Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bugun internet kötü ben kötü (çarşambadan p.tesi sendromuuu çook yoğundu kafayı yicektim neyseki son yarım saat) nerde kalmıştım hee ben kötüüüü ancak vakit bulup yazabiliorummm ablacımmm siz kabalık kabalık bebişli anneli bayram geçirmişsiniz ne güzeeeelll resimlerinize bakıcammm..Öpüorum ablacımmm
ABLACIMM,HAYATCIMM,KARPUZUMM,NEŞEMMM,BURCUMMM,SEVTABIMMM hepinizi çoookk seviorumm ve öpüorumm minnoşlarımmmm
NİLSUM da olsaydım keşkemmm :çok üzgünüm:

selam kızlaar nasılsınızzz
hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun kuzular bayramda gezmekten fırsat bulupta giremedim buraya anca kutlayabiliyorum bu yüzden.

birazdan ayvalıktaki resimleri eklerim cancanlar sizlerde bakarsınız güzellerrrr

güzelim benim, sen bu cevabı yazdığında ben çıkmıştım, kimse yoktu çünkü... neyse hayatım daha önce de hiç böyle olmuş muydu? hani derler ya korkunun ecele faydası yok diye, bence bir kan testi yaptır, bakalım ne çıkacak... bu şekilde beklemektense bir an önce ne olduğunu öğren... eğer sonuç negatif çıkarsa (ki inşallah çıkmaz) bir an önce de bir başka doktora git, çünkü bir dengesizlik söz konusu demektir... çünkü bir adet ya başlar ya başlamaz... her neyse bence bir an önce sonucun ne olduğunu ve başka bir doktora git... bu arada eşin hiç spermiogram yaptırmış mıydı? umarım bu lekelenme yerleşme kanamasıdır canım, dualarım seninle :)
hehehe yaa iki minik bebiş, bir de hamile hatun şeklinde dolaştık kaydirigubbakcemile3

canııııııııııııııımmmmmm, nasılsın Gülçincim? Ceren'in keyfi yerine geldi mi? ev ortamına kavuşunca huzursuzluğu geçti mi biraz?

slm arkadaslar ....umarım hepınızının bayramı guzel gecmıstır...bu sızlerle ılk bayramımızdı ınsallah daha nıce nıce yıllara arkadaslar saglıkla ınsallah...bızde akraba akraba arkadas arkadas dolastık ıste...oyle gectı...bıraz yoruldum ama olsun...artık seneye yavrularımızla ınsallah..
HALECİM....masallah sana tatlım az kalmıs ..prensesıne kavusmaya hadı bakalım saglıkla ınsallah beklıyoruzz
BURCUCUM...Benım oglusumda aynı dr. oynamaz evde fıkır fıkırkaydirigubbakcemile3
FILIZ ABLACIM...nasılsın gorusemıyoruz.ne guzel cıkmıslar senı goermedık aralarında ama bebıs ıyıdır umarım opuyorumnanaktan
ÖZGECİM....Bizde senı sevıyoruz hayatım hep boyle mutlu ol ınsallah rabbım bozmasın...guzel kapılar yazılar yazsın amın...:Saruboceq:
NESEMESE...allah hakkında hayırlısını versın canım dualrımız senınle
GÜLÇİNCİM...NURCUM...bebişlerle bayramınız nasıl gectı bakalım...
CANANCIM,HILALCIM umarım sızlerde ıyısınızdır...
MAVIDENIZ..ıyı olmana sevındım canım...hıc sorma sekerım gercekten alısverıs zor ış bende bulamadım mavı canta falan yesıllı kremlı aldım buracıklarda bısecıkler yok:çok üzgünüm:bırkac bısey aldım resımlerı atarım albume bende....KIZLAR BUARADA ARİFE NERELERDE HABERINIZ VARMI MERAK ETTIM...SIMDILIK GORUSMEK UZERE ARKADASLAR COK OPULDUNUZopuyorumnanaktan

sevtapcım nasılsın?gittin mi?alışveriş yapmışsın bebiş için galiba ben de başladım bebeğime bişeyer aldım yavaş yavaş başlayayım derken biraz abarttım galiba:)

evet canım, bayram çok güzel geçti :) Gülçin'in albümüne bak hayatım, orada varım :), kendine dikkat et canım, ben de öpüyorum

yarın şeker yüklemem var aldım 50 gr.glikoz bide yarım limon ve su lazımmış ama benim şekerim düştüğünde falan fenalaşırım bayılmam inş.kimse tutamaz da bi düşersem allah korusun kaydirigubbakcemile3

fılız ablam allah mutlulugunuzu bozmasın ablacım...baktım albume cok sekersınız hepınız dost olmak cok guzel...ıyı olmana sevındım canım ablam..opuyorumnanaktan

hılalcım evet tatlım aldım bır suru seyler yoo erken deıl ıyı yapmıssın eklede bakalım senın cısıslerıne bende yarın eklerım artık albume...esın askerde aradımı bayramda canım ıyı gectımı bayramın...

canım eklemeyi bi bilsem :kedi: öğretmen oldum ama şu bilgisayarla aram hiç iyi değil anlamıorum bu işlerden becerebilsem kendi fotolarımı da koyucam kocam yokken kaydirigubbakcemile3.ilk gün çok kötüydüm canım kocamdan ayrı ilk bayramım biraz hüzünlüydü ama sonra gezdim güzeldi:)eşim aradı hatta 1 gün izni vardı babasıyla falan görüştü ben göremedim manisaya evimize gidebilseydim her hafta görüşücektik izmirde eşimhayırlısı olsun artıı napalımsen nasıl oldun geçti mi gribin canım?

filiz abla seni göremedik evet gülçin benim arkadaş listemde yok albümünü göremem herhalde dimi?

canım hiç kötü gelmedi bana şeker yüklemesi ama bünyeden bünyeye değişiyor işte, aç gitmen gerektiğini söylemişlerdir sanırım... kolay gelsin :)
evet hayatım gerçekten burası sayesinde çok güzel dostluklar kuruldu :)
gülçin canım akşam mesaj atmıştım geldi mi
gülçin çıktı galiba nurcum :)

hayırlısı olsun tatlım rabbım tez vakıtte kavustursun ınsallah....bende ıyıyım cok sukur gectı grıpım fazla yakalanmamısım zaten cok sukur...canım resımlerı cevap yazdıgımız bolum varya orda atac resmı varya orayı tıkla kucuk bı sayfa cıkar orda gözat der oaraya tıkla resmını bul...yukle yazar yukleyı tıkla sonra yuklenenı kopayala cevap yaz bolume kopyala bukadar..:))

annaa bende kimserl yok bugun diye başka topiklerde geziyodum kaçırmışım sizleri
şimdide kociş geliyo yemek hazırlıcam ama gelirim yinee
neşemi ve arifeyi merak ediyorum çok
hilal şeker testinde bana bişey olmadı aç değildim doktor bişeyler ye 2 saat sonra iç demişti öyle yaptım bende
şimdi resimlere bakayım

evet ablacım söylediler aç gidicem bakalım hayırlısı:)

amin canım sağol iyi olmana sevindim.tamam bi denicem bakalım göstereyim kendimi:)

aç değil miydin?nasıl yane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…