Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende bende tavsiye edicem beğenirmisiniz bilmem ama olasılıksız okuduğum en güzel kitapalrdan biri şimdi devamı olan empatiyi okuyorum devam değilde aynı yazara ait

anladım ablacım çok sağol içimi rahatlatıyosun ayy yolun yarısını geride bıraktım heycandan uyuyamıyorum daha şimdiden valla kızıma kavuşacağım günü iple çekiorum :) görüşürüz ablacım hoşçakal

günaydın
yarın şeker testimiz var
doktoru arıom ulaşamıom ya detaylıyada gtcektim çkmışken ben üff

neyse kızlar ben çıkıyorum şimdi, sonra görüşürüz :)

gule gule ablacımmm :)

canan tanın kitaplaru çok güzel
ben şimdide buket uzunerin istanbullular adlı kitabını okuyorum

valla canım canan tan benı baydı acıkcası :) pirayeden baska okuyamadım...
buket uzunerıde ben 10 yıl once fılan okuyodum artık okumuyorum cok basıt gelıyo ama kesınlıkle bırlıkte buyudugum serra var ipek ongun :)
ozaman yas 17yıdı onunla basladım bırgenc kızın gızlı defterıyle ordakı ana kararkter serrayla bırlıkte buyudum :) en son bu kıs cıkmıstı kıtap ve son kıtapta serra hamıleydı kızı oldu hemde eylulde bende hamıleyım bu yıl kıım olucak ınsallah hemde eylulde :))

bende bende tavsiye edicem beğenirmisiniz bilmem ama olasılıksız okuduğum en güzel kitapalrdan biri şimdi devamı olan empatiyi okuyorum devam değilde aynı yazara ait

hadi neynnnnn delikafadulden ben öle kısısel gelısımlerı okumuyorum hıc hosuma gıtmıyo aldım olasılıksız ve empatıde duruyooo hıc okuyamadım :))
:roflol:
o kadar andım kitabı 1 saat okuyayım bari :))))

oku bakalım bende cıkıcam okucam bıraz sonra opuyorumnanaktan

canım naberr :) bende doktoru aradım yarın 4e aldım randevuyu :) nerdeymıs senın doktorrr hem bayadır bakılmıyodu dımı sana -tatlicadiarzu-

heh ulaştım yarın 5e randevu verdi hihoyyyt

evet cnm 1 ay oldu hatta geçti
hastaneye gittim bi kaç kez ama bu doktora gtmedim 1 aydır falan hadi bakalıom dua edin bana kızımın bağırsakları düzelmiştir inş teyzeleri :1hug:

hadi iii sevındım canım dua edıcemm mınıgın ınsallahhh ıyılesmıstır...:Saruboceq:
sizde bana dua edınde bana daha erken bı gun vesınnnn 19 gun cok yawwww-tatlicadiarzu-

kız çoğu gitti azı kaldıı sık dişini kaydirigubbakcemile3

ayy ama son günler geçmek bilmiodur dimi sengözlerimebaksanab

bn gitmeden doğurman lazım öle söle doktoruna kaydirigubbakcemile3

kız çoğu gitti azı kaldıı sık dişini kaydirigubbakcemile3

ayy ama son günler geçmek bilmiodur dimi sengözlerimebaksanab

bn gitmeden doğurman lazım öle söle doktoruna kaydirigubbakcemile3

:roflol: tamam cicim sen gıtmeden dogururum inşallah ama ekımde gıdıyon dımı sen ozaman kalmayıs ınsallah kuşum :kedi:

yaaa senıde gorucemm 30-32den sonra bakalımm hatta 34ten sonraaa oyyoyyyyy dogsun artık dıye her dakka dua etmeye baslıcannn opuyorumnanaktan şimdi 15-20 gunun onemi olmayuda ama bu haftada 15-20 gune bısıcık kalmamıs oluyoooopuyorumnanaktan

bende bıraz sonra agdaya gıdıcemm nolur nolmaz belki yarın doktor bakar makarr aman diyimm kaydirigubbakcemile3

4 ekimde gidiom cnm nasipse
siz bak görürsünüz bulçukla aynı gün doğurcaksınız ben biliom kaydirigubbakcemile3
anam sende amma çok ağdaya gdion yeni gtmedinmi daha ne çbk çıktı -tatlicadiarzu-

kıslar ben yavastan kacıyım uyku absmaya basladı sabahın 6 buucgundan berı ayakatyım :) uyumadan dusa gırıp sorada bı kuafore gıdıyım agdaya sora gelırım fırsat bulursam öptüümmm hepisiiiiiopuyorumnanaktan

inşş cnmm ya :Saruboceq:
senden naber belli deilmi daha doğum zamanı

yok canım ya daha belli değil p.tesi gidicem bende doktora bakalım ne dicek

inşallah burççum yaaa bakalım bıze daha ılk defa nst verıcek bakalım topiş kızım ne alemdeee:lepi:

bende merak ediom valla senii benden öncesin yaa :))

yok canım ya daha belli değil p.tesi gidicem bende doktora bakalım ne dicek

bende merak ediom valla senii benden öncesin yaa :))

kıss musyasda senden sonraydı ama bakkk :))) hıc belli olmuyo bunlar ama benım ıcımede aynı zamanda olcakmıs gııb gelıyoya hadı bakalım:kedi:

ya kızlar ben az once agdaya gıttım ya artık baya bı canım yanmaya basladı bıde sen kız o en hassas noktayı kenarları alırken resmen yırtmıs yaa kanattı bıraz.. tualete bı gırdım aiptır solemesı anammmm çiş yapamıyom nasıl yanıyooooo krem surdum dıkkatlıce napim ben yaa bı fıkrı olan varmı:uhm::gitme:

yuhhh yani çekip kopartsaymış bari klava: insan biraz dikkatli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…