Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım hiç korkma onu tek başına yıkamak inanılmaz hoşuna gidecek ben her şekilde yıkıyorum kuzumu evimize geleli gülçin gibi her gün mutlaka giriyoruz banyoya bazen filenin üzerinde yıkıyrum çok hoşuna gidiyor ayaklarını çırpıyor suyun içinde

tamam canım deneyeceğim.inşallah sizin gibi beceririrm.

ya kızlar ben adet olmak için progestan kullandım bitti bekliyom ama ne adet sancım var nede bi sızı
hiç adet olcak gibi değilim bennnkafamçokkarıştı

oyy canım benim yaaa senin şu adet bir düzene gireydi valla ben rahat edicem yaa nasıl sinir basıyordur sana çok iyi bilirim oooffff mafoldumben

canım hiç korkma onu tek başına yıkamak inanılmaz hoşuna gidecek ben her şekilde yıkıyorum kuzumu evimize geleli gülçin gibi her gün mutlaka giriyoruz banyoya bazen filenin üzerinde yıkıyrum çok hoşuna gidiyor ayaklarını çırpıyor suyun içinde

kesinlikle nur canım yaaa bebişleri küçükten alıştırdınmı hem kendileri hemde anneleri rahat ediyor valla
çok eğlenceli oluyor dimi bende acaip eğleniyorum cerenle birlikte cıbı cıbı yaparken kaydirigubbakcemile2

tünaydın kızlarrr
oğlum uyumuşken bi bakayım dedim
herkez iyi dimi
ben iyi sayılırım akşam acillik oldum gerçi dikişlerim artık acı boyutunu aşmıştı bende dikişlerin açıldığını düşündüm ama herşey yolundaymış normalmiş yaniii:bbo: sürekli yatmam gerekmiş
Miraçda emmeye başladı ayakta emziyoz annem tutuyo ben memeyi veriyorum çok zor oluyo ama napalım bi süre böyle idare etcez memenin tadını aldı artık sürekli emmek istiyo orda uyumak istiyo opuyorumnanaktan

ooyyy canım benimmmm kıyamam sana dikişler artık tak etti dimi canına ooofff bir an önce geçsede sende rahat etsen.
canım benim miracı yatarak emzirmeyi denesene çok çok rahat oluyor hem anne yorulmuyor hemde bebek yattığı yerden emiyor rahatsız olmuyor üstelik uyuyup kaldığında da tekrar kaldırman gerekmiyor mutlaka dene canım.

tamam şekerim anlaştık o halde sen kızım deme bende paçoz ok? vereliniortak
sen ağzından kaçırdığın an bende kaçırırım elimde olmadan haberin ola kaydirigubbakcemile3

yapma işte bunu hilal yapma sakin olmaya çalış olumsuz şeyler aklına her geldiğinde daha kötü halde olan insanları düşün yaşadıklarını dert etme lütfen insanlar neler neler yaşıyorlar yinede yılmıyorlar pes etmiyorlar umutla devam ediyorlar yollarına sende öyle ol içinde bir mucize gelişiyor ve sana muhtaç bunları düşün sen iyi olmalısınki oda iyi olsun canım :teselli:

hoş geldin canım....
gözün aydın demek herşey yolunda senina dına sevindim tatlım
ooofff kayganan sendemiiiiiii benneyaptımki allah kurtarsın cicim ne diyi doğum erteside hemen gitmez bir kaç ay çekersin artık umarım çekmeyenlerden olursun balım.

günaydın cnm hoşgeldin
izle izle içindeki hallerini özleyeceksin kuzunun
ben doğumdan sonra doktora ilk kontrole gittiğimde dr. ultrasonla bakarken aha bebek nerde diye bir tepki verdiğimi hatırlıyorum kaydirigubbakcemile3 resmen dr.da hemşirede bendekopmuştuk :roflol: onu o ekranda görmeye o kadar alışmışımki bilinçsizce bebek nerde diye sordum hemde ciddi ciddi heee kafayı çizmişim o derece :roflol:

