Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aynen cicimm hadi bakalım nasılsa gun sayıyorus belki cook yakın olur opuyorumnanaktan
bizim muaynemıs cuma gunu bakalım ne dıcek doktor paşa :kedi:

:

benimde p.tesi haftaya merakla bekliyorum bu gittiğimizde çatı muaynesi yapcak galibaa emin değilim ama delikafadulden

herkes tecrübeli gibi görünüyor bana yardım etçek olan varmı :)

aip ediyosun sorun nedir :))

benimde p.tesi haftaya merakla bekliyorum bu gittiğimizde çatı muaynesi yapcak galibaa emin değilim ama delikafadulden

pehh bende olmucak tabıkı ama yınede muayne eder herhalde acılma varmı dıye dımı öle dusunuyorum en son malum 32. haftada gorusmustuk beyzadeyle...
kötükedihüso

kızlar bişey sorcam
gebelik için ilk randevunuzda neler yapılıyor anlatabilirmisiniz?

valla canım hemen gıt derım bence kac hafta olduguna bakmadan kaydirigubbakcemile2

herkesciklere tünaydınnnnnn
herkesler gelmiş muhabbet olmuş ne güzelll kaçırdım ben
ama dön sağa dön sola yatakda 12 yi yaptım :))))
tünaydım bulcukum hoşgeldin
ayy sağ sol yatak keyfiii süper bişy dimi:kedi:
hosgeldın burcummmm opuyorumnanaktan
kıs beraber doguruyomussuzzzz kaydirigubbakcemile2
valla bu gıdısle bencede beraber dogurcakmısız gıbı gelıyooo opuyorumnanaktansositososito

afiyet olsun cicim yede gel bakalım bis öğle yemegımısı bılem yedik :)))
valla olurmu olur bak aptala malum olur derlerkaydirigubbakcemile3 haftalarınızda yakın kaydirigubbakcemile2 bi prens bi de prenses gelioo ooohhhkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
yaw ben neden resim ekleyemiyorum be
nereye eklemek istiyosun canm söle yardımcı olalım opuyorumnanaktan
merhaba arkadaşlar
merhaba hoşgeldin :lepi:
kızlar bişey sorcam
gebelik için ilk randevunuzda neler yapılıyor anlatabilirmisiniz?
gebeysen keseye kalp atışına bakarlar kalbi atmaya başlayınca kan idrar tetsleri kafamçokkarıştı

hoşbulduk canım evet valla süper bişi tam benlik kaydirigubbakcemile3

ya bıde ben yapabılsemmm akannehir aksam en gec 12 de uyumus oluyorum sabaha kadar 3-4 kere malum tuvalet faslı yapıyorum :kedi:
en gec 7 -7 bucukta kalkıyorum 8 e kadar dönuyorum uyumaya calısıyorum olmuyoo kahvaltıydı eşimi işe gönder ortalık topla derken 10 oluyo.. aksama kadar uyursam belki oda 1 saatt genelde tum gece 4 saat fılan toplamda uyuyabılıyorumm:CüvCüv:

kızlarr ben acıkın evi süpüreyim yavaş yavaş gelirim hemen aranızaa:eek:

:) bak işte didim ben sana sabah erken kalkmıs olsaydın benım gıbı ben sabah lavaboyu klozete filan giriştim butun evi viledaladım camasırları topladım katladım yerlestırdım ütü yaptım yaaaa sırnaşık şey

merhabalar sevgili üyeler ben yeni üye oldum ancak 1.5 aydır intermetten hep arşivdeki tüp bebek bölümünü okudum çok yardımcı olduğunu söylemeliyim kimseyle paylaşamadığınız şeyleri burda okumak yalnız olmadığınızı gösteriyordu. ben 2. kez micro ile hamile kaldım şu an 5+2 deyim. bu çarşamba 9 unda kalp atışı için gideceğim . ancak okadar endişeliyimki anlatamam ilkin de de kalp atışı gelişmemişti ve kürtaj olmuştum. 2 bir kürtajı kaldıramam diyorum yaşımda zaten çok genç değil ,
bu arada hiç bir belirtide hissetmiyorum bu hamilelik rahat mı geçiyor demek oluyor acaba, ne bulantı ne idrara çıkma ne göğüs şişkinliği sadace iştahsızlık var ve uyku ile çabuk yorulma normal mi böyle olması?
kesesini geçen hafta görmüştüm inşallah bu sefer yolunda gider nolur benimle paylaşın çünkü ben henüz kimseyle birşey paylaşıp sevincimi bile yaşayamıyorum .

sevgiler,

ya bıde ben yapabılsemmm akannehir aksam en gec 12 de uyumus oluyorum sabaha kadar 3-4 kere malum tuvalet faslı yapıyorum :kedi:
en gec 7 -7 bucukta kalkıyorum 8 e kadar dönuyorum uyumaya calısıyorum olmuyoo kahvaltıydı eşimi işe gönder ortalık topla derken 10 oluyo.. aksama kadar uyursam belki oda 1 saatt genelde tum gece 4 saat fılan toplamda uyuyabılıyorumm:CüvCüv:

kız bende yatıom ama uyku haram karnım cok acıyo benim döndürek oluyorum yatakda o yüzden uyyamıyorum 11-12 ye kadar yatayım bari diyorum

