Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

al benden de o kadar nurum patladım patlıcam yane
sataşacak yer arıyorum öyle bir ruh halindeyim
aman kimse bulaşmasın mümkünse
sana ne oldu kuzum ya niyeki neye canın sıkıldı
hayır olsun inş canım
anlayamadığı birşey var oturup ağlamak istiyorum

nurcum çıkabiliyorsan al ilaydayıda şöyle bi turla iyi gelir
olmadı bi balkona falan çık temiz hava al canımm

:roflol::roflol: nenn ben kuscam şimcikkk

yuvarlanıp gidioruz şekerim sen nasılsın?yerimseniben

oy canım benim ya çok doğru söylüyon anlamaz bunlar öyle şeylerden
ama kendilerinin olunca uçarak giderler uyuzlarr
cumartesi miracı görmeye gidince o zaman çekersin miraçın resmini oluymu o zaman
tamam canımm inşallahhh

o cadıyı erim ben
evet kız bu zilliler yeni oyunlar geliştiriyor hatt biberonu ben tutunca elimi tutuor
o
kıyamam yavrum yaaa canımm benimm

bakın buda benim ömürüm.şimdi çektim..
maşallah canımm

amin canım inşallah..darısı başınaaa.s.

kızlar benim içimde bi sıkıntı var
al bendende o kadar şöle kafamı vursam uyusam doymammafoldumbenmafoldumben

gülçintoşşş ne kaa duyarlısın sen öle yeawruummm 2.6 mış depremi anlamışın walla:1shok: ama merkezi adapazarıymış..Rabbimmm yaşatmasın bi taa kimseciklere.. Korkutma allahım amin amin amin...

sana ne oldu kuzum ya niyeki neye canın sıkıldı

yaw ne bilem gülüm yaa kötü bir rüya gördümde sanırsım ben halen onun etkisindeyim böyle geliyorlar ara ara işte saldıracak yer arıyorum kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: nenn ben kuscam şimcikkk

kusma bee birde seni çekemem ceren yeterince kusuyor zateen -tatlicadiarzu-

gülçintoşşş ne kaa duyarlısın sen öle yeawruummm 2.6 mış depremi anlamışın walla:1shok: ama merkezi adapazarıymış..Rabbimmm yaşatmasın bi taa kimseciklere.. Korkutma allahım amin amin amin...

evet canım burda hissediliyor zaten evde bir tek ben duydum depremi malesef
amiiinnn allahım kimseye böyle felaketler yaşatmasın :Saruboceq:

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm... Nurcum ne kadar büyümüş İlayda ya, maşşallah kuzuma benim :)

yaaaaaaaaaaaaaaa nereyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Cunda'ya gittim geldim hayatım, kocişim çağırdı, birkaç turladık, yemek yedik geldim eve :)
kaç sen kaçç gelcen elbet buraya görüşücez o vakit :jeyyar:
eee??? geldim işte kaydirigubbakcemile3

