Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

halee kızz netmiş o ağdacı öylee zaten ağdacı fobim var bi kere gittim yarın benimde ya kendim yapmam lazım ya gitmem lazım p.tesi doktora gidicem bende
bence krem falan bişey sürme bol bol yıka mikrop kapmasın bari hassas yer orası

musyas tebrik ederim tatlım,çok şükür aldın bebeğini kucağına Rabbim zeynep adayı szilere bağışlasın bi ömür sağlık ve huzur ile birlikte inşallah

halee kızz netmiş o ağdacı öylee zaten ağdacı fobim var bi kere gittim yarın benimde ya kendim yapmam lazım ya gitmem lazım p.tesi doktora gidicem bende
bence krem falan bişey sürme bol bol yıka mikrop kapmasın bari hassas yer orası

sorma burcum yaa parçaladı resmen 1-1.5 cm var yani... senağlama
tamam krem surmem bı daa bol bol yıka dıosun hee okişşş :kedi:

evet cicim yaa en iyisi suu böyle bişey için
benimde çok az var ağdalık değil napcam bilmiyorummm

canım hıc ugrasma bence bekle dogama az kala yaptır varyaaa gıt gıde hasaslasıyoomusss ınanılmaz ıncelmıs derii zaten kendını kasıyosun daha beter acıyoo:kedi:

kızlar ben hamileysemde değilsemde yaşadıklarımı yazmak istiyorum eğer hamileysem bilgi olur değilsemde demekki her şeyi hamileliğe yormamak lazı diye kulağınıza küpe yaparsınız (10 veya 13 gün varken bunları yaşamaya başladım)
1.sağ ve sol kasığımda batmalar iğne batar gibi (10,13 gün öncesinden)
2.aşırı derecede açlık hatta hiç doyamamak (10,13 gün öncesinden başladı ama şimdi yok)
3.cinsel isteksizlik
4.son 3 gündrü hafif miyde bulantısı oldu ama bugün sabah omadı
5.miyde yanması
6.yüzümde çok fazla sivilce çıktı
7.son bir haftadır sık idrara çıkma gece bile uyanıyorum
8.akıntım 1 haftadır çok az yok denecek kadar olduğu zamanda su gibi sanki
9.halsizlik ve aşırı uyku hali son bir haftadır
10.ara ara sancı ve bel ağrısı adet olucam diye tuvalete gitmelerim sık sık
en belirgin kasığımda batmaları yaşıyorum halada rabbim hayırlı olanını nasip etsin benim ve herkes için
VALLAHİ BACILARIM VARDA MI (BEBEĞİM)BUNLARI YAŞADIM VE YAŞIYORUM YOKSA PİSKOLOJİKTE KENDİ KENDİMİ DİNLEMEMDEN Mİ KAYNAKLANDI ONADA NET BİEŞY DİYEMİYORUM BEKLEYİP GÖRÜCEZ
YARIN ADET GÜNÜN (AMA BANA SORSAINZ HAMİLEYİM DİYORUMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 TABİ YANILIYO DA OLABİLRİM )

kızlar ben hamileysemde değilsemde yaşadıklarımı yazmak istiyorum eğer hamileysem bilgi olur değilsemde demekki her şeyi hamileliğe yormamak lazı diye kulağınıza küpe yaparsınız (10 veya 13 gün varken bunları yaşamaya başladım)
1.sağ ve sol kasığımda batmalar iğne batar gibi (10,13 gün öncesinden)
2.aşırı derecede açlık hatta hiç doyamamak (10,13 gün öncesinden başladı ama şimdi yok)
3.cinsel isteksizlik
4.son 3 gündrü hafif miyde bulantısı oldu ama bugün sabah omadı
5.miyde yanması
6.yüzümde çok fazla sivilce çıktı
7.son bir haftadır sık idrara çıkma gece bile uyanıyorum
8.akıntım 1 haftadır çok az yok denecek kadar olduğu zamanda su gibi sanki
9.halsizlik ve aşırı uyku hali son bir haftadır
10.ara ara sancı ve bel ağrısı adet olucam diye tuvalete gitmelerim sık sık
en belirgin kasığımda batmaları yaşıyorum halada rabbim hayırlı olanını nasip etsin benim ve herkes için
VALLAHİ BACILARIM VARDA MI (BEBEĞİM)BUNLARI YAŞADIM VE YAŞIYORUM YOKSA PİSKOLOJİKTE KENDİ KENDİMİ DİNLEMEMDEN Mİ KAYNAKLANDI ONADA NET BİEŞY DİYEMİYORUM BEKLEYİP GÖRÜCEZ
YARIN ADET GÜNÜN (AMA BANA SORSAINZ HAMİLEYİM DİYORUMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 TABİ YANILIYO DA OLABİLRİM )

allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir.

selam kızlaaaaaaaarrrrrrrrrrr nasılsınız canlarım sizleri çooooooooookkkkkkk özledim
ama hayat koşuşturmaasında bir türlü fırsat bulup gelemiyorum yanınıza cancanlar :):):)

eee ne var ne yok hanımlar nasıl gidiyor hamişlikler ve annelikler? herkesler iyimi keyifler yerindemi? varmı yeni haberler havadisler???

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................37. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................36. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

3. Gcan......................................36. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MıRAÇ}

4. Mehay ................................. 35. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................33. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................31. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................31. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................29. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 27. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

10. Slvmsstr................................ 24. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................21. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 18. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................12. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 6 aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 4 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA} 2 Aylık

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
slm kizlarrr nasilsiniz biz iyi olmaya calisiyoruz.bu aralar pek sik giremiyorum agrilarim var hep uzaniyorum dr dediki bebek dogum kanalina yerlesdi icin sanci yapa bilirmis cok basdiriyor oglusum ama bunlaeda güzel ve gecer insallah hepinizi öpüyorum allaha emanet olun......

bir degisiklik olursa gülcinin tlf nr var ona bildiririm mrak etmeyin beni......

Kızlar günaydın hepinize size çok güzel bi haberim var test yaptım akşam ve çift çizgiyi gördüm çok şükür hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allahım tez zamanda bekleyen herkese nasip etsinnnnnnnnnnnn

Kızlar günaydın hepinize size çok güzel bi haberim var test yaptım akşam ve çift çizgiyi gördüm çok şükür hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

alkisalkisalkistebrık ederıssss alkisalkisalkis kan testıde yaptır canım zemuszemus hadi bakalım Allah tamamını getırmeyı nasip etsınnn opuyorumnanaktan

günaydın kızlar... nasılsınız?

Allah sağlıkla tamamına erdirsin canım :)

X