:) bak işte didim ben sana sabah erken kalkmıs olsaydın benım gıbı ben sabah lavaboyu klozete filan giriştim butun evi viledaladım camasırları topladım katladım yerlestırdım ütü yaptım yaaaa sırnaşık şey

evet valla erken kalkınca iş bitiyor ama gün uzun be anacım evde otur otur canım sıkılıo şimdi süpürdüm acık dinlencem sonra silcem toz alcam :bbo:

merhabalar sevgili üyeler ben yeni üye oldum ancak 1.5 aydır intermetten hep arşivdeki tüp bebek bölümünü okudum çok yardımcı olduğunu söylemeliyim kimseyle paylaşamadığınız şeyleri burda okumak yalnız olmadığınızı gösteriyordu. ben 2. kez micro ile hamile kaldım şu an 5+2 deyim. bu çarşamba 9 unda kalp atışı için gideceğim . ancak okadar endişeliyimki anlatamam ilkin de de kalp atışı gelişmemişti ve kürtaj olmuştum. 2 bir kürtajı kaldıramam diyorum yaşımda zaten çok genç değil ,
bu arada hiç bir belirtide hissetmiyorum bu hamilelik rahat mı geçiyor demek oluyor acaba, ne bulantı ne idrara çıkma ne göğüs şişkinliği sadace iştahsızlık var ve uyku ile çabuk yorulma normal mi böyle olması?
kesesini geçen hafta görmüştüm inşallah bu sefer yolunda gider nolur benimle paylaşın çünkü ben henüz kimseyle birşey paylaşıp sevincimi bile yaşayamıyorum .

sevgiler,

nazenıncım inşallahh bi terslık cıkmaz ve kalp atıslarını gorursunuz opuyorumnanaktan bız sanada dua ederiz merak etme ama sende ıyı dusunki iyi seyler olsun aklına kötü seyler getirmemeye calıs.. opuyorumnanaktan
hepimiz aynı korkuları yasadık merak etmeee :kedi:

kız bende yatıom ama uyku haram karnım cok acıyo benim döndürek oluyorum yatakda o yüzden uyyamıyorum 11-12 ye kadar yatayım bari diyorum
evet valla erken kalkınca iş bitiyor ama gün uzun be anacım evde otur otur canım sıkılıo şimdi süpürdüm acık dinlencem sonra silcem toz alcam :bbo:

ya canım aynı yaaa karnım nasıl acıyo dönerken yatakta... bıde uykunda uyanıyosa tekmelemeye balsıyoo allam uyu uyuyabılırsen kaydirigubbakcemile3

tabı canım ya gun uzun olunca valla bende sıkınıtıdan patlıyorum aksma kadar hayır ıs yapamıyorum kii bu catı denen sey ne ılletmıs nasıl agrıyorr yaww bacaklarım fılan tasımıyo vallaaa :roflol:

nazenıncım inşallahh bi terslık cıkmaz ve kalp atıslarını gorursunuz opuyorumnanaktan bız sanada dua ederiz merak etme ama sende ıyı dusunki iyi seyler olsun aklına kötü seyler getirmemeye calıs.. opuyorumnanaktan

karpuz, çok teşekkür ederim nazik yanıtın için , burada olmak ve paylaşmak beni çok rahatlattı yoksa kendimi çok yalnız hissediyordum saol canım

karpuz, çok teşekkür ederim nazik yanıtın için , burada olmak ve paylaşmak beni çok rahatlattı yoksa kendimi çok yalnız hissediyordum saol canım

:kedi:aip ediyosun canım sen takıl burda bize fırsat buldukca bak nasıl rahatlıcaksın :1hug: herkes bıldıgını paylasır burda mumkun oldukca yardım etmeye calısırlar :1hug:
ne zaman gıdıceksınız doktora kalp atıslarına bakmaya zemuszemus

:kedi:aip ediyosun canım sen takıl burda bize fırsat buldukca bak nasıl rahatlıcaksın :1hug: herkes bıldıgını paylasır burda mumkun oldukca yardım etmeye calısırlar :1hug:
ne zaman gıdıceksınız doktora kalp atıslarına bakmaya zemuszemus

bu çarşamba gideceğim , tarihte çok ilginç oldu 09.09.09:) akşamda bu tarihin meditasyonuna katılacağım eğer mutlu çıkarsam dr dan

kızlar biraz önce kızıma bişey oldu
son sesle ağlamaya başladı ne mememi aldı ne bberonu susturamadım resmen çok korktumsenağlamasenağlama
bi sıcak duş aldırıp uyutuuyorum şimdi uyurke biberonuda verdim
ne oldu acaba kuzuma

X