Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tamam canım sağol böyle pozitif şeyler duymak güsel oluyo sevdim ben böyle yerimseniben

seversin dabiii burda her türlüsü var gelenlerin ruh haline göre hareket ediyoruz biz burda kaydirigubbakcemile3

ya kaçırdım mıneyse bi ara geçmişi deşer okurum artık :sm_confused:

yok kaçırmadın geçmişi kurcalama boşuna burcu yeni sayfa açtı doğum öyküleri bölümünde ordan bul oku yerimseniben

hadi ben kaçtım tekrar güle güle kumsalım sana da iyi günler............

haydin git artık

Allah yardımcın olsun valla... kayınvalide ile oturmak fikri bile beni dehşete düşürüyor akannehir
Bebişin odası gelmiş ha? Hayrılısı olsun canım, Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah :)
canım hava soğuk burada,odada küvetinde yıkıyoruz.ama tek başıma yıkayacağım...inşallah yanlış bişey yapmam
Canikom niye yanlış bir şey yapasın, sen becerikli bir kadınsın, sadece ilk adımı atman gerekiyor, sonra gerisi gelir :)
ya kızlar ben adet olmak için progestan kullandım bitti bekliyom ama ne adet sancım var nede bi sızı
hiç adet olcak gibi değilim bennnkafamçokkarıştı
aaaaa hala mı olamadın sen? hay Allah ya... çok can sıkıcı bir durum bu, doktor buldun mu? git bari artık bir doktora...
kıyamam yaaa neyse bir şey olmamasına sevindim canım, inşallah bir an önce geçer, madem yatman gerek, sen de hiç kalkma güzelim, yat dinlen

ooo çok sevindim sütünün düzene girmesine, çok şükür :) yatarak emzirsene çocuğu, hem sen yorulmazsın hem de Miraç da rahat eder, bence yani, bilemiyorum :)
tamam canım deneyeceğim.inşallah sizin gibi beceririrm.
sen yaparsın hayatım :lepi:
kıslar ben çıkıyorum çok oturamıcam halsizlik var biraz hala dinleneyim biraz.öpüyorum herkesi allah a emanet olun opuyorumnanaktan
görüşürüz canım, dikkat et kendine :)

:roflol: :roflol: :roflol: Şeniz

ben ütü yapıyorum şekerler ve çok işim var nasıl bitecek biliyorum

senin artık bir kadın edinme vaktin geldide geçiyor canım
yorma fazla kendini yavaş yavaş yap herşeyi
kolay gelsin

:roflol: :roflol: :roflol: Şeniz
ablacım neden bu kadar güldün ben anlayamadım :uhm:

sağol ablacım valla daha yıkanacak çamaşırlar var pazarteside annem gelecek o gelene kadar işleri bitirmem lazım
biraz da sinir var üstümde

neden acele ediyorsun yaaa boşver işler bitmezse bitmez sende rahat ol biraz nurum ya
bak yine girdin streslere oofff hem neden geliyorki annen şimdi ne gerek var sen geleli daha ne kadar oldu hem kurbanda da siz gidiceksiniz zaten allah allah yaaaaaa

ay kızlar cevap veremedim miraç uyandı size yazarken bi emzirme faslı daha yaşadık şimdi uyucak inşallah
yatarak emzirme yöntewmini denicem

yok ablacım hala gelmediii bekliyorum bakalım evet buldum medicana beylikdüzünde aysun hanım var ona gitmayi düşünüyorum.2.olarakta nurun doktoru var denicem şansımı beylikdüzü bize daha yakın olduğu için ilk oraya gidicem ama ne zman gidicem onuda bilmiyorum uzatmamam gerek galiba

balıklarla ilgili 3 çeşit yoruma güldüm

heee anladımmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay kızlar cevap veremedim miraç uyandı size yazarken bi emzirme faslı daha yaşadık şimdi uyucak inşallah
yatarak emzirme yöntewmini denicem

canım kesinlikle dene çok rahat bir pozisyon :ecrin_bebek:

çok kötüyüm bugün ağlayamıyorumda napacağımı çşaşırdım senağlamasenağlama

canım yaa dur hele bir sakinleş kendine gel ne oldu neyin var biri bişeymi dedi sorun ne balım?

bencede artık vakit kaybetme birtanem a.s

kız nur bende senin yolundan geliom her dakka ağlıyom tutam diyorum kendimi ama yaşlar süzülüyoo

hilalll doğum öykümü yazdım doğum öyküleri sayfasında canım

çok kötüyüm bugün ağlayamıyorumda napacağımı çşaşırdım senağlamasenağlama
ne oldu gülüm sana ya? anlat bakiim... sebepsiz değildir senin bu halin
aaaa... bu kadar zamandır hala mı gitmedin? hayatım daha neyi bekliyorsun doktora gitmek için? niye bu kadar uzattın ki? bir an önce artık git doktora da ne olduğu çıksın ortaya... aaaa ablan olarak alacağım sopayı elime haaa klava:

arife bencede vakit kaybetme bir an önce doktora git
bak o sancı esnasında hiç birinizi unutmadım duamı ettim inşallah gerçekleşcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…