Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlar nasılsınız size müjdeli haber vermeye geldim haftaya salı doguma gidiyom dualarınıza ihtiyacım var melegim erken geliyo çünküüü

ayy cnaım bişi, yoktur inşallahhh dişmiş olmasın gercı kac aylık bılmıyorum ama :kedi:

selam kızlar nasılsınız size müjdeli haber vermeye geldim haftaya salı doguma gidiyom dualarınıza ihtiyacım var melegim erken geliyo çünküüü

anammmmmmmmmmmm kıssssssssssssss ne bu acele :kedi:
senın kıs acelecı cıktı desene...kaydirigubbakcemile5
canımın ıcı böbrek olayın yuzunden fılanmı öne alındıısengözlerimebaksanab

öncelikle hoşgeldin nazenin zemuszemus
bnm kızım 2 aylık olana kadar ben hiç bir belirti hissetmemiştim ama 2 aylıktan 3.aya kadar felaket bir bulantı ve halsizlik dönemi geçirdim bünyeden bünyeye değişir belirtiler o yüzden her belirtiye takılma
ben hamile olduğuma inanmaıştım test sonucunu almaya bile gitmedim eşimi gönderdim negatif çıkacak die ama eşim böle sırıta sırıta gelince anladım ki pozitif kaydirigubbakcemile3
9 haftalık olana kadar kalp atışını göremediler defalarca gittim geldim gittim geldim akannehir sinir krizleri geçirdim resmen testlerde var ama ultrasonda ytok görünüodu

en son test sonuçlarını almaya gitmiştim doktor gel bakalım bi daha dedi umutsuzca ii dedim ekranı çevirdi birden bak dedi kalbi atmaya başlamış bi baktım pıt ppıt bişi oynuyo kalbiymiş kızımın delikafadulden

yani demek istediğim ümidini kaybetme sabret insan stres yapıo böle duydukça okudukça aa bnm belirtim yok bnm kaç hafta oldu tık yok die ama herkesin bünyesi ve bebeği farklı oluyo inş bu kez kalbi atmaya başlar miniş bebişinin ve o da aramıza katılır opuyorumnanaktan

sen içini rahat tut dualrımız seninle ve bebeğinle ii düşün ii olsun :1hug:

ayy kuzum yaa korkmuuştur canım öyle bi daldıysa
sen sev onu annesi masaj falan yap rahatlasın azıcık

hadi yaaa süperrrrrrrrrrrrrrrrrzemuszemus sağlıkla gelsin kuzucum

kız okusaydın bi korktu heralde kıyamam ya mafoldumben rahmetli ananem derdi hep çoçukları korkuturlarmış öle arada annen yok baban yok derlermiş :uhm:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisooo bi bebiş daha gelio bulçuk karpuuz musyas kaptı sizin sırayıı :roflol:

hadi cnm hayırlısı sağlıklı bi doğum yaparsın inşş Şeniz

yok kuzum sancuılarımız başladı hareketleride yavaşladı bebegimin yer dar gelmiş artık doktorumuzdaartık almam zamanımız gelid riske atama ikinizide dedi 2hafta için haftaya kaarar kıldık hayırlısıyla dogumaaa

:roflol::roflol:annen yok baban yok diyipmi korkuyolarmısss ayyyyyyyyyy kıyamamm ben yawwww:roflol:

vallaa musyascım kaptı sırayı aman onlar ıyı olsunda sırasının önemi yok

hadi yaaa süperrrrrrrrrrrrrrrrrzemuszemus sağlıkla gelsin kuzucum

saolun canlarım darııs tüm dogurcak aannelere ve hamişlere ve inşbebiş istiyen herkeseeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5:teytey:

anladım canım aman ıyı saglık sorunu olmasında opuyorumnanaktan
ayhhh kuşum yaaa gelsın biran once hadi sağ salim bekiliyoruz ıkınızıde opuyorumnanaktan

ayy cnaım bişi, yoktur inşallahhh dişmiş olmasın gercı kac aylık bılmıyorum ama :kedi:
canım 2.5 aylık yavrum diş değil gazgaliba ama çok korktum
nasıl korktum burcum anlatamam sana bağrıma bastım yavrumu ama susturamadım çok kötü oldum

kız okusaydın bi korktu heralde kıyamam ya mafoldumben rahmetli ananem derdi hep çoçukları korkuturlarmış öle arada annen yok baban yok derlermiş :uhm:

okudum canım aklıma ne geldiyse okudum

he vall kıı kaptıı kaydirigubbakcemile3
Allah sağlıkla doğum nasip etsin hepimize

hadi yaaa demek sancılar başladı delikafadulden
ay canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

nasıl korktum burcum anlatamam sana bağrıma bastım yavrumu ama susturamadım çok kötü oldum

nasıl şimdi sakinleştimi ayy kıyamam ya içim sızlıo böle küçük bebişler ağlayınca bnmmafoldumben

inşallahhh canımmm sayılı gun cabuk gecse barii :kedi:

kolay gelsın ablacımm güle güleee:kedi:

canımcım nberrrr:kedi: kızıcın napıyooo:kedi:
iiyim cnm sen naıslın*kızızmda ii çok şükür geçti hastalığı
uyuttum şimdi kalkar yine gündüz pek uyumuyor senin bebeiş nasıl tekmeler çok sert mi?
cnm bize de oluyor bazen gaz sancısı yada karnı ağrıdığında yapıyor duş ii gelmiştir biraz

oy maşallah sağlıcakla gelsin inş.:ecrin_bebek:

ayhh kuzumm yaaa uyudumu bari şimdii opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…