tamam canım bu ara sana olan tavrım biraz daha şevkatli olcek o zaman a.s

ooyyy kıyamam sana kuzum salak bişey olmasın hormonlar seni dengesiz bir hale getirdi durum tamamen bu yani sen meraklanma bunların hepsi geçicek sadece kafanda bazı şeyleri büyütme düşün taşın sonunda gül ve geç inan hiç bir şey senden ve bebeğinden daha önemli değil bunu beynine yerleştir. :teselli:

hımm tabii havayada ısıyada dikkat etmek gerek bebişimzi hasta etme ama dediğim gibi canım sen sakin ol stres yapma herşey kendiliğinden gelişiverir ilk denemeni yap sonra zaten bir bakmışsınki sen sürekli yapıyorsun alışkanlık haline gelmiş hem böylelikle oğlun suyada alışır korkmaz sudan.

kaydirigubbakcemile3 ay çok hoşsun ya tamam anlaştık canım vereliniortak

sağol canım tesellin için iyi geldi ay ne güsel çok hoşuma gitti sevindirik oldum sırnaşıkşey

tünaydın kızlarrr
herkez iyi dimi
ben iyi sayılırım akşam acillik oldum gerçi dikişlerim artık acı boyutunu aşmıştı bende dikişlerin açıldığını düşündüm ama herşey yolundaymış normalmiş yaniii:bbo: sürekli yatmam gerekmiş
Miraçda emmeye başladı ayakta emziyoz annem tutuyo ben memeyi veriyorum çok zor oluyo ama napalım bi süre böyle idare etcez memenin tadını aldı artık sürekli emmek istiyo orda uyumak istiyo opuyorumnanaktan

hoşgeldin yeni anne.canım bende normal doğum yaptım 10 dikişim vardı ama sıkıntı çekmedim wc hariç.

tünaydın kızlarrr
herkez iyi dimi

geçmiş olsun canım ya doğum hikayeni anlattın mı kaçırmadım dimi? çok mu acıyo dikişler ben merak ediyorum da dikiş olayını :1ninca:

sütün geliyo artık galiba sevindim:) allah kolaylık versin :Saruboceq: yerim ben onu memedeyken opuyorumnanaktan

günaydın canım ailem
canııııııııımmmmmm hoşgeldin :)
gündüz uyumadın dimi galiba azda olsa biraz faydası olmuş gerçekten zor bi dönemdesin ablam ama rüzgarı kucakladığında hepsi geçicek
yok dün gündüz uyumadım, onun için gece uyumayı başarabildim sanırım, bilmiyorum :sm_confused:
:eek::eek: çoookk pis aşık olurum ablacımm :kedi: severim sevilirim engel çıkar kavuşulmaz olur hastanelik olurum (o kadar hassasım) ama genede korkmam aşktan sevgiden içimde tutmam söylemekten çekinmem gurur yapmam öleee işte :hulya: ben imkansız aşklar için yaratılmışımmmmmm ne kavuşmayı bilirim ne unutmayıı kayboldum kuytusunda yalnızlıkların yaşadım en karasını sevdalarıııınnn akannehir
oooooooo var ya... sen balık burcu musun bakiim? bu ne duygusallık? vay vay vay :1shok:
evet ya bencede herkes saldı kendini sanırım bu sahab siz evde biz işte keyif yapıyoruz -tatlicadiarzu-

geçer geçer bana bişi olmaaazzzz laelaelaelaelae

ben istemiyorum aslında yaaa yani gerçekten bazen söyleniyorum şiştim diye ama dışardan bakınca çokta şişko görünmüyorum sadece bu bel fıtığı beni mahvediyor kilodan dolayı yoksaaa ben memnunumn kııı halimden kaydirigubbakcemile3

yaaa kociş bana soğuk su getirmeseydi ben hasta olmazdım mafoldumben
onada böyle diyom vicdan yapıyor oda garibim kıyamam ben ona yaa
mevsim geçişi etkiledi beni malesef ama çok kötü değilim ablam iyiyim sırnaşık şey

sorma abla yaaa cadının yaptığına bak :eek:klava:
hadi bakalım bugün iş miş hak getire kaydirigubbakcemile3

aman olmasın canım, sonra Ceren'e de geçirirsin Allah korusun :Saruboceq:

bence çok iyisin hayatım, tam balık eti :)

yazık adama be... bir bardak su getirmiş suçlu oldu garibim... mevsim geçişleri hasta olmak için ideal işte, ne giyeceğini bilirsin ne giymeyeceğini :nazar:

