Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

haftanın tam ortasından herkese günaydııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn

nasılsınız cancanlarrrr bizim cadı beni uyutmadı bu sabah ama şimdi kendisi uyuyor mamun :):)
bende hazır işim felanda yokkene dedim bizim fıstıklara bir selam verem.

eeeee ne bu hal yaaa ne gelen var ne giden ne olmuş topikimize???

yengeç canım bekçilik sanamı kaldı anacım nassen iyisen gurban?

günaydin kızlarr..
günaydın canım nasılsın

nasılsınız cancanlarrrr bizim cadı beni uyutmadı bu sabah ama şimdi kendisi uyuyor mamun :):)

günaydın canım cerencik nasıl sen nasılsın?

nur musyasın bebeğini nerde gördün.

günaydin canımmm evt hayatım bekçilik bana kaldııı turkbayragi herkes teker teker dökülüooo bebişler gelio anneler gelemiooo kimisi izinde haberler bende yani artıkkk :jeyyar:
tontişş kısçen nie uyutmadı kıss senii dün akşam doktora gitcektin noldu ne dediii :hulya:

günaydın canım nasılsın

günaydın canım cerencik nasıl sen nasılsın?

nur musyasın bebeğini nerde gördün.
günaydin fatoşcum mesaim başladı iyiyim sen nasılsınnn :hulya:
musyasın bebişinin fotolrını burcu koptalamıştı link halinde dünün sayfasında ordan bak canım istersen

listeye dahil olmak için ne yapmak gerekiyor... :)
hmmm söleyim hemen kaydirigubbakcemile3 samimi doğal içten olucaksın öncelik bu sonra bide kaybolup kaybolup gitmiceksin buraya ait olduğunu hissedip hissettirceksin ortama alıştıkça anlarsın zaten canımmm :hulya:

anlaşıldı tamam :) komtanım... :p yalnız daimi olarak burada olamayabilirim... iş yoğunluğum bazı bazı değişebiliyor... ama doğum iznime ayrıldıktan sonra evden takılırım size... listeye kabul ediliyor muyum bu durumda...

gunaydın kıslar bıs geldıkkkkopuyorumnanaktan uyuduk sanmayın sabahtır hastanedeyız...
once kan verdık sonra nst y gırdık sonra anestezıcıden öğlen 1.5 ga randevu aldık sonra özel odamıza adımızı yazdırdık alan fılan... daaa yenı gıdık eve :)
öğlen sonuclar cıkınca anestezıcıyle gorusces bakalım :)
siz naparsınızzzzz

allahım küçücüüük bizimkilerde bölemii olcaaak anam nasıl tutcaz biz onları gözlere bak boncuk boncuk fındık kadar burun delikafadulden
ayy bi acayip oldum bizim içimizde bunlardanmı var şimdi :uhm:
ayy içim cız etti yaa senağlama
allahım uzun ömürler versin nazarlardan korusun inş.

ayhh hakkeetten yaa ınsanın ınanası gelmıyo karnında öle bişi tasıdıgına dimiii :sinifsinif:
Allam sen nelere kadirsin...:CüvCüv:

anlaşıldı tamam :) komtanım... :p yalnız daimi olarak burada olamayabilirim... iş yoğunluğum bazı bazı değişebiliyor... ama doğum iznime ayrıldıktan sonra evden takılırım size... listeye kabul ediliyor muyum bu durumda...
turkbayragiturkbayragi Tamamm canımmm kaydirigubbakcemile3 sen takıl bize hayatını yaşa en azından hergün uğra samimiyetin anlaşılsın kendinden haber ver sor soruştur merakını giderr alkisalkisalkis listeee sooraki aşama :jeyyar: hattaaa seni taa yakından tanımak maksatlı liste kabul sorularına bileee tabiii tutuluyosunn gözün korkmasın öss kpss ayarında deelll sen ön elemeyi geç mülakatı yapcak arkadaşları çıkcak saten karşınaaa kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

