Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben geldım kıslar off allam terslık ustune terslıkk zaten hava bılmem kac derece :) neyse cok acıktım bısıler yıyım gelıom anlatırım hepsiniiizemuszemus

şimcikkk geldimmm ...
efet smdı gıttım sonucları aldım doktorum dedıkı sana gun ve saat solucem dedı anestezıcıyı gıt gor sora gel dedı piki dedim
goturdum anestezıcı bayan teyze vardı ablada dıelim genctii :))
neyse bu bana bı kagıt ımzalattı hatta bı kac tane böle anestezı bılgılerı yazıyo ustunde sen okucakmıssın o anlatmıyomus hahahah :))) neyse sırtımı dınledı tansıyonumu ölçtü derken dedı devamlı kullandıgın ılac varmııııı :uhm: olmasmıı levotiron malum ben hipertiroiid hastasıyım ... hadeee bana sonucların lazım dedı dedım nerden bulim pardon git doktoruna yaptırın bı daaaa dedı ona gore endokrıncı bana bısı sölesin dedi... hadıı saah verdıgım kan yetmedııı bıda gıttım kan verdımmı saaat 3 de cıkıcakmıs sonuclar arıcam doktorcum cıvanımcımı cepten oda bana sölücekmiş gel endokrıncıyle goruselım yada gorusmeyelım dıye...
benım hormonlarım cok duzensızde her testımde sonuclar farklı cıkıyo bu yuzden evrıceklerı anestezıyı etkılıyomus anlıycagınız.. saat 3 olsun sonuclar cıksında ona gore doktorla bıda gorusurucem telde kıslar...
işte bu kaaaaa te te bu kaaaa :))

Adıyla büyüsün... Güzel isim seçmişsiniz... Ne heyecanlısındır şimdi... hayırlısıyla laırsın inş. kucağına... güzel hayırlı haberlerini alırız bizde...

tesekkur ederis cicimmm aminn işallahhhh opuyorumnanaktan

önemli degil tatlim allah yardimcin olsun kolay gelsin sana

saol canım :hulya:

evet sezeryan canım epidural yada spinal bakalım ona karar verıces.. :lepi:

canlar aranızda spinal sezeryan olacak olan var mı??

belkim bennn:uhm:

evet canım hem sneınde kan sorunun vardı hatırlıyorum konusmustuk :)) baaarsaaak olayı fılannn delikafadulden gel sendebi o zaman burda rahat rahat yaptırrısın sankim eline yapışcak kendı bakıyo kanına töbeee töbee katil eder bu dotorların bazısı ınsanııı-tatlicadiarzu-

baya uzunmuş canın senin işin... bu kadar hastende koşturma zor olsa gerek... Allah yardımcın olsun... umarım testler sorunsuz çıkarda bir an önce karara bağlanır durum...

baya uzunmuş canın senin işin... bu kadar hastende koşturma zor olsa gerek... Allah yardımcın olsun... umarım testler sorunsuz çıkarda bir an önce karara bağlanır durum...

valla öle canım ya bakalım sonucları alayımda inşallah bişi cıkmazz :Saruboceq:

ohh ohh üst üste gelmiş kan verme işi morarmıştır kolcazların cnm yaa bnm mosmor oluyo hep :sinifsinif:
tahmini bir gün vermedimi doktorun kız ben gitmeden doğur hadi bak açılışı yap bulçuk gcan hepsi gelcek arka arkaya :kedi:
epiduralle spinal arasında ne fark var ikside belden aşağı uyuşturma deilmi :uhm:

ya sorma alt tarafı kutucuk işaretlicek yapılsın die yok labarotuvardada söledim doktor sevk etmeden yapamayız dediler şakkıdı
türkiyede artık inş geç kalmayız daha aşıda olmadım delikafadulden

ya bi de benm gözlerim bozuldu sizde varmı böle bişy uzağı göremiom buğulu buğulu görüom onun içnde gitcem doktora hamileyken sorun olmaz bakarlar heralde dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…