:eek:lmaz: he valla
sağolun kızlar.yorgunum bitkinim.bebeğim dört gündür huzursuz sürekli ağlıyor.çok üzülüyorum...
kıyamam canım benim :KK43:
bu arada ben de size bişey sorucaktım biraz saçma gelebilir ama ben 2-3 haftadır hiç kilo almamışım yani gram oynamamış bebişim almış mıdır acaba yani bebeğin kilosu benden bağımsız mı gözükmez mi bi yardımcı olun bacılar ?
merak etme bebeğin alıyordur kilo, ben doktora gittiğimde kilo almıyorum, bebek için endişeleniyorum dediğim zaman, yedikleriniz direkt bebeğinize yarıyordur, o kilo alıyordur dedi, gerçekten usg'ye girdiğimde de bebeğin maşallah kilolu olduğunu gördük :) merak etme canım :)
canım dün götürdüm görünürde sorun yok.kilosu boyu iyi.sütüm yetiyormuş ama uyumuyor.24 saatte sadece 5 saat uyuyor oda 10 ar dakika.valla tıkandım şaşırdım...
hmmmm... bak benim aklıma ne geldi şimdi... anlaşılan huzursuzluğu var... senin huzurun ve huzursuzluğun, mutluluğun ve mutsuzluluğun bebeği çok etkiler... stresli ve endişeli bir hamilelik geçirdin, bunun etkisi muhakkak var Ömür'ün üzerinde... geçen gün forumda dolaşırken kaybettiğin bebeğinle ilgili senin açtığın bir topiği gördüm, acı dolu bir yazıydı, okurken inan tıkandım ve yorum bile yazamadım... artık bu duygudan kurtulman gerekiyor canım, Ömür senin şu an hissettiğin her şeyi algılıyor... geçmişi geçmişte bırak canım, geçmişte olanları düşündüğün sürece ne yaşadığın andan ne de yaşayacağın anlardan mutlu olabilirsin... dolayısıyla hem çevren hem de Ömür mutsuz olur... Kayra'cığım bence Ömür'ün huzursuzluğunun sebebi belli hayatım... umarım bu söylediklerimle haddimi aşmamışımdır Şeniz
kısss ben bişe gizlermiyimmm anlatırım anlatıomda satiiiii ama burcudan korkarım mesela çünkü o çok üzüldüğüm aptal aşık hallerimi bilio ondan korkuma aşık olamıorummm :roflol:

saol canım bende iyiyimm bugun iş yapasım yokta paso burdayımm kaydirigubbakcemile2

gülçintoşşş deşme kız yaramııı bak bi ağlarım boğulursun heee :çok üzgünüm:
doğru düzgün bi adama rast gelemedim ben genelde karşıma çıkanlar hep yalancı ve sorumsuz olup acı verdiler benim sevgime layık olamadılar ama kendini kaptırınca olan bana oldu onun için kimseye güvenip kapılarımı açamıorum ama gerçekten çok acı çektiğimi biliorum aşktan yana.. :nazar::nazar:
duaların için saol bitanemm inşallah amiinnnnnnnnnnnnnnnnnn

bak bak bak... Burcu'mu engelliyor senin kısmetlerini?

ohhh ne güzel bizimlesin :)

hmmm... hepimizin hayatında bir veya daha fazla can yakıcı ilişki yaşanmıştır güzelim... kapıları kapatsaydık hiçbirimiz evlenemezdik... tam %100 güvenme ama kapılarını da kapama sakın... kendimi koruyacağım derken seni çok sevecek, çok mutlu edecek birini göremeyebilir ve kaçırabilirsin hayatım :)

tamam canım deneyeceğim.inşallah sizin gibi beceririrm.

