Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

süpersin yaaaaaa :roflol:
tama yazmıyorum böyle
çok mutluyumhihoyyythihoyyyt
canıııııııııım canım canım canım, kıyamam sana, gel sana bir sarılayım canım benim :1hug: Şeniz gelip gitti mi senin misafirler?

:roflol: :roflol: :roflol: vallahi fıkra gibi çok güldüm :roflol: :roflol: :roflol: kızcağız kaç yaşında şimdi?

tama yazmıyorum böyle

heh şööle afferim vereliniortak

:teselli::teselli:

bende senin bu lafına koptum delüüüü :lepi:

kop kop ayrılda geeelll kaydirigubbakcemile3

bana niye kötü davranıyorsunuz amasenağlamasenağlama

oooyyy kime sana kötü davranıyo beeee :mymeka:

süpperim demiii :sm_cool:

evet ya fıkra gibi aklıma geldikçe gülerim özellikle cereni severken ooyy kuşum derim koparım ardından kaydirigubbakcemile3 cerende saf saf güler garibim kaydirigubbakcemile3

kız 87 doğumlu ablacım yaş:22
mesleği belli allahtan peyzaj kaydirigubbakcemile3

yok ablacım yeni geldiler oturuyoruz şimdi

kıız ben sana ne dedim ayırma gözlerini onlardan demedimmi evini kullanacaklar nur bırak bize laf yetiştirmeyi onlara bak başlarını tut kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

tama yazmıyorum böyle
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 boş oturmak yoook al bakem elişini kızlara çeyiz yapcas :hulya:

:roflol::roflol::roflol: hahhahahahaaaahaaayyyy süpermiş nennn kadının esprüüü yeteneğine hayran kaldımmm sırnaşık şey

bana niye kötü davranıyorsunuz amasenağlamasenağlama
:1hug::1hug:

yok ablacım yeni geldiler oturuyoruz şimdi
kısss sen bizim yanımıza gel sevgülüler yalnız kalsın ilaydada gaz versin anacımm :jeyyar:

evet süpersin :)

yok beee kızı kuşum muşum diye sevme sakın, bilinçaltı bu belli mi olur? :roflol: :roflol: :roflol: ay çok güldüm valla

aman allahtan mesleği belli kızın... onun bilinçaltına pek işlememiş anlaşılan :roflol:

aaayyy kızlar yaaaa çok duygusal bi an yaşıyorumm mafoldumben burcuşş bebişi emziriyomuşşş böle onu öle düşününce içim bi tuhaf olduu senağlama taaa burcunun bu kadarcık halini biliom gamyoncuiremsu hatun şimdi anne oldu onu o halde gözümün önüne getirince hüngür fışkır oluorum ona muhtaç kokusuna muhtaç bi yavru var kucağında yaaaa benim arkadaşım ne zaman bu kaa büyüdü kiiii mafoldumben

canııııımmmm :1hug: ama o büyürken sen yerinde saymadın di mi? sen de büyüdün güzelim :) sen esas gördüğün zaman çok duygulanacaksın... sütü iyi miymiş bari? sıkıntısı var mıymış Burcu'nun?

kızlar ya... menzil Gülü'nün hiiiiiiiç sesi soluğu çıkmıyor çok uzun zamandır, haber alanınız var mı içinizde?

Ablacım kocasına soramadım ama iyilermişş :kedi: burcu benden büyük bide heee

:roflol::roflol::roflol: hahhahahahaaaahaaayyyy süpermiş nennn kadının esprüüü yeteneğine hayran kaldımmm sırnaşık şey

KIZ delüüü ne espirisi karı ciddi ciddi söylemiş bunu yüz ifadesini görmen gerekti diyor kız bana anlatırken asıl onu hayal edemiyorum ben kaydirigubbakcemile3

gülçinnn sen ne dion ben nedion kız napsın şimdi de bakimmm kaydirigubbakcemile3

bilmeeeeemmm kaydirigubbakcemile3
hangi meslek taa zevkli ise onu yapsın kaydirigubbakcemile3

yok yok demem kuş muş yok artıkın kaydirigubbakcemile3

evet demekki bir boka yaramıyor bu sevme ve aşılama formülü kaydirigubbakcemile3

farkındaysanız ben hiçbir şey demiyorum kaydirigubbakcemile3

deme deme kaydirigubbakcemile3

ooyyyy kıyamaaaammm eee doğurdu ise besleyecek analık bu
sende özge öyle bir anlattınki yani sanki koca karısın heee duyanda seni burcunun ninesi sanır böyle gamyoncuiremsu hallerini bilirmiş manyak burcu o halde iken sen nasıldın acaba böylemi :CüvCüv: kaydirigubbakcemile3
ilahhiiiii :roflol:

kızlar ya... menzil Gülü'nün hiiiiiiiç sesi soluğu çıkmıyor çok uzun zamandır, haber alanınız var mı içinizde?

iyidir abla emin ol kötü olsa haberi gelirdi
doğurduğunda nasıl haberi ulaştı bebeyi alan unuttu buraları valla çok kzııyorum çoooooooooookkkkkkkkk kötükedihüso

Ablacım kocasına soramadım ama iyilermişş :kedi: burcu benden büyük bide heee

tüüüüüüühhhhh terbiyesiiizzz birde kendinden 20 yaş küçük gibi anlatıyor :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…