Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım iyiyim sağol sen nasılsın
tamam canım sende kendine dikkat et opuyorumnanaktan

cok sukur canım ıyıyız sık sık kasılmalarım oluyor ama allah tan hayırlısı...gecmısı okudum az senın canınmı sıkkın tatlım canını sıkma hıcbısı ıcın ...sende canım allah a emanet ol.

teşekkür ederiz teyzoşları
kayracım gülçinin dediği gibi bizde yok sıfırı tüketti o yüzden mama yiyor kuzucuklar

cok sukur canım ıyıyız sık sık kasılmalarım oluyor ama allah tan hayırlısı...gecmısı okudum az senın canınmı sıkkın tatlım canını sıkma hıcbısı ıcın ...sende canım allah a emanet ol.
yok canım aslında canım sıkkın değil ama kafamdaki düşüncelerden dolayı karışıklık içindeyim rabbim herşeyin hayırlısını versin sıkmıyorum canımı artık .kasılmalrın varmış sende dikkatli ol sakın ağır işler yapma hiç birşey ondan önemli değil

bakın buda benim ömürüm.şimdi çektim..

kayracımmm maşallahhh çok tatlı bi oğluşun var allah nazarlardan saklasın:nazar:

merhaba arkadaslar nasılsınız bakalım ....
BURCUCUM :lepi:cok sukur dogum yapmıs rabbım bızlerede nasıp etsın ....
rabbım nazarlardan saklasın...
GÜLÇİNCİM dün depremmı oldu hayatım gecmıs olsun....
NURCUM ilaydan cok guzel masallah allah ım korusun onu...
kızlar szıler nasılsınız özgecim..arifecim...
kayınvalıdem bende pek gelemıyorum topık e arkadaslar...allah a emanet olun simdilik

hoş geldin sevtap
evet canım yaa küçük çapta bir deprem oldu malum burası deprem bölgesi malesef 99 yılındaki 7,4 depremi yaşadığımız için insan tedirgin oluyor ister istemez :1no2:

o cadıyı erim ben
evet kız bu zilliler yeni oyunlar geliştiriyor hatt biberonu ben tutunca elimi tutuor
o

evet yaa tam zilliler valla kız nasıl sevdiriyorlar kendilerini maymunlar yirim ben onları yirim Şeniz

bakın buda benim ömürüm.şimdi çektim..

oooyyy maşallah kuzumaaa kız bu kocaman olmuş yaaa tü tü tü maşallah :nazar:

teşekkür ederiz teyzoşları
kayracım gülçinin dediği gibi bizde yok sıfırı tüketti o yüzden mama yiyor kuzucuklar

yaaa malesefff :kızgın:

hım anladım canım.bende şimdilik var bakalım

umarım süreklide olur devamı gelir canım :Saruboceq:

çoooook şeker kuzuuu maşallah nazar değmesin :nazar:

canım sağol darısı senin başına...

amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

slm kızlar burcu dogurmuş çok şüküralkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis inanın tuhaf oldum sanırım yaklaştı benimkide geçen başıma geldigimde bu durum gayet sogukkanlıydım ama şimdi tuhafım gergin patlayacak bomba gibiyim sanırım sinirlerim bozuldu....ama burcuya çok sevindim güzel haberler almaya ihtiyacım var hamile oldugunu duydugumdada aglamıştım şimdide allahım saglıkla evlerine dönmeyi büyütmeyi nasip etsin...

gülçin depremmi oldu sizin orda geçmiş olsun canım ya
allah tekrarını yaşatmasın inşallah

büyüdü ceren.çok minik doğdu ama toparladı şükür

ooyyy kıyamam kaç kg doğmuştuki??
canım yaaa olsun biz iyi bakıyoruz bebelere besleniyorlar büyüyorlar valla
allah sağlık versin

slm kızlar burcu dogurmuş çok şüküralkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis inanın tuhaf oldum sanırım yaklaştı benimkide geçen başıma geldigimde bu durum gayet sogukkanlıydım ama şimdi tuhafım gergin patlayacak bomba gibiyim sanırım sinirlerim bozuldu....ama burcuya çok sevindim güzel haberler almaya ihtiyacım var hamile oldugunu duydugumdada aglamıştım şimdide allahım saglıkla evlerine dönmeyi büyütmeyi nasip etsin...

mavim denizim hoş geldin canım darısı başına inşallah
gerilmek yok demiştim sana yanlış hatırlamıyorsam güzelim
sen neden bu kadar stres yapıp abartıyorsun herşeyi yaaa sakin ol azcık öğren bunu bu kadar stresle panikloe nasıl anne olucaksın bak çıkıyor ama :eek:klava:

gülçin depremmi oldu sizin orda geçmiş olsun canım ya
allah tekrarını yaşatmasın inşallah

evet gülüm yaa dün akşam öylee bir hissettirdi kendisini malesef :1no2:
valla hemen çocuğa sarılıp kapıya abandım allahım kimseye yaşatmasın :Saruboceq:

ooyyy kıyamam kaç kg doğmuştuki??
canım yaaa olsun biz iyi bakıyoruz bebelere besleniyorlar büyüyorlar valla
allah sağlık versin

mavim denizim hoş geldin canım darısı başına inşallah
gerilmek yok demiştim sana yanlış hatırlamıyorsam güzelim
sen neden bu kadar stres yapıp abartıyorsun herşeyi yaaa sakin ol azcık öğren bunu bu kadar stresle panikloe nasıl anne olucaksın bak çıkıyor ama :eek:klava:

evet gülüm yaa dün akşam öylee bir hissettirdi kendisini malesef :1no2:
valla hemen çocuğa sarılıp kapıya abandım allahım kimseye yaşatmasın :Saruboceq:

ay canım ya allah korusunnn aminnn aminnn :Saruboceq:

Allah sağlıkla tamanına erdirsin canım, sağlıkla kucağına aldığın günleri de duyarız inşallah :)

Teşekkürler:) Ben henüz çömlerdenim galiba forumda da, herkes ya sonlara gelmiş ya da doğurmuş bile:pp bi de benim ilk bebek olunca:) baya bi heyecan var..

yok güzelim bizimde hepimizin ilk bebekleri doğanlar vede doğacak olanlar meraklanma hepimizde aynı heyecan var anlayacağın

cerencim 2980 kalmıştı şişler inince.37+3 te doğdyine beklemedi zamanını.

canımm yinede iyi doğmuş bee hemde 38 haftalıkken doğmuş erken değil yani güzelimö normal bak ben 2600 doğmuşum ama şimdi tosun gibiyim maşallah kaydirigubbakcemile3

X