becerirsin tatlım becerirsin
hemde çok güzel becerirsin meraklanma
çünkü sen bir ANNESİN opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 ay çok hoşsun ya tamam anlaştık canım vereliniortak

sağol canım tesellin için iyi geldi ay ne güsel çok hoşuma gitti sevindirik oldum sırnaşıkşey

sende çok hoşsun canikom opuyorumnanaktan

niii demekkk ben her zaman tesellide bulunurum ama yeterki sen karamsar olma umut dolu ol önünde sizi bekleyen gelecek güzel günleri düşün ve kıpır kıpır ol tamammı şeker yerimseniben

hoşgeldin yeni anne.canım bende normal doğum yaptım 10 dikişim vardı ama sıkıntı çekmedim wc hariç.

hımm demek her bünyede aynı olmuyor canım :1no2:

tünaydın kızlarrr
herkez iyi dimi
canım hoşgeldin nasılsın burcum o kadar çok mu ağrıyor dikişlerin ya yat dinlen kuzum yorma kendini maşallah miraça ya kıyamam yavruma emsin annesi emsinde koca adam olsun
olma zaten.canım inşallah minik sesin umutla içine dolmuştur...
kayracım ahhh keşke ama nerde daha eylül ayın adetini bekliyorum gecikti yine test yaptım bişiyok herkes ekimi bekliyor ben olduğum yerde sayıyorum yamafoldumben
oyy canım benim yaaa senin şu adet bir düzene gireydi valla ben rahat edicem yaa nasıl sinir basıyordur sana çok iyi bilirim oooffff mafoldumben

ay hemde ne sinir bırak böyle olunca çok içime kapanıyorum ben düşün düşün acaba neden diye sıyırıcam bi gün zatii-tatlicadiarzu-

tünaydın kızlarrr
herkez iyi dimi

oy yerim ben onu annesi bol bol süt versin rbbim kuzuma

kıslar ben çıkıyorum çok oturamıcam halsizlik var biraz hala dinleneyim biraz.öpüyorum herkesi allah a emanet olun opuyorumnanaktan

filiz ablacım canım saat 3te gidicem ölçtürmeye gelince yazacam canım
gülçincim iyim canım ama şu tansiyonumda dşşse süper olacam
yengeççim iyim canım sen nasılsın
doktor dinlen bol bol dedi bende öle yapıyorum.

canııııııııımmmmmm hoşgeldin :)

yok dün gündüz uyumadım, onun için gece uyumayı başarabildim sanırım, bilmiyorum :sm_confused:

oooooooo var ya... sen balık burcu musun bakiim? bu ne duygusallık? vay vay vay :1shok:

yazık adama be... bir bardak su getirmiş suçlu oldu garibim... mevsim geçişleri hasta olmak için ideal işte, ne giyeceğini bilirsin ne giymeyeceğini :nazar:

kıyamam canım benim :KK43:

merak etme bebeğin alıyordur kilo, ben doktora gittiğimde kilo almıyorum, bebek için endişeleniyorum dediğim zaman, yedikleriniz direkt bebeğinize yarıyordur, o kilo alıyordur dedi, gerçekten usg'ye girdiğimde de bebeğin maşallah kilolu olduğunu gördük :) merak etme canım :)

hmmmm... bak benim aklıma ne geldi şimdi... anlaşılan huzursuzluğu var... senin huzurun ve huzursuzluğun, mutluluğun ve mutsuzluluğun bebeği çok etkiler... stresli ve endişeli bir hamilelik geçirdin, bunun etkisi muhakkak var Ömür'ün üzerinde... geçen gün forumda dolaşırken kaybettiğin bebeğinle ilgili senin açtığın bir topiği gördüm, acı dolu bir yazıydı, okurken inan tıkandım ve yorum bile yazamadım... artık bu duygudan kurtulman gerekiyor canım, Ömür senin şu an hissettiğin her şeyi algılıyor... geçmişi geçmişte bırak canım, geçmişte olanları düşündüğün sürece ne yaşadığın andan ne de yaşayacağın anlardan mutlu olabilirsin... dolayısıyla hem çevren hem de Ömür mutsuz olur... Kayra'cığım bence Ömür'ün huzursuzluğunun sebebi belli hayatım... umarım bu söylediklerimle haddimi aşmamışımdır Şeniz

bak bak bak... Burcu'mu engelliyor senin kısmetlerini?

