Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

olduuu... kaçışın yok canımcım, zamanı gelince seni falan dinlemeyecek gelecek annesi sositososito sositososito sositososito

:bbo:
oyyy gelsin gelsiiinnn

delikafaduldendelikafadulden kızım bıdaa ne tutuyon arkadan bıtane daha yap ozmann :roflol:

dimi daha mantıklı CADIARZU
bunu 9 ay daha tuatrsam kocam mahfolur herhalde kardeşlikten :kedi:

kızlar başım ağrımaya başladı hafiften, biraz uzanırsam geçer belki, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)

az kaldı az geliyo Miraç merak etme sen dünürkaydirigubbakcemile3

ben merak etmiyorumda dünür cereni durduramıyoruz :):)

vaaaayyyyyyyy başladı demek işvelere cilvelere... siz yanmışsınız, bakalım nasıl başa çıkacaksınız kızlarla kaydirigubbakcemile3

:çok üzgünüm:

hemde nasıl bir gör resmen bizle dalga geçiyor bir gülüşü var pis pis görmen lazım yaaa cadım o benim cadım minik cadımmm bayramda görürsün inş.

ben bi 9 ay daha içimde tutmayı düşünüyorumm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

heee oldu canım tutarsın sen istersen hheeeç doorma öyle kal ömür boyu daha hoş olmazmı :):)

olduuu... kaçışın yok canımcım, zamanı gelince seni falan dinlemeyecek gelecek annesi sositososito sositososito sositososito

aynen katılıyorum abla sancılar tuttuğu zaman görürüm ben onu :):)

maşallah ikisinede allah nazarlardan korusun büyük kııznda acayip ttalı ya tam bi cimcime
amin canım büyük olan ablamın kızı
uyyy yerim ikisinide ne kadar güzeller maşallah valla büyümüş ilayda annesi maşallahh

slm dünür nasılsını ceren nasıl
sağol teyzesi

canım yaa kız durmuyor deyince sen onunla ilgilen diye çıktım sakinleştiğine sevindim ilaydanın duş iyi geldi demek bizede çok yarıyor banyo :)

::)
ay canım benim çok sağol çok kötü olmuştum birde otelde olunca

kızlar başım ağrımaya başladı hafiften, biraz uzanırsam geçer belki, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)
tmm ablacım uzan dinlen opuyorumnanaktan

tmm tmm oy birliği ile doğurmaya karra verdim kaydirigubbakcemile3

oyyy gelsin gelsiiinnn

tabı canım sora toraman bişi olucak gerc ıyı olurdu hee cıkar cıkmaz konusur kendı yemegını yer ve yururdu :roflol::roflol: sana bısı kalmazdıııı sen öle yap tut ıcındeee bacım :roflol::roflol:

hımmsss uyu dınlen bıras aplam gecer belkiiia.s.

:roflol::roflol::roflol:

gazanız mübarek olur şekerimmm :1shok::1shok:

hoşçakal ablatoşşşş dinlen sen güselceee Şeniz

ya cok sıcak bugun burasııı bende cıkıyım açim klımayı bıras kıtap okurum sora uyur kalırım zaten hadi sora gelmeye calısırım öptüm siziii opuyorumnanaktan

ya cok sıcak bugun burasııı bende cıkıyım açim klımayı bıras kıtap okurum sora uyur kalırım zaten hadi sora gelmeye calısırım öptüm siziii opuyorumnanaktan

iyi fikir bende bi duş alıp kociş gelene kadar kitap okuyam kaydirigubbakcemile5

:gitme::gitme: haletoşşş gidiomusunnn mafoldumben

iyi fikir bende bi duş alıp kociş gelene kadar kitap okuyam kaydirigubbakcemile5
burç ne kitabı okuyon canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…