Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm canım
kıyamam ben o kuzuya inş biran önce geçer huzursuzluğu
kayram dra götürdünüz mü belki rahatsızdır

canım dün götürdüm görünürde sorun yok.kilosu boyu iyi.sütüm yetiyormuş ama uyumuyor.24 saatte sadece 5 saat uyuyor oda 10 ar dakika.valla tıkandım şaşırdım...

kısss ben bişe gizlermiyimmm anlatırım anlatıomda satiiiii ama burcudan korkarım mesela çünkü o çok üzüldüğüm aptal aşık hallerimi bilio ondan korkuma aşık olamıorummm :roflol:

ablacım zoviraks diye bir krem kullanıyorum
gülçinim çok geçmiş olsun canım ilaç alıyorsun değil mi?
özgecim ben iyiyim canım sen nasılsın
saol canım bende iyiyimm bugun iş yapasım yokta paso burdayımm kaydirigubbakcemile2

gülçintoşşş deşme kız yaramııı bak bi ağlarım boğulursun heee :çok üzgünüm:
doğru düzgün bi adama rast gelemedim ben genelde karşıma çıkanlar hep yalancı ve sorumsuz olup acı verdiler benim sevgime layık olamadılar ama kendini kaptırınca olan bana oldu onun için kimseye güvenip kapılarımı açamıorum ama gerçekten çok acı çektiğimi biliorum aşktan yana..
duaların için saol bitanemm inşallah amiinnnnnnnnnnnnnnnnnn

paççozsun işte kızım sen kendi ağzınla söylemiştin bunu hatırlatırım :jeyyar:

bana kızım deyip durma valla yolarım heee sen benim annemmisin terbiyesiz klava:

takma kafana sende kafana takacak bişiler arıyorsun eğer bir sorun olsaydı şimdiye kadar bebeğin zaten uyarıyı verirdi meraklanma panik olma lütfen.

canım dün götürdüm görünürde sorun yok.kilosu boyu iyi.sütüm yetiyormuş ama uyumuyor.24 saatte sadece 5 saat uyuyor oda 10 ar dakika.valla tıkandım şaşırdım...

ayyy canım yaa nazar felan değmiş olmasın oku bol bol canım ya
birde ılık bir duş aldır bebeğine sıcacık sar sarmala emzir kucağında birde öyle uyusun bakalım ne kadar sürecek uykusu

çatlağım benimmm kimseden korkma yavrum yaşa aşkını doya doya aşık ol delir aşktan ama korkma aşk bu hayatta tadılacak en güzel duygulrdan biri aşksız olurmu hiç yaa

yok be anam ne deşmesi aşk olsun bizimde vardır elbet yaşadığımız tecrübeler malesef kötü olanlar ağırlıkta sen ağlarsan valla bende dayanamam ağlarım birlikte ağlaşırız canikom mafoldumben
ama her ne kadar kötü tecrübe yaşansada acılar çekilsede yinede aşk başka be gülüm herkesi aynı kefeye koymamak gerek evet malesef hep kötülerle denk gelmişsin kıymet bilmeyenler girmiş hayatına ama hekes aynı değil sen yine güven yine al birilerini hayatına belkide hiç tahmin etmediğin hadi canım dediğin insan sana yaşatır aşkın sevginin en büyüğünü valla hiç belli olmaz bu işler canım ya anlattırma bana şimdi halka açık yerlede kuzum yaaa....

Her zaman dua ederim balımmm sen yeterki yürekten sev ve adam gibi biri çıksın karşına sonuna kadar sev yavrum korkma :asigim:

gülçin hiç tek başıma yıkamadım korkuyorum kulağına yada boğazına su kaçarsa.saat 8 den beri sallıyorum.çamaşır asmaya gittim 5 dakika.ortalığı ayağa kaldırmış ağlamaktan..

ahaaa kısss hemen de kapmış bi kere dedik hay nerden verdim sana bu malzemeyi :sm_confused:

ne annesi kıs ben senden küçüküm bi kere olsan olsan sen benim annem olursun :roflol:

