Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biz varkene iğne atsan yere düşmezdi sanki bedava bişi dağıtıyorlarmış gibi kalabalık vardı adım zor atılıyordu nen

o zaman mehmet abime kolaylıklar gele

deli tabii deliiiii hemide zır deli manyak karıııııı Çok üzgünüm çoook
yıka tabii o ne ya kaç elden nerelerden geçiyorda ulaşıyor bize onlar içinde böcekmi var mikropmu var yiyecek çocuğu allah allah yaaa

hadi yıkada gel anca toparlanırsın bencede yerimseniben

ya bu listenin hali ne almış başını gitmiş çüş yani oha felan oldum hee

neredeyse bir sayfa liste olacak

bayramdı işte o zaman :) şimdi yerliler kaldı, bir de ben mafoldumben

sağol canım, işi çok zor valla, kardeşini de kovaladı kaldı tek başına, gerçi kovalamadan önce de herşeyi kendi yapıyordu ya neyse :)

valla ya... bir de bunlara çocuk emanet edeceğim ben, Allah korusun valla, Allah muhtaç etmesin beni onlara :Saruboceq:

geldim geldim Şeniz

heee bayramdı demek bana hergün bayram hihoyyyt :sm_cool:

sorma ya boşver kendi başına yapsın her işini mehmet abi boşversin kardeşi mardeşi ya

sakııınnnn sakınnnnnnnnn kediye ciğer emanet edilirmi yaaaa :1no2:

sen yokken böyle oldu anacım, bir el at artık istersen zemuszemus

atacam atacamda işte fırsat bulamıyorum kafamda bişey var onun için eve gittiğimde kendi bilgisayarımın başına bir oturabilsem yapıcam da bakalım ne zaman olucak

çok merak ettim ya... hadi bakalım ilk fırsatta bekliyorum o zaman :)

yaaa fazlada dile getirmek istemiyorum valla ablacım
yapacam koycam buraya boktan bişi olcak kimse beğenmicek birde dalga konusu olcek bumuydu bu kadar beklediğimiz diye bende ayar olucam sonra kaydirigubbakcemile3

kızlar burcunun eşiyle konuştum bebişte oda uyuyomuş iyilermiş zemuszemus

oh oh iyi uyusunlar ikiside yoruldu hakkettiler uykuyu kolay değil zor yol kaydirigubbakcemile3

bugün bunalımdayım ablacım

yaaa ooff nur seni okudukça ben daralıyom yapma bunuuuu :mymeka:

kızlar burcunun eşiyle konuştum bebişte oda uyuyomuş iyilermiş zemuszemus

canııııım uyusunlar :) güzel rüyalar görsünler, Burcu çok yoruldu, dolayısıyla Miraç da çok yorulmuştur, çooooooooooooooooooook uzak yollardan geldi beyefendimiz :)

bugün bunalımdayım ablacım
yapmaaaaaa... daha çok bunalıma sokarsın kendini :) canını sıkan bir şey mi oldu?
yaaa fazlada dile getirmek istemiyorum valla ablacım
yapacam koycam buraya boktan bişi olcak kimse beğenmicek birde dalga konusu olcek bumuydu bu kadar beklediğimiz diye bende ayar olucam sonra kaydirigubbakcemile3

hmmm... sen yap bir görelim bakalım... dalga geçenin alnını karışlarım leyn ben klava:

hava acayip sıkıntılı ya yağsa rahatlayacak sanki

yaaa ooff abla ya şu nura bişi söyle hep onun yüzünden oluyo bunlar zaten

evet evet alnını karışla dalga geçenin :mymeka:

hadi yağmur duasını çıkalım o zaman :Saruboceq:

aaayyyy benim çok canım sıkılıo yaaaa mafoldumben

sendemi brütüs

sayenizde benim de sıkılmaya başladı mafoldumben

ayyyyyy ben buna çok güldüm :roflol: :roflol: :roflol:
ay valla sıkıntı kalmadı koptum yaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bunu bekliyormuşum meğer
saadet zincirii gibi sıkıntı zinciri oluştu nen topikte kaydirigubbakcemile3

tama yazmıyorum böyle
çok mutluyumhihoyyythihoyyyt

ayyy kızlar aklıma bişi geldi sizede yazamda okuyup gülün accık

şimdi bizim burda peyzajcı bir kız var benden küççük ama iyi anlaşıyoruz (ben anlaşılmayacak insamıyım dimi)

neyse bu kızın anasının güzellik salonu var dolayısı ile sürekli gelen müşterileri
geçenlerde karılar toplaşmış aynı biz gibim başlamışlar sohbete nerden geldi ise konu bebeklere çocuklara onların yaptığı işlere verilen eğitime felan gelmiş. Bir tanesi dönmüş demişki:" hani küçükken çocuklara sorulur ya büyüyünce ne olacaksın felan diye çocuğa aşılanır aslında bu bebeklikten başlanması gereken bir soru cevap hali imiş. avrupada ve amerikada herkes çocuğunu severken daha bebekkene agu gugu bugu diyerek değilde işte ah benim oğlum doktor olucakmış ah benim kızım avukat olacakmış yesiğnler felan deyip daha minicikken aklına sokup beynini yıkıyorlarmış"
hesapta çocukta bunlarla büyüdüğü için daha çok sorumlu hissediyormuş kendini ve azimle çalışıyormuş o denileni olmak için.
bu sırada bizim kızın anası (güzellik salonu olan) eyvaah demiş
bizim kız sormuş anne ne oldu diye
ne olacak demiş
ben küçükken seni severken amanda aman senin kuşunu muşunu yesinler diyerek seviyordum şimdi sen ne olucan :1shok: delikafadulden

koptum yaaaaaaa :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

fıkra gibi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sayenizde benim de sıkılmaya başladı mafoldumben
:teselli::teselli:

bende senin bu lafına koptum delüüüü :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…