Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iiyim cnm sen naıslın*kızızmda ii çok şükür geçti hastalığı
uyuttum şimdi kalkar yine gündüz pek uyumuyor senin bebeiş nasıl tekmeler çok sert mi?

aman iyi olsun kuzumm insan kıyamıyo dimiii ben hasta olim diosundur kesın onun yerıne :kedi:

sorma canım benımkı artık tekme degıl resmen girişiyooo opuyorumnanaktan böyle göbek deliğimin orda sıvrı bısıler cıkartmaya calısıyo sanırım topugu böle kemık ama nasıl sert zemuszemus az yerımız var dıye hareketlerımızde azaldı malum.. bakalım bızde gun sayıyoruz canım cumaya doktora gıdıces bakalım görüces topişimiizemuszemus

herkesciklere tünaydınnnnnn
herkesler gelmiş muhabbet olmuş ne güzelll kaçırdım ben
ama dön sağa dön sola yatakda 12 yi yaptım :))))
hoşgeldiiiiinnnnnnnn... ohh ne güzel keyif yapmışsın :)
benimde p.tesi haftaya merakla bekliyorum bu gittiğimizde çatı muaynesi yapcak galibaa emin değilim ama delikafadulden
eyvaaaahhhhh akannehir
hoşgeldin canım, sakın korkma ve üzülme... bende de çok fazla belirti olmamıştı, herkesin belirtisi farklı oluyor ya da hiç belirti olmuyor... yaşın kaç bu arada?
aaaa kıyamam miniğime, kabus görmüştür belki annesi, birden gaz girmiş olabilir, korkma :)
selam kızlar nasılsınız size müjdeli haber vermeye geldim haftaya salı doguma gidiyom dualarınıza ihtiyacım var melegim erken geliyo çünküüü
hadi bakalım, gözün aydın canım, bizi habersiz bırakma, çok sık gelmiyorsun, doğum yapar yapmaz güzel haberini ver bize :)

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Musyas....................................36. haftamızdayız (K) (15 Eylül) {ZEYNEP ADA}

2. Karpuz ...................................37. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................36. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Gcan......................................36. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MıRAÇ}

5. Mehay ................................. 35. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................33. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................31. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................31. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................29. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 27. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

11. Slvmsstr................................ 24. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................21. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 18. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................12. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 6 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 4 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA} 2 Aylık

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

selam kızla nasılsınız
iyiyiz canım sen nasılsın ben kızı uyutana kadar sen çıkmışsın
ay ay ay... bu senin ablanın çingene değil mi? çok tatlı maşallah, İlayda'm da çok şeker, maşallah
evet ablacım oda çingenem
ikiside çok tatlı teyzesi
ooyyy nur büyütmüşsün kız sen ilaydayı maşallah bebişime maşallah

evet canım gün gün büyüyorlar

iyiyiz canım sen nasılsın ben kızı uyutana kadar sen çıkmışsın

evet ablacım oda çingenem
ikiside çok tatlı teyzesi

evet canım gün gün büyüyorlar

canım yaa kız durmuyor deyince sen onunla ilgilen diye çıktım sakinleştiğine sevindim ilaydanın duş iyi geldi demek bizede çok yarıyor banyo :)

uyyy yerim ikisinide ne kadar güzeller maşallah valla büyümüş ilayda annesi maşallahh

slm dünür nasılsını ceren nasıl

slm dünüüüürrr görüşemez olduk kıııı ne biçim dünürlük bu böyle
gelinin iyi meraklanma canikom günden güne büyüyor işveli cilveli bir kız oluyor valla başımı belaya sokacak bu senin gelinin heee miraç doğsun artık sahip çıksın şu kıza ::)

az kaldı az geliyo Miraç merak etme sen dünürkaydirigubbakcemile3

vaaaayyyyyyyy başladı demek işvelere cilvelere... siz yanmışsınız, bakalım nasıl başa çıkacaksınız kızlarla kaydirigubbakcemile3
anladım ablaaammm

aynen bende sendenim

:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…