şaka maka sağol canım tamam panik yapmıcam becerebilirsem :kedi:

kıskandım bak herkese ne güsel şevkat gösteriyosun mafoldumben

gülçin hiç tek başıma yıkamadım korkuyorum kulağına yada boğazına su kaçarsa.saat 8 den beri sallıyorum.çamaşır asmaya gittim 5 dakika.ortalığı ayağa kaldırmış ağlamaktan..

ooyy canım korkma birtanem sakin ol al kucağına oğlunu sende soyun girin banyoya yıka onu hem çok eğlenirsin hemde oğlun rahatlar ben 25 günlüktü cereni tek başıma ilk yıkadığımda ve o gün bu gün her akşam uyutmadan önce yıkar öyle uyuturum hasta olduğum halde bir kere dene bak çok iyi gelicek ama önce sakin ol canım yapacağına inan elin ayağın titremesin korkma bebişler bizden daha çok koruyorlar kendilerine emin ol :1hug:

eee söylemicen kuzum ben hiç bir şeyi unutmam lmaz:

valla canım en uyuz olduğum kelimedir aslında yaşıtlarımın akranlarımın bana kızım diye hitab etmesi hoş değil yani sevmem bu tür şeyleri ben senin annen olucak yaşta isem sende biraz daha saygılı ol tamammı paççoozzz kaydirigubbakcemile3

becermen gerek bebeğin için tatlım sen panik olursan op bebek ömür boyu panik atak halde olur yazık değilmi lmaz:

kıskandım bak herkese ne güsel şevkat gösteriyosun mafoldumben

kız< beni delirten sensin
basma damarıma uğraşma bennen sanada şefkat göstereyim
alayım kanatlarımın altına sıcacık senide
ama nerdeeee senin aklın başka çalışıyor benle uğraşmak için kaydirigubbakcemile3

sevmiyorsan söylemem tabii şekerim ama ben de çok söylerim ağzım alışkın yane arada kaçırırsam kusuruma bakma olur mu şeker?

aah canım ahh doğru diyorsun da maalesef ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum bu konuda ama huy mudur nedir çok evhamlı ve paniğim ya bide hamileliğim hep sorunlu geçti ya ondan da artık herşeyden korkar oldum bugünüme şükürler olsun şimdi iyiyim ama pek kolay şeyler yaşamadım o yüzden böyle oldu sanırım ........

selam arkadaslar gecmısı okuyamadım umarım herkes ıyıdır...bızde dun dr.gıttık safra kesesı ıcın ..ılaclarımızı degıstırdı dr..sorun yok cok sukur artık dogumdan 6 ay sonra bı aksılık cıkmazsa amelıyat dıyor dr.sımdılık normal agrım sızım yok...cok sukur...kızlar kayın valıdem bende yaaaaa:çok üzgünüm:gelemıyorum yanınıza yaaadoguma kadarda bende oglusumun odası geldı bıara resımlerı ceker albume eklerım kızlar...yenı uyandım sımdı ben kahvaltımı yapayım fırsat buldukca gelırım arkadaslar ....allah a emanet olun...

gunaydın kuzularr....
nasılsınızzz
keyıfler bebısler nasıl benım oglum sol tarafımda ayaklarıyla ıtıyo kımıl kımıl masallah
cok guzel yaaa
onu ızlıyorum

ya napayım seninle uğraşınca hoşuma gidiyodu ama şu sıralar hiç havamda değilim biras da şefkatli yönünü göreyim senin bu ara ona göre davranayım bari şefkate ihtiyacım var böyle salak bişey oldum bi tuhaf yani masumlaştım :gitme:

canım hava soğuk burada,odada küvetinde yıkıyoruz.ama tek başıma yıkayacağım...inşallah yanlış bişey yapmam

iyi olduğuna sevindim canım fırsat buldukça gel özletme:)

gunaydın kuzularr....
nasılsınızzz
keyıfler bebısler nasıl benım oglum sol tarafımda ayaklarıyla ıtıyo kımıl kımıl masallah
cok guzel yaaa
onu ızlıyorum