gunaydın kıslar bıs geldıkkkkopuyorumnanaktan uyuduk sanmayın sabahtır hastanedeyız...
once kan verdık sonra nst y gırdık sonra anestezıcıden öğlen 1.5 ga randevu aldık sonra özel odamıza adımızı yazdırdık alan fılan... daaa yenı gıdık eve :)
öğlen sonuclar cıkınca anestezıcıyle gorusces bakalım :)
siz naparsınızzzzz
halemmmmm hoşgelmişin topişimmmm kıssss kavuşmaya as kaldı heeee randevu günün saattin çıktı iyce ortayaaa kaydirigubbakcemile2 kıssss dün akşam nasıldı annat bakemmm kaynana sağlam dimiiii :roflol::roflol:

günaydın kızlar... görüyorum ki topik yine çok sakin... sanırım bir kaç haftaya kadar toparlanırız diye düşünüyorum...

yengeç'cim madalyayı hakettin valla, yaz boyunca burayı terketmeyen bir tek sen oldun (izin dışında... eh o kadar da olsun, di mi ama?) vereliniortak nasılsın güzelim?

Gülçin'cim, dün doktor ne dedi? Hani haber verecektin bize dün? Akşam telefonla konuştuk ama kafam o kadar meşguldü ki sormayı unuttum... Bir an önce haber ver bize hayatım :)

Karpuz nasılsın tatlım? bayağı yoğun bir sabah geçirmişsin... hadi bakalım çok az kaldı, hayırlısı olsun :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

halemmmmm hoşgelmişin topişimmmm kıssss kavuşmaya as kaldı heeee randevu günün saattin çıktı iyce ortayaaa kaydirigubbakcemile2 kıssss dün akşam nasıldı annat bakemmm kaynana sağlam dimiiii :roflol::roflol:

efet taze fasulyem yaaa gun mun saat cıkcak az kaldı heee :kedi:

kaynana saglamdı en son hatun seker hastası ben ona koca borcam tatlı yaptım kötükedihüso neyse bu tam ınsulınını vuruyodu kocam geldı ayh buna bı haller oldu yıne gel bana ıgnemı vur dıyo alıp kafasından yapacaktım insulinede topiş kızım engelledıkötükedihüso bı naz bı naz.. aman ekenden gıttıler zaten ayh oturamıyodum yaa uzanıyorum sureklıı 10a gelıyodu gıttıklerınde :hulya:

Karpuz nasılsın tatlım? bayağı yoğun bir sabah geçirmişsin... hadi bakalım çok az kaldı, hayırlısı olsun :)

yaa az kaldı filiz abla kosturup duruyos malum sezeryan ıcın testler gereklı ya gercı sadece agzımda dogum daa oturup etraflıca dusunmeye baslayınca aglıcak gıbı oluyorum korkumdannn :sinifsinif:
ne bilim böle amelıyathane soguk kesikler dikişlerr offf :gitme:

yaa az kaldı filiz abla kosturup duruyos malum sezeryan ıcın testler gereklı ya gercı sadece agzımda dogum daa oturup etraflıca dusunmeye baslayınca aglıcak gıbı oluyorum korkumdannn :sinifsinif:
ne bilim böle amelıyathane soguk kesikler dikişlerr offf :gitme:

aaa olmadı şimdi, hiç korkma, benim önceden myom ameliyatı tecrübem var, hiiiiiiiiç zor değil ve korkulacak hiçbir şey yok... hem sonucunda kollarına alacağın minik şeyi düşün, ne acı kalacak ne bir şey, üstelik ağrı kesiciler ne güne duruyor? biz kadınlar erkeklerden çoooooooooooook çok daha güçlüyüz ve acıya dayanıklıyız... emin ol 2-3 gün bir sıkıntı çekeceğiz, sonrasında alışacağız... o 2- 3 gün ne ki? vız gelir tırıs geçer, yeter ki bebeişlerimiz sağlıkla kucağımızda olsun, değil mi? hadi bakalım korku morku yok, ameliyathane falan düşünmek yok.... aslında olay bizim için çok daha kolay be güzelim, dışarıda bizi bekleyecek olanlar düşünsün kaydirigubbakcemile3

