Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yazık kız kaynanalara ne cadısınız siz heeeee

aahh arife aahhh dua et seni çok seviyorum kıyamıyorum yoksa ağzımı bir açardımkiii varya kimse tutamazdı benide kovulurdum kk dan
ahh canım benim yaaa ben bir anlatsam yaşadıklarımı sana ölürsüünn kahrından o kadar diyorum yoksa ben kayıncalidemi çok severdim :1no2:

kızlar uzun zamandır ilk defa bu kadar şevkle yazıyorum valla özlemişim bu günleri
oku oku yatişememk ne güzelmiş ayrı bi keyif veriyor bana:kahve:
inşallah bundan sonra hep böyle olur

inşallaaaaaaaaaaaahhh amiiiiiiiiinnnnnnn

bize yazık değil miiiiiiii??? :umursamaz: :dilcikar:

hiiiç soırma yaaaaaa asıl bize yazıkkk

kızlar kaynana olmazsa kocişlerde olmazdı

yaaa benim anada olmayaydı ben olmazdım ama ben varım anam yok o nolcek
yok öyle yama erkek anası diye ne farkı olacakmışkiiiiii en iyisi çöpsüz üzüm valla tek seni bilicek derdin olmıcak ne güzel oohhh
kaynanada kaynana olsun canımı yesin :dilcikar:

accık sevin çok sevmeyin

hiiiiiiiiiiççççççççççç sevmiyorum nefret duygularım kabardı yineeeee kötükedihüso

Gülçin'cim ticker'ın çok güzel emmeeeee hamileliğinin 15. haftasında gözüküyorsun, biz sana demedik mi bu kadar azma diye, heh böyle kardeş gelir Ceren'e kaydirigubbakcemile3 ne zamandır söyleyeceğim söyleyeceğim unutuyorum

aaaaa ben size söylemedimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmm
bayramdaki kanama yerleşme kanaması imiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşş laelaelaelaelae :sm_cool:

olmasınlar demedik ki... bulaşmasınlar :)

aman sevmesem de olur canım, gerçi benimki benden biraz çekiniyor o yüzden bulaşamıyor, tek derdi eşimi günah keçisi yapması, nasıl annelikse, neyse

hiiiiç girme o mevzulara hiiiiç bak yüne tüylerim ürperdiiiiiiii
kapat bu konuyu ablaaa keyfim yerinde kaçmasınnnn

Kizlar cati muayenesi vajinal ultrasonlami oluyor karindanmi bakiliyor???

elle canım elle hiç bir alet kullanılmıyooooorrrr

ayy bn 30 cu haftaya girmişim ya bugüüün daha yeni farkedioom :1shok:

ayy içim bi hoş olduu senağlama

FıLıZ ABLAAAAAAAAA
neden ruh halin kederli senin yaaaaaaa
sabahtan bveri yazıcam unutuyorummmmmm

bu arada ne oldu bizim iddiaaaa cevap vermedin halllaaaa

bize yazık değil miiiiiiii??? :umursamaz: :dilcikar:
oyyy kıyamam ablamaaaa ehh sizde haklısınız canım ne diyeyim siz mutlu olun gerisini koyverin gitsinn
et et dua et sen
kaydirigubbakcemile3

oooyyyyyyyy gülüm kıyamam ben sana yaaaaa :teselli:
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
kuşumm ben saraçoğlundanda duydum ahmet marankiden de google amcaya yaz sen civan perçemi die araştır ama gebelikte kullanılmıyo onun için dedim önce bi kan testi yaptır diye.. ınşallah şifa birinden birinde canımm Rabbim düşürsün yeterki içine..
canım şimdi baktımda baya faydalıymış ama saraçoğlunun sitesinde sadece adı ve diğer adları yazıyor nasıl kullanılır ne yapılır bulamadım ben sen biliyonmu acep şu banyo işi aklıma yattı aminnnnnn canım benimmm inşallahhhhh
Selam kizlar ben geldimmmm :))
nasilsiniz bebisler nasil???

hoşgeldin canım nasılsın

Son düzenleme:
yemek yapmaya gdiom kızlar öpüyorıum sizi gelirim sonra kendinize ii bakın burcuu habersiz bırakma bizii :)

dua edicem bu gece senin için inş hayırlısıyla kurtulursun cnm

ayy ben bu internetin şurda iki sanal doğum yapalım dedik kursağımızda kaldı beeekötükedihüso
doğurmuyom işteee :dilcikar:

hayatçım canım yarın inşallah bakalım inşallah gösterir bu sefer
gülçincim canım alemsin valla.demekki harbi cadı senin kaynana o kadar nefret ettiğine göre.