günaydın canım benim de bugün sağ tarafta takılıyo oğluşum göğsümün altından dürtüp duruyo:)

tamam şekerim anlaştık o halde sen kızım deme bende paçoz ok? vereliniortak
sen ağzından kaçırdığın an bende kaçırırım elimde olmadan haberin ola kaydirigubbakcemile3

yapma işte bunu hilal yapma sakin olmaya çalış olumsuz şeyler aklına her geldiğinde daha kötü halde olan insanları düşün yaşadıklarını dert etme lütfen insanlar neler neler yaşıyorlar yinede yılmıyorlar pes etmiyorlar umutla devam ediyorlar yollarına sende öyle ol içinde bir mucize gelişiyor ve sana muhtaç bunları düşün sen iyi olmalısınki oda iyi olsun canım :teselli:

hoş geldin canım....
gözün aydın demek herşey yolunda senina dına sevindim tatlım
ooofff kayganan sendemiiiiiii benneyaptımki allah kurtarsın cicim ne diyi doğum erteside hemen gitmez bir kaç ay çekersin artık umarım çekmeyenlerden olursun balım.

gunaydın kuzularr....
nasılsınızzz
cok guzel yaaa
onu ızlıyorum

günaydın cnm hoşgeldin
izle izle içindeki hallerini özleyeceksin kuzunun
ben doğumdan sonra doktora ilk kontrole gittiğimde dr. ultrasonla bakarken aha bebek nerde diye bir tepki verdiğimi hatırlıyorum kaydirigubbakcemile3 resmen dr.da hemşirede bendekopmuştuk :roflol: onu o ekranda görmeye o kadar alışmışımki bilinçsizce bebek nerde diye sordum hemde ciddi ciddi heee kafayı çizmişim o derece :roflol:

tamam canım bu ara sana olan tavrım biraz daha şevkatli olcek o zaman a.s

ooyyy kıyamam sana kuzum salak bişey olmasın hormonlar seni dengesiz bir hale getirdi durum tamamen bu yani sen meraklanma bunların hepsi geçicek sadece kafanda bazı şeyleri büyütme düşün taşın sonunda gül ve geç inan hiç bir şey senden ve bebeğinden daha önemli değil bunu beynine yerleştir. :teselli:

canım hava soğuk burada,odada küvetinde yıkıyoruz.ama tek başıma yıkayacağım...inşallah yanlış bişey yapmam

hımm tabii havayada ısıyada dikkat etmek gerek bebişimzi hasta etme ama dediğim gibi canım sen sakin ol stres yapma herşey kendiliğinden gelişiverir ilk denemeni yap sonra zaten bir bakmışsınki sen sürekli yapıyorsun alışkanlık haline gelmiş hem böylelikle oğlun suyada alışır korkmaz sudan.

ya kızlar ben adet olmak için progestan kullandım bitti bekliyom ama ne adet sancım var nede bi sızı
hiç adet olcak gibi değilim bennnkafamçokkarıştı

canım hiç korkma onu tek başına yıkamak inanılmaz hoşuna gidecek ben her şekilde yıkıyorum kuzumu evimize geleli gülçin gibi her gün mutlaka giriyoruz banyoya bazen filenin üzerinde yıkıyrum çok hoşuna gidiyor ayaklarını çırpıyor suyun içinde

tünaydın kızlarrr
oğlum uyumuşken bi bakayım dedim
herkez iyi dimi
ben iyi sayılırım akşam acillik oldum gerçi dikişlerim artık acı boyutunu aşmıştı bende dikişlerin açıldığını düşündüm ama herşey yolundaymış normalmiş yaniii:bbo: sürekli yatmam gerekmiş
Miraçda emmeye başladı ayakta emziyoz annem tutuyo ben memeyi veriyorum çok zor oluyo ama napalım bi süre böyle idare etcez memenin tadını aldı artık sürekli emmek istiyo orda uyumak istiyo opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…