Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hoşgeldin haleee işalah güzel sonuçlar çıkar

uyy p.tesii demek bende c.tesi gidicem doktora bakarsın p.tesi gel der beli olmazzkaydirigubbakcemile3

hosbulduk burcummmm naberrr kaydirigubbakcemile2
varmı hala sancınn...
benım kasılmalar sıklastı şeker.. ayakta bıraz fazla durayım sureklı kasılmıs gezıyorum :))
kıs hadı ınsallah bakarsın aynı gun dogururus :))kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
pazar aksamı 12 den sora yemek yasakk 2 den sorada su ıcmek bıle yasakmıss...
sütede yasak didi.. kıs ben gecelerı sadece uykudan kalkıp nerdeyse 1 lt. sut ıcıyorum kaydirigubbakcemile3b gunluk içmem artık kaydirigubbakcemile3

ben bakkala gidem ekmek süt alam ay nasıl zor geliyo gitmesii

hiç sorma ya, bu sabah ben de bakkala gidene kadar çok zorlandım ama mecburen kaldırdım popomu ve gittim, bizim merdivenler öldürüyor beni, en çok gözümde büyüyen o, yoksa gidip gelmek değil, yorma gülüm kendini, bakarsın senin doktor da çağırabilir :)

hosbulduk burcummmm naberrr kaydirigubbakcemile2
varmı hala sancınn...
benım kasılmalar sıklastı şeker.. ayakta bıraz fazla durayım sureklı kasılmıs gezıyorum :))
kıs hadı ınsallah bakarsın aynı gun dogururus :))kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
pazar aksamı 12 den sora yemek yasakk 2 den sorada su ıcmek bıle yasakmıss...
sütede yasak didi.. kıs ben gecelerı sadece uykudan kalkıp nerdeyse 1 lt. sut ıcıyorum kaydirigubbakcemile3b gunluk içmem artık kaydirigubbakcemile3
var halecim kasıklarım çok sıklaştı yukardada top gibi oluyo ağrım oluyo ama velet doktorda uslu duruyo hiç bişey gözükmüyor sancı namına orda :emir_bebek:
ayy evet o aç kalmak zaten insanı kötü yapıyor Allah yardımcın olsunn :Saruboceq:

hiç sorma ya, bu sabah ben de bakkala gidene kadar çok zorlandım ama mecburen kaldırdım popomu ve gittim, bizim merdivenler öldürüyor beni, en çok gözümde büyüyen o, yoksa gidip gelmek değil, yorma gülüm kendini, bakarsın senin doktor da çağırabilir :)
aynen abalcım merdivenler ve evin önündeki dik bayır canımı çıkartıyo dinleneyim acıkın kahvaltımı hazırlıcam
kızlar öğrencim gelecek birazdan, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)
kolay gelsin ablacım görüşürüzopuyorumnanaktan

ben de hamişim inşallah sag-saglim bebişimizi kucağımıza alırız.

aminn canım senide Allah kurtarsın opuyorumnanaktan

kızlar öğrencim gelecek birazdan, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)

kolay gelsn filiz abla yine gel :)
ablam bu arada ben sasfak vaktınınde 320ye geldım yavrum ya cocuga canavar diolarrr kaydirigubbakcemile3 kaburga fılan bırakmadı kızda :))kaydirigubbakcemile3

var halecim kasıklarım çok sıklaştı yukardada top gibi oluyo ağrım oluyo ama velet doktorda uslu duruyo hiç bişey gözükmüyor sancı namına orda :emir_bebek:
ayy evet o aç kalmak zaten insanı kötü yapıyor Allah yardımcın olsunn :Saruboceq:

bende kasıklarda hala tık yok ama kızın kemıklerı canımı acııtıyoo naniknanik
kasılmaları yuzunden kaburgamm catlıcakkk :CüvCüv:

slm kızlar nasılsınız?bayram bitti sonunda bende bayram dolayısıyla biraz gezdim.gerçi fazla bir yere gitmedim eksik olan şeyleri aldık ..herşeyimiz hazır bakım çantamız dışında.istedigim renkte modelde bir türlü bulamıyordum artık açık mavi gri tonlarda bulduk onu alacaz sanırım.karpuz doguma az kalmış hadi allah kurtarsın bakalım..filiz ablacım ne güzel gülçin ve nurla buluşmuşsunuz ...resimleri gördüm yorum bile yazdım geçen girdigimde....burcu seninki pek gelmeye niyetli dgl galiba..dün bir arkadaşa gittik 40 gün oldu bebiş ama nasıl aglıyor gaz sancısından durmadan aglıyor aglarken yoruluyor uyuyakalıyor sonra uyanıp bir daha aglamaya başlıyor nasıl gözüm korktu vallahi..bizim kızlardan biride böyleydi az çekmedik birden o günlerde gözümün önüne geldi tırtık biz eşimle birbirimize bakıp...allah yardımcımız olsun umarım sıkıntısız büyüyen bebişlerimiz olur...