ya bir şey soracağım ama kimse gülmesin bu soruya... cahilliğime verin... bu uyku setlerini yıkadınız mı siz? burada bana yol gösterecek kimse yok, salak kaynanamın batıl inançlarına göre bebek doğana kadar hiçbir eşyası yıkanmazmış... oldu dedim, çocuğu doğurunca iki arada gider iki parça yıkar gelir giydiririm dedim, çok sinirlendim... ama bu uyku setleri süngerli müngerli şeyler, makineye atınca bozulmaz mı şekilleri? ne olur bana bir akıl verin, içime de sinmez onları yıkamadan yatağa yayıp takmak mafoldumben
günaydın ablacımmm nasılsın rüzgar nasılll
anlaşılan miraç bey hepimizde duygu seli yarattı
aaaaa abla bi gazozamı kancan sennnnnnnkaydirigubbakcemile3
aminnn ablacımm inşallahh çok sağolllll
canııım iyiyim sağol, Rüzgar'ın da maşallahı var çok şükür :)
kayra maşallaaahhhhhhhhh yavrum benim, Allah nazarlardan saklasın, 41 kere maşallah
canıııııım sinirlerini bozma, sakin ol, Berra'nın ihtiyacı olan şey senin sakinliğin hayatım... bak Burcu aldı bile kucağına, darısı diğer arkadaşların ve bizlerin başına inşallah :)
Teşekkürler:) Ben henüz çömlerdenim galiba forumda da, herkes ya sonlara gelmiş ya da doğurmuş bilep bi de benim ilk bebek olunca:) baya bi heyecan var..
bu topikte herkesinki ilk canım :) hepimiz çömeziz yani :)
kızlar benim içimde bi sıkıntı var
aman güzelim at o sıkıntıyı içinden, çık balkona, temiz hava al, bir kahve yap kendine :) misafirlerin gelmedi mi?
al benden de o kadar nurum patladım patlıcam yane
sataşacak yer arıyorum öyle bir ruh halindeyim
aman kimse bulaşmasın mümkünse
aaaa noluyor size ya? siz doğurdunuz, hormonlarınız normale döndü, bırakın sinir halini bize bakiim aaaa klava:

aman Hilal sana gözükmesin o zaman bugün sana kaydirigubbakcemile3

Burcu'dan taze haber yok mu kızlar? Özge'cim?
ablacımm en son öğlen konuştum bi daha da aramadım belki uyur filan die.. şöyle biraz daha zaman geçsin arıcam gene :1hug:

bugün doktora gidecekti canım, herhalde işi uzadı
hmmm ben kaçırmışım onu merak etmiştim..

Selam kizlar nasilsiniz???
bulcukumuz bu sabah 8.30 da pasasina kavusmus :)))))
şekerim biz kırk uçurcaktık nerdeyse geç kaldın yanicimm :hulya:

hoş geldin ablaaa
yine bir cunda yapmışsın ohhh gel keyfim gel valla ne güzel
gez sen son son gez kaydirigubbakcemile3

ablacım o kaynananı alır kaynar kazana koyarım senin kaynana çocukları pislik içinde yatırmış o zaman bırak uyma şu karıya yaaa ayy dalacam heee
ablacım uyku setlerinide yıkıyorsun canımcım 30 derecede hiç bişi olmuyor ne bozulma ne kırılma aynen çıkıyorlar makineden ter temiz çocuğa ait ne varsa yıka ablacım herşeyi yıka hiç bişi olmaz meraklanma sen temiz yerlerde yatsın paşam kaynanayıda dinleme klava:

yaaa oofff ne bilem yaa içim sıkılıyor daralıyor aslında sen anladın neden daraldığımı benim ama neyse

hee ya hilal gelsede onunla uğraşsam biraz kaydirigubbakcemile3

ben anca girebildim haber alir almaz sizede bildirmek istedim ama en son ben ogrenmisim anlasilankaydirigubbakcemile3

ablacımm en son öğlen konuştum bi daha da aramadım belki uyur filan die.. şöyle biraz daha zaman geçsin arıcam gene :1hug:
tamam güzelim, tekrar konuşunca zaten bize haber verirsin :)
amaaaan in cin top oynuyor Cunda'da, tamamen boşalmış, Mehmet'de tekneyi karaya çekmeye hazırlanıyor, teknenin temizliğiyle falan uğraşıyor

he valla, deli mi ne? neyse zaten ben herşeylerini 30 derecede yıkamıştım o zaman bunları da atayım yıknasın, odası ctesi falan gelecek ancak kurur ve ütülerim :) kıyar mıyım ben oğluşuma, yatırmam öyle pis tozlu şeylere :) ne dinleyeceğim kaynanayı :umursamaz: umurumda bile değil valla

hmmm anladım ben seni :1no2:

neyse gideyim atayım makineye şunları hemen geliyorum :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

2. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

3. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

4. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

5. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

6. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

7. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

8. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

9. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

10. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

11. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…