Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlar hayırlı cumalar :)) iyi bayramlar :pP hehe nasılsınız? ha bu arada dün bebeğimin kalp atışlarını duyduk muhteşem bir duygu.. işallah tüm isteyenler bir an önce kavuşur miniğine... aminnnnnn

meleğim 7+3 :))

gunaydınnnnn herkeseeee bugun erkencısıyıs bisss daa kimse gelmemişşşş kalkın kıslarrrrkaydirigubbakcemile2
günaydın kalktık kalktık anca :kedi:
ben geldiiiiiiimmmmmm kaydirigubbakcemile2 günaydin kıslaaaaaaaar opuyorumnanaktan
hoşgeldiiin günaydııın Şeniz
günaydın kızlar, hepinize hayırlı cumalar diliyorum :)
saol filiz abla seninde cuman mübarek olsun :1hug:
kıs hava suan cok ıyı burda hıc terlemedım abahtır böle serin güzell ama napcas bakalım sogumasın ayni :)):kedi:

ayy burası da kapalı gibi ama deil yarım kapalı ve sıcak bölee yağmur sıcağı gibi bi sıkıntılı hava :bbo:

GÜnaydın arkadaŞlar hayırlı cumalar.
günaydın fatoşcum hayırlı cumalar olsun Şeniz
selam kızlar hayırlı cumalar :)) iyi bayramlar :pP hehe nasılsınız? ha bu arada dün bebeğimin kalp atışlarını duyduk muhteşem bir duygu.. işallah tüm isteyenler bir an önce kavuşur miniğine... aminnnnnn

meleğim 7+3 :))

oo çok sevindim ummuhan hadi gözün aydın maşallah miniğinede :nazar:

hayattooşşşş maşallah yeawruummm baya uyumuşunnnn :1shok::1shok:

anam ne uyuması sabaha kadar ayakta nöbet tutoz kızımla sabah karşı ezanlarla bi dalıom ohhh ee anca kalkıom haliyle :eek:

kız bu yaramaz kız bnm uyku düzenimi mahvetti uyutmuyo beni -tatlicadiarzu-

tünaydın kızlarrrr hepinize hayırlı cumalarrr
anca kalktım yatakdan ağrılarım hala aynı ara ara giriyo sancılarr
kocişim evde bugun o yüzden pek gelemicem belki yürüyüş amaçlı dışarı çıkarız
ama önce evi bi elden geçirmem lazım bi süpürüp sileyim
yine gelirim öpüyorum şimdilik hepinizi

kızlar nerdesiniz kimse yokmu ceren yengeç görüom sizi :mymeka:

söbee kaydirigubbakcemile3
delüüüüükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

anam ne uyuması sabaha kadar ayakta nöbet tutoz kızımla sabah karşı ezanlarla bi dalıom ohhh ee anca kalkıom haliyle :eek:

kız bu yaramaz kız bnm uyku düzenimi mahvetti uyutmuyo beni -tatlicadiarzu-
kuşum bütün hamişler aynı dertten muzdarippp akannehir burcuyla konuştum şimdi dün ağrısı vardı merak ettim yatıorum kalkıorum gene yatıorum gene kalkıorum diooo zombi olmuş yawrum heptennn-tatlicadiarzu-

yorma kendini burcu dikkat et cnm habersiz bırakma bizi
delüüüüükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kuşum bütün hamişler aynı dertten muzdarippp akannehir burcuyla konuştum şimdi dün ağrısı vardı merak ettim yatıorum kalkıorum gene yatıorum gene kalkıorum diooo zombi olmuş yawrum heptennn-tatlicadiarzu-

cnm ya az kaldı onunda hayırlısıyla bi kurtulsa kavuşsa oğluna kuş gibi olur opuyorumnanaktan

ayy sarma sarsammı sarmasammı ya bi akıl ver özge bana napayım hiiç cnm istemio ama bayram kocişte boşver dedi gerçi yavaş yavaş sarsammı diom bugün nöbetçi zaten yarın gelcek hem bnde zaman geçiririm
kararsız kaldım yaa :sm_confused:

kızlar öncelikle hayırlı cumalar
tşk ederim hepinize rabbim hayırlısıyla üçüzlerimi :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:kucama almayıda nasib etsin bana.....bukadar bekledim artık bundan sonrada bekliyecem ama bu bekleyiş daha zormuş bazen rüyamda kabuslar görüyorum hayırlısıyla bigeçse şu 5 6 ayda :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar öncelikle günaydın opuyorumnanaktan
tşk ederim hepinize rabbim hayırlısıyla üçüzlerimi :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:kucama almayıda nasib etsin bana.....bukadar bekledim artık bundan sonrada bekliyecem ama bu bekleyiş daha zormuş bazen rüyamda kabuslar görüyorum hayırlısıyla bigeçse şu 5 6 ayda :Saruboceq::Saruboceq:

geçer cnm inş kaç aylık bebeişler bellimi cinsiyet isim ne düşünoyusnuz ayy ne hoş 3ü bi arada hihoyyythihoyyyt

günaydın kalktık kalktık anca :kedi:

ayy burası da kapalı gibi ama deil yarım kapalı ve sıcak bölee yağmur sıcağı gibi bi sıkıntılı hava :bbo:

hosgeldın canım ya bende tv seyrederken sızmısım :))) annem aradı telefona kalktım :hulya:

burcum canım sancın baya var herhalde cicim aman dıkkat et öle cok ş miş yapma ver kocana o süprüsün o silsin sen arkasından orası olmamıs burası olmamıs hadee bı daaa de laelaelaelaelae

kızlar öncelikle hayırlı cumalar

bişicik olmaz inşallah hayırlısıyla kavulurusn 3 küçük miniğeeee opuyorumnanaktan:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayy sarma sarsammı sarmasammı ya bi akıl ver özge bana napayım hiiç cnm istemio ama bayram kocişte boşver dedi gerçi yavaş yavaş sarsammı diom bugün nöbetçi zaten yarın gelcek hem bnde zaman geçiririm
kararsız kaldım yaa :sm_confused:
uuuffffffffff ne aklıma soktun kısss aşeren karıdan beterim ben bilmionmuuuu :mymeka: walla şekerim bayrama sarma yakışıo ama sen hamişsin yapmasanda olur yorulcaksan şayet ama eğer canın istiosa yap banada göndertttt :lepi:

uuuffffffffff ne aklıma soktun kısss aşeren karıdan beterim ben bilmionmuuuu :mymeka: walla şekerim bayrama sarma yakışıo ama sen hamişsin yapmasanda olur yorulcaksan şayet ama eğer canın istiosa yap banada göndertttt :lepi:

deve dikeniiii hatırlıyosun dimiii kaydirigubbakcemile3
ne desek istiyosun anacım pesss dıorum bızden beterr-tatlicadiarzu-

hayatcım sende sar anacım sarr sen sora sarmak ıstıyınce sayıyla yapıp sallıyosun hahahahaha delikafadulden

selam kizlar nasilsiniz bugun???

hosgeldın canım nasılsınkaydirigubbakcemile5

mrb canımm hoşgeldinnn

deve dikeniiii hatırlıyosun dimiii kaydirigubbakcemile3
ne desek istiyosun anacım pesss dıorum bızden beterr-tatlicadiarzu-

hayatcım sende sar anacım sarr sen sora sarmak ıstıyınce sayıyla yapıp sallıyosun hahahahaha delikafadulden

hosgeldın canım nasılsınkaydirigubbakcemile5

selam canlarim hosbulduk..
ya kizlar size bisey sorucam bu 36. haftadan sonra vajinadan bir sivi alinarak rest falan yapildimi size???

yaaa kimse yok mu ya ben dün pastırma yedim ya sonradan aklıma geldi zararlı olur mu acaba pişio mu ki pastırma hazır alınmışı?yiyen oldu mu hiç hamileliğinde?:KK43:

X