Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yengeçcim canım söylerken sanki hemen artacakmş gibi geliyorda gittimide veya az oldu mu imkanı yok artmıyor yemin ederim 2 aydır süt için denemediğim şey kalmadı ama yok çok az geliyor süt az geldiği için bebiş somuracam diye sürekli yara ediyor tüm siyahını versende ağlayarak emziriyorum kuzumu azcıkda olsun alsın diyesenağlamasenağlama
canımmm yaaa kıyamam çok zor valla annenin halini görünce zor bebeğin halini görünce zor başa gelmeden anlaşılan bişe değil amaa allah yardımcınız olsun memişleriniz taşsın süt dolsunnn inşallahhhhh :Saruboceq:

kızlar bu arada ben günaydın dememişim size dertli olduğum konu olunca şak diye atlamışımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
günaydin canımmm aynen ölee olmuşşş kaydirigubbakcemile3

evtt sabah burcuyada anlattım kızım sana sölüom gelinin sen işit diee..süt çayları varmışş ama ekstradan ısırgan ebegümeci rezene süt artırıcı bitkiler çay yapcan içcen..günde 2-3 litre su ve 3-4 bardak sür yoğurt hergün 1 yumurta ve hergün bir diş sarımsak anne sütü alan bebeğin iştahını açıomuş ve doğal bi antibiyotik olduğu için meme uçlarında yara olmasını önlüomuş bide susam yağıyla memelere ve göbeğe masaj yapılması gerekiyomuş..bide memenin kara ucunun tamamını bebişin ağzına tıkcakmışın ba parmağınla bastırcakmışın eğer tamamını sokmazsan hava alırmış bebek ve gaz yaparmışş :sinifsinif:

hımm bakıyorumda bısden cok sey biliyon kııııı:roflol:
anacım o koca kahverengıyı memeyı cocugun agzın sokmamkii bogulur yavrucakk ufacık azı avr onun neynnnn-tatlicadiarzu-
babası cıkarır kızının gazını :roflol::roflol:

günaydın canlarım nasılsınız :1hug:

yengeçcim canım söylerken sanki hemen artacakmş gibi geliyorda gittimide veya az oldu mu imkanı yok artmıyor yemin ederim 2 aydır süt için denemediğim şey kalmadı ama yok çok az geliyor süt az geldiği için bebiş somuracam diye sürekli yara ediyor tüm siyahını versende ağlayarak emziriyorum kuzumu azcıkda olsun alsın diyesenağlamasenağlama
kıyamam ya yara olunca çokzor oluytomuş lansinoh die bi krem var göğüs için baya etkiliymiş onu denesene kullanan çok çevremde bende nasipse doğuma 1 ay kala kullanmaya başlıcam

hımm bakıyorumda bısden cok sey biliyon kııııı:roflol:
anacım o koca kahverengıyı memeyı cocugun agzın sokmamkii bogulur yavrucakk ufacık azı avr onun neynnnn-tatlicadiarzu-
babası cıkarır kızının gazını :roflol::roflol:
çok şey biliom bennnn :jeyyar: çok gezenmi çok okuyanmııı derler yaa :eek:

merhaba arkadaşlar,

ben 5+3 üm şu an ,pek çoklarınız ne güzel ilerlemişler allah tamamına erdirsin inşallah, ve bende umarım bu ileri haftalara gelirim,
arkadaşlar, dün akşam alt karında ve kasıklarda hafif bir ağrı oldu, çok rahatsız edecek gibi değil ama genede ağrı işte bu sizce normal mi ? yarın kalp atışı için gidiyorum druma sorcam ama içim pır pır etti ne diyorsunuz?

günaydın canlarım nasılsınız :1hug:

kıyamam ya yara olunca çokzor oluytomuş lansinoh die bi krem var göğüs için baya etkiliymiş onu denesene kullanan çok çevremde bende nasipse doğuma 1 ay kala kullanmaya başlıcam

günaydın canım denemediğim krem kalmadı
doğumdan sadece 1 hafta önce başlatıyor drlar ünkü göğüsleri uyarmak erken doğuma sebep oluyormuş
ben tam başlayacaktım benim kuzucuk doğdu kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar,

ben 5+3 üm şu an ,pek çoklarınız ne güzel ilerlemişler allah tamamına erdirsin inşallah, ve bende umarım bu ileri haftalara gelirim,
arkadaşlar, dün akşam alt karında ve kasıklarda hafif bir ağrı oldu, çok rahatsız edecek gibi değil ama genede ağrı işte bu sizce normal mi ? yarın kalp atışı için gidiyorum druma sorcam ama içim pır pır etti ne diyorsunuz?

canım allah tamamına erdirsin inş
hiç korkma ben o sancıyı 15 haftalığa kadar çekmiştim

slm kızlar nasılsınız cok yogunum bir bakayım dedim keyifler nasıl bebecikler nasıl bakalım su yogunlugum geçsin bol bol forumda olacagım öpüyorum canlarım iyi bakın kendinize ve bebeişlere

merhaba arkadaşlar,

korkma canım inşallah herşey yolundadır.öle sancılar oluyo.

slm canıms en nasılsın?

iyi olmaya calisiyorum canim..bu aralar agridan bol bisey hissetmiyorum desem yeridir..kasiklarima giren ani sancilar bitmeyen ara vermeden surekli olarak devam eden bel agrisi...ve mide yanmasi...daha sayayimmi.:çok üzgünüm:.bunlara ragmen iyi olmaya calisiyorum baska caremde yok zaten....:sinifsinif:

gene kimseciker yok:KK43:biz bygün aşı vurunduk tetanoz aşısı hafif bir ağrı var kolumda hiç acıtmadı hemşire bacı sağolsun.bebişimin kalp atışlarını duydum ya çok güzel bi duygu içim bi hoş oldu rabbim isteyen herkese yaşatsın bebişlerimizin de kalbi hep böyle sağlıklı atsın inş.zemuszemus burda herkes yaptırdı bu aşıyı dimi?

nurcum burdaysan sana bişey sorcam vanım ya bu seneki branşlara göre kontenjanları nerden bulabilirim ya personel.gov.tr ye girdim göremedim ööle bişey senin bilgin var mı?

X