Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BURCUCUM
canımcım buralardayız benımde esım gelıcek bırazdan yemek yıyecegız..bende yıne gelırım kızlar gorusmek uzere....ALLAH A emanet olun..

canııııııııııııııımmmmmm, nasılsın Gülçincim? Ceren'in keyfi yerine geldi mi? ev ortamına kavuşunca huzursuzluğu geçti mi biraz?

ablacımmm canımmm şimdiden özledim seni yaawwww Şeniz

ben iyiyim ablacım şükür bir yaramazlık yok geldik işte eve sabahtan beri çamaşır yıkıyorum ceren hanımın biberonlarını kaynatıyorum akşam oldu işte :)

cerenim iyi ablacım yaaa eve geldiğimizden beri mama yiyor ve uyuyor keyfi yerinde maşallah onun derdi rüzgarla idi valla oranın havasını sevmedi rüzgardan korumaya çaıştıkça sarıp sarmaladım ya uyuz oldu ama iyi maşallah eve gelince düzeldi :)

ya ben normal doğum videolarını izlemek istiorum ama cesaret edemiorum tek başıma yanımda biri olsa bakıcam çok merak ediorum bakan var mı?:)

şeker yüklemesi bnmde rahat geçmişti akşam 8den sonr bişy yemedim gittim sabah limonla glikozn suyu karıştırıp içtim bi saat durdum kan verdm bitiiiiiii
bu kadaar
korkulcak bişy yokn aynı limonta gibi tadı :)

aç değil miydin?nasıl yane
ne bilim doktorum bana öyle denilen gibi aç olmana gerk yok demişti aç içmedim bende
BURCUCUM
canımcım buralardayız benımde esım gelıcek bırazdan yemek yıyecegız..bende yıne gelırım kızlar gorusmek uzere....ALLAH A emanet olun..
sende Allaha emanet ol canım

ya ben normal doğum videolarını izlemek istiorum ama cesaret edemiorum tek başıma yanımda biri olsa bakıcam çok merak ediorum bakan var mı?:)

ben izledimmm:lepi:

gülçin filiz abla nurr resimlere baktım tek tek yorum yapamadım
ama muhteşemsiniz Allah bozmasın dostluğunuzu ve aile mutluluğunuzu hepinizin
benim gelin çok çenebaz olcak anlaşılan :))

otur oturduğun yerde kız lmaz:

bn izleyince tırstım sen bari izleme
:umursamaz:

hmm tamam canı sağol inş.iyi çıkar şekerim.
ay kıs çok merak ediorum geçen bi açtım ama çok bakamadım bacaklarım uyuştu kapattım hemen şeytan kurcalıo işte bakmazsam içim rahat etmicek yanıma bi arkadaş arıorum:)

GÜLÇİNCİM...NURCUM...bebişlerle bayramınız nasıl gectı bakalım...

valla canımcım bayram ve mekan güzeldi ama bizim kız hava değişiminden pek hoşlanmadığı için huzursuzdu sürekli dolayısı ile hepimizi huzursuz etti cadı :):)

gülçin canım akşam mesaj atmıştım geldi mi

canım yaa tam seni aramak için tel. elime aldım mesajın geldi sonrada uyuyup kaldım daha doğrusu sızdım :):)

bizden annemlere gitmiştikte o yüzden geçe kaldık eve :):)

filiz abla seni göremedik evet gülçin benim arkadaş listemde yok albümünü göremem herhalde dimi?

birazdan görürsün yavrucum :):)

hayır ablacım burdayım eşimle telefonda görüşüyordum uzatmışımda haberim yok :):)

bende normal doğumu izlerdim sesini açmadan sezeryana cesaret edemezdim
ama gel görki,
normal doğum sancısı çektim ve sezeryan ile doğurdum :):)

bence izleme kötü etkilenirsin gerek yok canım sadece neler yamna gerektiğini oku yeterli :)

gülçiiinnnnnnnnnn sana akadaşlık teklif ettim kabul eder misin?:kedi:

kııı biz zaten arkadaş değilmiyiz
yoksa sen başka türlümü şeyy ettin kaydirigubbakcemile3 lülülülülülü

bn pişman oldum açıkcası baktığıma ya zaten doğumdan korkmuyorumd a şu vajina kesme dikme korkutuo beni
birde doğjmdan sonra iltihapo falan olursa zor oluyormş üstüne oturamıyolarmış falan aklım karılştı normal yapan varmı aramızda bu konuda bilgi vercek bi ablamız varmı :kedi:

korkmadın mı kıs?senin doğum da yaklaştı normal olucak dimi?yeni mi izledin?

he yeni izledim valla yok kız bakma tırsıyorum falan diyorum ama bende deli cesareti vardır :kedi:
evet yaklaştı doğum ama normalmi sezoşmu belli değil gidişat normal gibi şu anda sositososito

sağol canım yaaa inşallah sizlerlede bir araya gelmek tanışmak nasip olur şekerim :):)

senin gelin varya dünür canımıza okudu canımıza haberin ola
bu arada elini çabuk tut bak kız elden gidiyor talipler çoğaldı ona göre :):)

aaa kaçırdın bizi... hehehe
aferim sana :)
canım ya ben de şimdiden özledim, hele İlaydamla Cerenimin kokusunu nasıl özledim anlatamam, siz gittikten sonra oturma odasının balkon kapısın kapattım koku çıkmasın diye ama gitti koku... kıyamam, evet suratının kapatılmasına sinir oldu yavrucak, şimdi de rüzgarın r'si kalmadı burada iyi mi? nefret ediyorum buranın havasından...

canikom bir şey soracağım, senin şu kullandığın ilaç emziği var ya, e-bebek'te buldum bulmasına da 6 - 18 ay diyor, sen bunu mu kullanıyorsun Ceren için? yoksa küçüğünü bulabilmiş miydin?

amin canım, keşke siz de bizimle olabilseydiniz :) ohoooo senin gelin var ya çok cilveli ve dilli, senin oğlan yandı yandı... ha bu arada unutmadan Ceren'e talip olacağım ben, eşimle çok iyi anlaştılar... İlayda'yı kaçırmışız elden maalesef kaydirigubbakcemile3

amiiinnn canımcım inşallahhh opuyorumnanaktan
he filiz abla talip okumuştum eski sayfalarda lmaz:
artık kızımız kimi seçerse napalım kader oğlum deyip oturruz bi köşede :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sağol cınım:)ay bi süre erteliym o zaman izlemeyi tırstım:)
ay şekerim saetn arkadaşız da samimi olalım dedim özeline girmek istedim yawrum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…