Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bu günlük bu kadar yeter sanırım kızlar sizide bunaltmayayım kaydirigubbakcemile3

$022sagif1zx.jpg

$37288840604vn0.jpg

$oykuorg060907karika1mb1.jpg

kızlarr bu akşam ben giremem siteye anca yarın akşam için hazrılık yapıcam arkadaşlar bizde toplanıcaz yarın okurum artık yazılanları hepiniz mutlu umutlu kalın emi arkadaşlarım a.s.

kız burcu ne hazırlıgı haa yarın yılbaşı dimi ohh valla ayyy ne bilem ben hiçbişi yapmadım kimseler gelmez ama ablam belki gelir belki görümcemlerde olabiliriz yarın..ayy bende özledim mutfagımda bişeler hazırlamayı ne yapsam ki acaba.??

Filiz canım geçmişi okumayı yeni bitirdim ve şimdi cevap yazabiliyorum.Sana ve eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Allah en kısa zamanda yeniden hamile haberlerini duymak nasip etsin canım.O kadar mantıklı düşünen bir insansın ki bu işin üstesinden çok çabuk çıkacağını düşünüyorum.
Burcu canım endişelenme yarın inşallah sonuçların tertemiz çıkacak.Dualarım seninle canım.

Filiz canım geçmişi okumayı yeni bitirdim ve şimdi cevap yazabiliyorum.Sana ve eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Allah en kısa zamanda yeniden hamile haberlerini duymak nasip etsin canım.O kadar mantıklı düşünen bir insansın ki bu işin üstesinden çok çabuk çıkacağını düşünüyorum.
Burcu canım endişelenme yarın inşallah sonuçların tertemiz çıkacak.Dualarım seninle canım.

Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :1hug:

kızlar ya beniim bu uçuk arsız çıktı korkmuyor bir türlü dahada büyüyor

canim ucuk ilk cikarken sarimsagi kes koy. suyu ile iyice bastir ustune. biraz kalsin. yara bandi ile sarimsagi guzelce bantla hatta. oyle dursun. sonra ac ve hemen bir kere daha yap. evet kokusu cok kotu ama iste ucuk buyumuyor. hemen kuculuyor.sarimsagin antiseptik ozelligi var ya. ise yaraiyor.

Son düzenleme:
ben geldiiim ben geldimm canlarım benimmmm

Allahım herkese nasip etsinnnnnn... yarın detaylıca anlatırım. ayrıca resmini scan edip gösteririm size inşallahhh..Misafirim var şimdi dayanamadım kaçamak yazayım dedim..

Son düzenleme:
rahell canım valla özlemişim burcu mesaj atmasa geleceğin yok demekki bacım tam oklavalıksında neyse özledim ya kıyamam ben şimdi:))) ohh kadro tamam eskilerde son sayfalarda hep burda valla özlemişim kızlar yaaa:)))

burcumm canım arkadaşım çok sevindim bebişini hissetmiş olmana yok bacım sen o riskleri miskleri kafana takma hayat zaten risk doktorlara kalırsada herşey risk evel Allahın izniyle gör bak turp gibi bebişimiz:KK66:

kibele anam sen herkesin derdine ortak oluyorsun her topikte görüyorum iyiki varsın arkadaşım

filiz hah sen hep böyle gül emi tatlım dur daha bikaç gün geçsin çok daha iyi olacaksın aferin kız sana yılmak yok yola devam diyen dillerini yerim ben:))))))

bulcuk ceren mavideniz yine formdasınız kız enerji içeceği falanmı içiyonuz siz:))))

karabiberim çok sevindim tatlım az kaldı en erken sen doğuracan desene bak tecrübelerini paylaşmazsan kk girişinde oklavayla dalarım ona göre:)))

yasemin Allahım giydirmek nasip etsin cd sini koyar koyar izlersiniz artıkın:))) ama herkesede izletmeyin nazar değer valla ben nazardan korkarım ana karnında bile değer maşallah diyin siz bile çünkü en çok ana babanın değermiş biliyormusunuz?neyse aslında eşin iyi demiş 4,5 ay biz taşısak-4,5 ayda onlar:))) yok kız onlar zaten dışardada yoruluyorlar biz taşıyalım biz(sanki başka şansımız varda) :))))))))))))))))))))))

Allaha emanet olun beniz özleyin anacığım:)))))))))))

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------28 ocak

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................24. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................14 + 6 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+0 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

mavidenizcim baktim ama goremedim, belki yazdin kacirdim. canim kirmizilardan ne haber? umarim gormezsin.

günaydın arkadaşlar hepinize hayırlı günler
beyazcım öncelikle çok teşekkür ederim canım nasılsın
yasemink nasılsın gördünmü sudeni cicim büyümüşmü bari :))

Karı & koca Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi.

Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?' Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım.'

Kelimeler Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15.000 kelimesine karşılık 30.000 kelime.' Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.' Kocası karısına döndü ve sordu:

'Efendim?' Yaradılış Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak hem bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.' Karısı yanıtladı: 'Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

Konuşmama cezası Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 05:00'te iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı.

Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00'te uyandır' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 09:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu.

Kağıtta 'Saat 05:00 uyan' yazmaktaydı. Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller. Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.

günaydın kızlar nasılsınız bugün..dün nirdeydiniz bakiiimmm..paylaşmak istedim yazı güzeldi belki okumuşsunuzdur daha önce ama bilmeyenlerde okusun istedim...

X