Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay canim insallah alicaz allahin izniyle ay ben heycanlandim yaa

benim dogumuma esimde giricek o yüzden cok heycanliyim

ayy eşim girerse ben dayanamam ağlamakdan bi hal olurum kesin :sinifsinif:
bende heyecanlanıyorum çok merak ediyorum oğlumu zaten şöyle bi görüp tekrar içeri sokma imkanı olsaydı kaydirigubbakcemile3

bende heyecanlanıyorum çok merak ediyorum oğlumu zaten şöyle bi görüp tekrar içeri sokma imkanı olsaydı kaydirigubbakcemile3

kesin bende öyle olurum ama cok istiyorum yanimda olsun..sorma ya esim hergün surdan bir delik acip bakayim diyor bizde cok merak ediyoruz acaba nasil kime benziyor diye

filiz abla nasilsin
sağol hayatım iyiyim :)
:roflol: :roflol: :roflol: sen çatlaksın yaaaaa :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar eşim geldi çıktım pat die kusura bakmayın toplantısı varmş hemen gitmesi lazımmış ondan :kedi:

canım zaten haftaların ılerleyıne hangı haftada neler oluyo yavastan anlarsın acılma olayı normal ıstersen bakılır :eek:
şekerin gayet iiyi cıkmıs benımde asagı yukarı aynı cıkmıstı...:kedi:
bebişin kilosuda normal bence hatırladıgım kadarıyla :)
canım hareletıne gelınce bak ben netten ne okmustum eger bebek bıraz derının daha gerısınd duruyo yınede hıssetmen zor oluyomus 9 ay boyunca zor hısseden varmış :CüvCüv: sımdılık tekemle ıyı hos oluyodaaa bu haftalarda sen dusun sımdı kafa asagı duruyo ya tekmeler hep aynı yerde göbek delıgımde ve kemıklerını hıssedercesıne sert bı ursun göbegın oynuyoo delikafadulden
bu arada kan testını mutlaka yaptır canım bak ben hala cekıyorum benım aylarca bısı olmadı 7. aydan sonra baya demırını alıyomus bebek ozaman dusuyo ıste degerlerın valla ılaclar suruplar solusyonlar malum nerdeyse seruma gıdıcektık... dogumda zorluyomus kan yetmeyebılıyomus oyuzden ıhmal etme buralara gelıcne hemen yaptır :)
tedirgin oluyorum bazen hareket etmio bişeymi var acaba die uzanıp bekliom oynasın die o hareket edince içim rahatlıyo yüzünüde göremioz cuma gittiğimde dr uğprastı baya ve dedi ki eşi önünde duruo bebek derinde biraz ondan net bi görüntü olmıuyo flu çıkıo sanırım bnde ondan hissetmiyorum hareketlerini CADIARZU
kan olayını biliyorum canım ve bnde önceden kansızlık vardı 1 kaç yıl tedavi görmüştüm haplar şuruplar -tatlicadiarzu-
doktora söledim ama tınlamadı kız kaç kez söledim sanki eline yapışcak yaptırsa sinir şey ya neyse az kaldı türkiyeye gidince nasipse yaptorcam artık
hayatcımmm kıyamam kıs sanaaa gel artık bir an önce buralara kipris havasından uzakta rahatla acıkkk kaydirigubbakcemile

oluyummm anammmturkbayragi
he valla ya rahatlasam bi gelsem oralara insanın memlekti gibisi yok :kedi:
hayatcım maşallah bebişine gııı kilosu milosu herbişey iyi
aman uyusun kızın içerde uslu bi bebek olcak demekki
bilmioz artık teyzesi uslumu olur kudurukmu ben çok hareketliymiş anne karnında ama çok uslu bir bebkmişim abimde tam tersi çok sakin bi bebişmiş anne karnında annem hiç kıpırdamazdı dio ama doğunca çok çektirmiş anneme sırnaşık şey
inş uslu bir kız olur malum dıştayım kimsem yok doktorlar zaten bi dünya alem uslu olması çok ii olur ama hayırlısı sağlıkla bi doğsunda kuzucum Şeniz
ama ultrasonda otur izle kıpır kıpır ne el duruyo ne ayak şekilden şekle girio -tatlicadiarzu-

kıslar ben kacarrr gıdıp su anestezıcıyle bı konusayım gelıyım gelırım yıne hade cok öptüm siziii opuyorumnanaktan
tmm cnm görüşrüz haberlerini beklioz opuyorumnanaktan

allah seni kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nur masallah kizin bir pamuk pirenses gibi olmus allah nazarlardan saklasin cok tatli
teşekkür ederim canım
büyüdükçe tatlılaşıyorlar valla
çok yorma kendini canım :) eee başladı artık değil mi adetler :)
evet ablacım doğum yapınca sancı mancı kalmaz dediler ama beni kandırmışlar:benneyaptımki
evet ablacım yalancıkdan sancıyo şimdi kaydirigubbakcemile3
bakalım ne zaman 10 dakkaya düşcek sırnaşık şey

hiç korkma canım sancıya bazen gerek kalmıyor benim hiç sancım olmadan gittim mesela hastaneye

teşekkür ederim canım

evet ablacım doğum yapınca sancı mancı kalmaz dediler ama beni kandırmışlar:benneyaptımki

hiç korkma canım sancıya bazen gerek kalmıyor benim hiç sancım olmadan gittim mesela hastaneye

dogru vallahi dahe gecen dogdu masallah kocaman olmus zaman nasil geciyor ya inanamiyorum.

sağol hayatım iyiyim :)

:roflol: :roflol: :roflol: sen çatlaksın yaaaaa :roflol: :roflol: :roflol:
:kedi:

bilmioz artık teyzesi uslumu olur kudurukmu ben çok hareketliymiş anne karnında ama çok uslu bir bebkmişim abimde tam tersi çok sakin bi bebişmiş anne karnında annem hiç kıpırdamazdı dio ama doğunca çok çektirmiş anneme sırnaşık şey
inş uslu bir kız olur malum dıştayım kimsem yok doktorlar zaten bi dünya alem uslu olması çok ii olur ama hayırlısı sağlıkla bi doğsunda kuzucum Şeniz
ama ultrasonda otur izle kıpır kıpır ne el duruyo ne ayak şekilden şekle girio -tatlicadiarzu-

tmm cnm görüşrüz haberlerini beklioz opuyorumnanaktan[/QUOTEsağlıklı uslumu uslu bi bebişin olsun :Saruboceq:

teşekkür ederim canım

evet o ihtimalde var tabi su gelir güldür güldür olursaaa koştura koştura gideriz artık hastaneyekaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım

aaa sancılanıyor musun sen? doğumdan sonra kalmaz derler gerçekten ve ben çok örneğini gördüm bunun

canolar sohbetinize doyum olmuyor ama ben cikiyorum biraz islerim var makinaya camasir atayim buralari toparlim.hepinize iyi sohbetler öpüyorum allaha emanet olun byeeeee

kızlar kocişim geldi dışarı çıkıcaz azıcık evde otur otur fenalık geliyo yoksa
görüşürüz yinee çok öptüm :eek:

X