slm kızlar nasılsınız?bayram bitti sonunda bende bayram dolayısıyla biraz gezdim.gerçi fazla bir yere gitmedim eksik olan şeyleri aldık ..herşeyimiz hazır bakım çantamız dışında.istedigim renkte modelde bir türlü bulamıyordum artık açık mavi gri tonlarda bulduk onu alacaz sanırım.karpuz doguma az kalmış hadi allah kurtarsın bakalım..filiz ablacım ne güzel gülçin ve nurla buluşmuşsunuz ...resimleri gördüm yorum bile yazdım geçen girdigimde....burcu seninki pek gelmeye niyetli dgl galiba..dün bir arkadaşa gittik 40 gün oldu bebiş ama nasıl aglıyor gaz sancısından durmadan aglıyor aglarken yoruluyor uyuyakalıyor sonra uyanıp bir daha aglamaya başlıyor nasıl gözüm korktu vallahi..bizim kızlardan biride böyleydi az çekmedik birden o günlerde gözümün önüne geldi tırtık biz eşimle birbirimize bakıp...allah yardımcımız olsun umarım sıkıntısız büyüyen bebişlerimiz olur...

hosgeldın mavicim yerimseniben
ıyıyıs valla cnaım ıste gunumuzde belli oldu artık beklıyoruz :hulya:

ayy kk ya bi türlü giremedim yaaa sorun veriyo sürekli

mavicim banada dün bebekli bi arkadaş geldi 6 aylık bebk ama ağlıyo neden ağladını anlamak için kırk takla attık resmen bende tırstım valla

ayy kk ya bi türlü giremedim yaaa sorun veriyo sürekli

mavicim banada dün bebekli bi arkadaş geldi 6 aylık bebk ama ağlıyo neden ağladını anlamak için kırk takla attık resmen bende tırstım valla

şekertoşum sitede çalışma yapıyolardı mutlaka oyusdenn giremedik..:eek:

canıııııııııııııımmmmmmm günaydın :) nasıl dinlenebildiniz mi? İlaydam nasıl?

hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah

hayatım bilmiyorum ama bugüne kadar aşılama için klomen kullanıldığını hiç duymadım, ben de aşılama yaptırmıştım ilk zamanlarda benim de yumurtlamamla ilgili bir sorun yoktu, sorun eşimdeydi o zamanlar, yine de bana aşılama için göbekten yapılan bir iğne vermişti doktor, bence bu doktorla boşuna vakit kaybediyorsun gibi geliyor bana, umarım söylediklerim moralini bozmamıştır ama bence doğrusu bu tatlım :)

Haklı olabilirsin canım, ben de yarın gene ona gideyim mi diye düşünüyordum. Bir kez daha gözden geçirsem iyi olacak...Teşekkür ediyorum canım...

neşecim günaydın soğan suyunu bırak bence midenide bozma boşu boşuna
dualarım hep seninle

Canım ne yapacağımı ben de şaşırdım inan ki...Dualarınızı bekliyorum...

slm kızlar ben çok sık uğrayamaığım için geçmişide okuyamıyorum ama şunu belirtmek istedim eger sezaryan,hamileleik yada bebişlerin bakımı veya alışverişi ile ilgili sorularınız aklınıza takılan bişi varsa bana özelden mesaj atarsanız nacizane bildiklerimi paylaşırım
herkesi çok öpüyorum

slm kızlar ben çok sık uğrayamaığım için geçmişide okuyamıyorum ama şunu belirtmek istedim eger sezaryan,hamileleik yada bebişlerin bakımı veya alışverişi ile ilgili sorularınız aklınıza takılan bişi varsa bana özelden mesaj atarsanız nacizane bildiklerimi paylaşırım
herkesi çok öpüyorum

Canım hoşgeldin, nasıl hamiş kalıcam ben ya????:)) benim sorum bu :)))