yemek yapmaya gdiom kızlar öpüyorıum sizi gelirim sonra kendinize ii bakın burcuu habersiz bırakma bizii :)

kolay gelsin canımm
ayy sağol canımyaaa opuyorumnanaktan
merak etme haber vericem mutlaka :lepi:

Kizlar cati muayenesi vajinal ultrasonlami oluyor karindanmi bakiliyor???
ultrasonla mı bakıyor bilmiyorum ama vajinal ve elle olduğunu biliyorum.... kız Gülçin çatı muayenesini sen iyi bilirsin
boş ver ablacım oh hem ne güzel çekiniyom uş senden bulaşmasında sana
eşime de bulaşmasın, dün yine cinnet geçiriyordu eşim onun yüzünden kötükedihüso
aahh arife aahhh dua et seni çok seviyorum kıyamıyorum yoksa ağzımı bir açardımkiii varya kimse tutamazdı benide kovulurdum kk dan
ahh canım benim yaaa ben bir anlatsam yaşadıklarımı sana ölürsüünn kahrından o kadar diyorum yoksa ben kayıncalidemi çok severdim :1no2:

yaaa benim anada olmayaydı ben olmazdım ama ben varım anam yok o nolcek
yok öyle yama erkek anası diye ne farkı olacakmışkiiiiii en iyisi çöpsüz üzüm valla tek seni bilicek derdin olmıcak ne güzel oohhh
kaynanada kaynana olsun canımı yesin :dilcikar:

hiiiiiiiiiiççççççççççç sevmiyorum nefret duygularım kabardı yineeeee kötükedihüso

aaaaa ben size söylemedimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmm
bayramdaki kanama yerleşme kanaması imiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşş laelaelaelaelae :sm_cool:
aman Arife dur gülüm, damarına basma kızın KK'dan kovulur valla, en hassas konusu Gülçin'in :)

tabii ya... bizim analar da olmasaydı biz olmazdık di mi ama? bir zamanlar sana söylemiştim öyle çöpsüz üzüm falan diye de, bana "deme öyle be abla" demiştin... sen demiştin galiba di mi? :uhm: karıştırdım mı yoksa?

hadi bakalım hayırlısı olsun... senin için bayram yapamayacağım sen yeni doğurdun kaydirigubbakcemile3
waaoww burası ne kadar hızlı bugün anam yetişemiom okumaya maşallah nazar değmesin topiğeeeeee :KK70:

bundan sonra böyle inşallah :)

hiiiiç girme o mevzulara hiiiiç bak yüne tüylerim ürperdiiiiiiii
kapat bu konuyu ablaaa keyfim yerinde kaçmasınnnn

elle canım elle hiç bir alet kullanılmıyooooorrrr
tamam kapadım konuyu :)
ayy bn 30 cu haftaya girmişim ya bugüüün daha yeni farkedioom :1shok:

ayy içim bi hoş olduu senağlama
kız daha yeni mi farkediyorsun? :roflol: :roflol: :roflol:
FİLİZ ABLAAAAAAAAA
neden ruh halin kederli senin yaaaaaaa
sabahtan bveri yazıcam unutuyorummmmmm

bu arada ne oldu bizim iddiaaaa cevap vermedin halllaaaa
ooooooooooffffffffffffff offfffffffffffffffffffff... istanbul'u özledim, evlenmeden önce oturduğum evimi özledim, dışarı çıkıp istediğim yere gitmeyi özledim (burada da giderim de gidecek yer yok), anlayacağın memleket hasreti tuttu kaç gündür, kaçıp gitmek istiyorum bir an önce buradan

yazmıştım ama bilgisayar donunca gitti... ben perşembeye kadar doğuracak dedim sen ctesiye kadar... tamam anlaştık... emme araba iddia için büyük bir şey, daha küçük olsun, üstelik sen bana Ceren'in neye ihtiyacı olduğunu söyle de ona göre iddiayı belirleyeyim :) di mi ama?

kolay gelsin canım :)
ayy ben bu internetin şurda iki sanal doğum yapalım dedik kursağımızda kaldı beeekötükedihüso
doğurmuyom işteee :dilcikar:
:roflol::roflol: :roflol: oldu canım

merhaba arkadaslar masallah az gecmısı okudum herkes ıyı gozukuyor masallah fılız ablacım bebısıne kılosu falan cok ıyımıs bzımkıyle aynı masallah .....bende bugun temızlık yaptırıom kendım elımı bıle suremıyorum....okadar yorgun hıssedıom kendımı ev darma dagın anlayacagınız bende yemek yapayım barı bı bakayım kızlar ne alemde dıe hersey yolunda olduguna gore ben tekrar kacar arkadaslar yıne gelırım hepınıze slmlarrrrr cok opuldunuzopuyorumnanaktan

X