ohhh ne güzel bizimlesin :)

hmmm... hepimizin hayatında bir veya daha fazla can yakıcı ilişki yaşanmıştır güzelim... kapıları kapatsaydık hiçbirimiz evlenemezdik... tam %100 güvenme ama kapılarını da kapama sakın... kendimi koruyacağım derken seni çok sevecek, çok mutlu edecek birini göremeyebilir ve kaçırabilirsin hayatım :)

sağol ablacım inş.öyledir benim de bebişlerimize yarasın zaten o zaman insan çok mutlu oluyo maşallah rüzgarıma da :nazar:

geçmiş olsun canım ya doğum hikayeni anlattın mı kaçırmadım dimi? çok mu acıyo dikişler ben merak ediyorum da dikiş olayını :1ninca:

kız hilal dünürüm yazdı ya doğum hikayesini sen okumadınmı yavrum?

ablaaaaaaaaaa ben balıkım balıkkk hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

hem balık burcuyum hemde balık etliyim amaaaa
balık hafızalı değilim kaydirigubbakcemile3

yaaa zaten cerenden uzak duruyorum o yüzden ablacım kucağıma felan almıyorum oda aksi gibi sürekli beni istiyor gözümün içine bakıyor kıyamıyorum yaa içime oturuyor valla mafoldumben

dimi yaaa yazık benim kocamaaa :teselli:

sorma adam bbir su getişrdi burnundan geldi kıyamam ben ona yaaaa :asigim:

görüyon demi abla cadı özgeyi kaydirigubbakcemile3

becerirsin tatlım becerirsin
hemde çok güzel becerirsin meraklanma
çünkü sen bir ANNESİN opuyorumnanaktan

sende çok hoşsun canikom opuyorumnanaktan

niii demekkk ben her zaman tesellide bulunurum ama yeterki sen karamsar olma umut dolu ol önünde sizi bekleyen gelecek güzel günleri düşün ve kıpır kıpır ol tamammı şeker yerimseniben

hımm demek her bünyede aynı olmuyor canım :1no2:

tamam canım sağol böyle pozitif şeyler duymak güsel oluyo sevdim ben böyle yerimseniben

kız hilal dünürüm yazdı ya doğum hikayesini sen okumadınmı yavrum?

ablaaaaaaaaaa ben balıkım balıkkk hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

hem balık burcuyum hemde balık etliyim amaaaa
balık hafızalı değilim kaydirigubbakcemile3

yaaa zaten cerenden uzak duruyorum o yüzden ablacım kucağıma felan almıyorum oda aksi gibi sürekli beni istiyor gözümün içine bakıyor kıyamıyorum yaa içime oturuyor valla mafoldumben

dimi yaaa yazık benim kocamaaa :teselli:

sorma adam bbir su getişrdi burnundan geldi kıyamam ben ona yaaaa :asigim:

görüyon demi abla cadı özgeyi kaydirigubbakcemile3

ya kaçırdım mı:KK43:neyse bi ara geçmişi deşer okurum artık :sm_confused:

ay hemde ne sinir bırak böyle olunca çok içime kapanıyorum ben düşün düşün acaba neden diye sıyırıcam bi gün zatii-tatlicadiarzu-

ayy yapma gülüm yaaa düşünmemeye çalış boşveeer taktıkça dahada gerilrisin ve iyice gecikir gelmesi tatlım yaa uuuffff bir an önce düzene girse senağlama

kıslar ben çıkıyorum çok oturamıcam halsizlik var biraz hala dinleneyim biraz.öpüyorum herkesi allah a emanet olun opuyorumnanaktan

güle güle cicoş kendine iyi bak :a015:

[gülçincim iyim canım ama şu tansiyonumda dşşse süper olacam

sen biraz rahat olmayı denersen eğer tansiyonunda normale döner sende tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum ben a.s

X