turkbayragiturkbayragi Tamamm canımmm kaydirigubbakcemile3 sen takıl bize hayatını yaşa en azından hergün uğra samimiyetin anlaşılsın kendinden haber ver sor soruştur merakını giderr alkisalkisalkis listeee sooraki aşama :jeyyar: hattaaa seni taa yakından tanımak maksatlı liste kabul sorularına bileee tabiii tutuluyosunn gözün korkmasın öss kpss ayarında deelll sen ön elemeyi geç mülakatı yapcak arkadaşları çıkcak saten karşınaaa kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

waaauww çok iyiymiş... yakından tanımak için sorular fln... baya atraksiyon var yani... bayıldım...
hazırım bekliyorum... delikafadulden

Günaydın güzel hatunlar, Rüzgarım denizim nasılsın? Hepinizi kocaman öpüyorum, benim bu ay da ümit yok gibi. Kumsalımdan haber var mı? 15i adet günüymüş, geldi mi ki??? Yeni hamişleri ve anneleri tebrik ediyorum..

Günaydın güzel hatunlar, Rüzgarım denizim nasılsın? Hepinizi kocaman öpüyorum, benim bu ay da ümit yok gibi. Kumsalımdan haber var mı? 15i adet günüymüş, geldi mi ki??? Yeni hamişleri ve anneleri tebrik ediyorum..

canııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmm neşeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm... kız çok özletmeye başladın kendini... neden ümit yok bu ay? başladın mı kürlere? Arife daha gelmedi bu sabah, bilmiyorum valla

Canım adetime 2-3 gün var. Hiç bu ay olacakmış gibi gelmiyor. Ramazan dolayısıyla kür uygulamadım ama adet olur olmaz soğan ve inciri uygulayacağım, malzemelrimi aldım hazırladım inşallah. adetten itibaren soana başlıyorum 15 gün devam. 16. günden itibaren incir kürü, o da diğer adete kadar dimi? Bu arada incir kürünün kist yaptığını okudum, üzüldüm. Sence nasıl yapayım canım ya??

aaa olmadı şimdi, hiç korkma, benim önceden myom ameliyatı tecrübem var, hiiiiiiiiç zor değil ve korkulacak hiçbir şey yok... hem sonucunda kollarına alacağın minik şeyi düşün, ne acı kalacak ne bir şey, üstelik ağrı kesiciler ne güne duruyor? biz kadınlar erkeklerden çoooooooooooook çok daha güçlüyüz ve acıya dayanıklıyız... emin ol 2-3 gün bir sıkıntı çekeceğiz, sonrasında alışacağız... o 2- 3 gün ne ki? vız gelir tırıs geçer, yeter ki bebeişlerimiz sağlıkla kucağımızda olsun, değil mi? hadi bakalım korku morku yok, ameliyathane falan düşünmek yok.... aslında olay bizim için çok daha kolay be güzelim, dışarıda bizi bekleyecek olanlar düşünsün kaydirigubbakcemile3

haklısın ablacımda işte ınsan ne kadar soguk kanlı olursa olsun o anı dusununce bı garip oluyosun :)
tabı dısarıyıda dusunmek lazım onlar kac tane doguruyo acaba en az 9 kaydirigubbakcemile3
bızım erkeklerden daha dırenclı oldugumuz buyuk bı gercek zaten :)kaydirigubbakcemile2

waaauww çok iyiymiş... yakından tanımak için sorular fln... baya atraksiyon var yani... bayıldım...
hazırım bekliyorum... delikafadulden

fei lian nasılsın iimisinnnn takılma sorulara :jeyyar: kac haftalıksın cinsiyet ne bebişin ascık anlat bakalımmkaydirigubbakcemile5

gunaydın nesecimmm nasılsınhihoyyyt
bende merak ettım dundu onuna detı ama gecıkmıstır bı kac gun belki sengözlerimebaksanab

X