Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet canım :)

hoşgeldin güzelim :) nasılsınız?
hoşbuldum ablacım iyiyiz şükür kızla oynuyorduk kucaımda uyudu kaldı
2009 temmuz annelerinde bi arkadaşımız vardı demresu öğleden sonra babamız ona götürecek bizi
sen nasılsın ablacım
musyas iyiymiş bebek 2700 doğmuş musyas baygınken emzirtmişler küvezde kalmış bi süreee
haber vereyim dedim
nurcum hoşgeldin

hoşbuldum canım
musyas arkadaşımıza geçmiş olsun allah analı babalı büytsün inş
yavrusuna kavuşmuş mutlulukla

ya havle yaaaaaa gunaydın sabah sabah net benı cıldırttııı yazdıkalrımın hepsi gittiiii

MUSYASCIMMMMMM CİCİMM DOGUM YAPMISSIN HEMDE COK GZUEL BI TARIHTAAA aLLAH ANALI BABALI VE SAGLIKLI BUYUMESINI NASIP ETSIN KIZININNN opuyorumnanaktan

filiz ablacım nurcum hilalcim vallahı suan alacakaranlık serısını okuyorum tutulmadayım aplacım şafak vaktını ıple cekıyorum :))

bende kanald ye kıtlenmıs durumdayım ay kadın genel anestezıyle dogurucakkk ne çikin bi halde cıkıyo bunlar yaaaa delikafadulden

musyas iyiymiş bebek 2700 doğmuş musyas baygınken emzirtmişler küvezde kalmış bi süreee
haber vereyim dedim
nurcum hoşgeldin
oy maşallah, Allah analı babalı büyütsün inşallah :)
hoşbuldum ablacım iyiyiz şükür kızla oynuyorduk kucaımda uyudu kaldı
2009 temmuz annelerinde bi arkadaşımız vardı demresu öğleden sonra babamız ona götürecek bizi
sen nasılsın ablacım
ayyyy kuzum benim, güzel rüyalar görsün birtanem benim :)

iyiyim canım sağol, kanald'de canlı doğum vardı onu seyrediyordum... bebiş doğduuuuuuuuuuuuu

ben şimdi şafak vaktini okuyorum, yarısını geçtim, çok sürükleyici :)

evet ablacım kendi doğumumu düşününce ne kadar çabuk doğdu

:gitme::gitme: ayhh bıraz tırstırıcı bıras korkuyutucu baya heycandolu ama cok guselldiiiiii :sinifsinif:
Allahım nasıl bı mucıze o öyle yaa suan karnındada öle canlı bısı avr ama yuzunu bılmedıgın ıcın garıp gelıyoo ama orda canlı bısı gorduugnde diyorum benım kuzumda mı böle cıkcakkk:gitme:

günaydın kızlarr nasılsınızz geçmişi okuyamadım ben çok heycanlıyım haftaya salı günü ayrıntılı ultrasona giricez inşallah herşey yolunda çıkarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…