Ayyy hamişimize maşallah, şimdi de nelere tasalanır olmuş...Canım benim herşey nasıl güzel gidiyorsa bebişin gelince de herşey güzel gidecek inşallah hiç merak etme...

selamlarmirmirmirmir

hayatcım naberrrr cicimm as kalmıs gelmene :kedi:
hadi bakalım hayırlısıyla gelde butun testlerını fılan yaptır..:)
ben sımcık cıkıyorum cok opuyorum hepinisi bu hafta aılem gelıcegı ıcın bıras yogun olurum ama yınede arada gelır selam cakarım size hadi dikkat edın kendınıze opuyorumnanaktan

hayatcım naberrrr cicimm as kalmıs gelmene :kedi:
hadi bakalım hayırlısıyla gelde butun testlerını fılan yaptır..:)
ben sımcık cıkıyorum cok opuyorum hepinisi bu hafta aılem gelıcegı ıcın bıras yogun olurum ama yınede arada gelır selam cakarım size hadi dikkat edın kendınıze opuyorumnanaktan

evet cnm az kldı ama çok üzülüyorum eşimden ayrılcam evimden ayrılcam :çok üzgünüm:
içime dert oldu çok
tmm cnm dikkat et kendine opuyorumnanaktan
özletme kendini gir sık sıkturkbayragi

merhaba canım, seni yine yakalayamadım... neyse bir dahaki sefere inşallah :) evet canım nur'la gülçin geldiler, ben kendi adıma onlarla çok iyi vakit geçirdim... hele hele o minnoşlar yok mu? tam yemelik ama kıyamadım mıncıklamaya, hem Ceren hem de İlayda nasıl şekerler, nasıl tatlılar anlatamam sana, darısı bizim başımıza inşallah :) İlayda maşallah sakin bir bebek ama Ceren ortam değişikliğinden olsa gerek biraz huzursuz oldu... Allah nazarlardan saklasın tüm bebişleri :) valla o gaz sancılarını ne yapacağız ben de bilmiyorum ve çok tırsıyorum, ben bir de lohusalıktan korkuyorum, hemen hemen herkes bir bunalıma girmiş lohusalıkta, Allah yardımcımız olsun valla :) kendine dikkat et hayatım :)
Haklı olabilirsin canım, ben de yarın gene ona gideyim mi diye düşünüyordum. Bir kez daha gözden geçirsem iyi olacak...Teşekkür ediyorum canım...

Canım ne yapacağımı ben de şaşırdım inan ki...Dualarınızı bekliyorum...
güzelim naçizane benim fikrim doktor konusu, sen bilirsin tabii ama yanlış yapılan bir şeyler var gibi geliyor bana, hakkında herşeyin hayırlısı tabii ki :) dualarım sizlerle canım, merak etme :)

merhaba canım, seni yine yakalayamadım... neyse bir dahaki sefere inşallah :) evet canım nur'la gülçin geldiler, ben kendi adıma onlarla çok iyi vakit geçirdim... hele hele o minnoşlar yok mu? tam yemelik ama kıyamadım mıncıklamaya, hem Ceren hem de İlayda nasıl şekerler, nasıl tatlılar anlatamam sana, darısı bizim başımıza inşallah :) İlayda maşallah sakin bir bebek ama Ceren ortam değişikliğinden olsa gerek biraz huzursuz oldu... Allah nazarlardan saklasın tüm bebişleri :) valla o gaz sancılarını ne yapacağız ben de bilmiyorum ve çok tırsıyorum, ben bir de lohusalıktan korkuyorum, hemen hemen herkes bir bunalıma girmiş lohusalıkta, Allah yardımcımız olsun valla :) kendine dikkat et hayatım :)

güzelim naçizane benim fikrim doktor konusu, sen bilirsin tabii ama yanlış yapılan bir şeyler var gibi geliyor bana, hakkında herşeyin hayırlısı tabii ki :) dualarım sizlerle canım, merak etme :)

Canım sana da danışayım, fikirlerin benim için çok değerli. Bu ay en geç cuma-cumartesi adet olmam gerekiyordu, cumartesi çok az kahve leke geldi, şimdi hiç gelen giden yok. Yani en iyimser halle 4-5 gün geciktim. Sence gidip bir kan testi yaptırsam mı? Gene aynı sonuçla karşılaşmaktan korkuyorum...Dün evde test yaptım gene tek çizgiydi. Ablacım en olur bana akıl ver ne yapayım??Sabahtan beri çakıl gibi netin başında kaldım, ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim..

X