fazla ilerlemesin diye a.s

sağolun kızlar.yorgunum bitkinim.bebeğim dört gündür huzursuz sürekli ağlıyor.çok üzülüyorum...

selam herkese bugün biraz daha iyiyim çok şükür bi bakayım dedim ne var yok diye ama üzüldüm ya geçmişi tam okuyamadım ama şu lohusalık dönemi beni de korkutmaya başladı bende kaynana melek gibi çok şükür ama annem kaynana cazgırlığını aratmaz eşim de olmucak yanımda neyse hayırlısı.........

bu arada loğusalık döneminde bunların sık ve normal olduğunu biliyorum benim ablam da çok sorunlar yaşadı öyle ki kaynanası benim yeğenimi severken yaptığım mimik hareketini kendine anladı ve sorun çıkardı o derece yani o yüzden boşanmak bile aklına gelebilir insanın yani normaldir herhalde ama lütfen sakin olmaya ve mantıklı düşünmeye çalışın loğuslar naçizane tavsiyem bu benim de.........

bu arada ben de size bişey sorucaktım biraz saçma gelebilir ama ben 2-3 haftadır hiç kilo almamışım yani gram oynamamış bebişim almış mıdır acaba yani bebeğin kilosu benden bağımsız mı gözükmez mi bi yardımcı olun bacılar ?

sağolun kızlar.yorgunum bitkinim.bebeğim dört gündür huzursuz sürekli ağlıyor.çok üzülüyorum...

ooyyy kıyamam nesi var acaba oğlumuzun canım ya bir doktora götürseydin

selam herkese bugün biraz daha iyiyim çok şükür bi bakayım dedim ne var yok diye ama üzüldüm ya geçmişi tam okuyamadım ama şu lohusalık dönemi beni de korkutmaya başladı bende kaynana melek gibi çok şükür ama annem kaynana cazgırlığını aratmaz eşim de olmucak yanımda neyse hayırlısı.........

bu arada loğusalık döneminde bunların sık ve normal olduğunu biliyorum benim ablam da çok sorunlar yaşadı öyle ki kaynanası benim yeğenimi severken yaptığım mimik hareketini kendine anladı ve sorun çıkardı o derece yani o yüzden boşanmak bile aklına gelebilir insanın yani normaldir herhalde ama lütfen sakin olmaya ve mantıklı düşünmeye çalışın loğuslar naçizane tavsiyem bu benim de.........

bu arada ben de size bişey sorucaktım biraz saçma gelebilir ama ben 2-3 haftadır hiç kilo almamışım yani gram oynamamış bebişim almış mıdır acaba yani bebeğin kilosu benden bağımsız mı gözükmez mi bi yardımcı olun bacılar ?

kızzz paççoz hoş geldin nassen iyisen inşallah

başa gelmeyen bilmez tabiii bekara karı boşamak kolay derler ya o misal anlatmışsın sende bir lohusa ol hele ondan sonra gel konuş dök içini cicim

kilo almaman normal eğer bebeğin gelişimi iyi ise bir sorun yotkur telaşlanma doktor kontrolüne gittiğinde sor bakalım o ne dicek :uhm:

ooyyy kıyamam nesi var acaba oğlumuzun canım ya bir doktora götürseydin

kızzz paççoz hoş geldin nassen iyisen inşallah

başa gelmeyen bilmez tabiii bekara karı boşamak kolay derler ya o misal anlatmışsın sende bir lohusa ol hele ondan sonra gel konuş dök içini cicim

kilo almaman normal eğer bebeğin gelişimi iyi ise bir sorun yotkur telaşlanma doktor kontrolüne gittiğinde sor bakalım o ne dicek :uhm:

bak gene paçoz demiş bana ya :eek:klava:

kızıım herhalde anlamaya çalıştığımı söyledim naçizane tavsiye verdik ne bekara karı boşaması :eek:lmaz:

bebişimin gelişimi iyiyidi ama inş.iyidir şimdi de gidince sorucam da kontrol 2 hafta sonra şimdi rahatlamam lazım takarım yoksa :KK43:

X