Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Arkadaslar yarim saatten beridir ilk defa olarak bebegimi cok net hissetmeye basladim. Daha once 14+3 ken kiprasma seklinde sadece otururken cok az hissetmistim ama yaklasik 1.5 haftadir hic hissetmiyordum. 17. haftada ilk olarak hissedilir diyorlardi bende bekliyordum ne zaman hissedicem diye. Deminden beridir tekmeler atiyor ama tabiki sert degil ama hissediyorum artik bu cok guzel bir duyguymus.

Bugun bu risk haberini aldigimdan beridir uzgundum ve ayrica dunden beridir karnimda hic gitmeyen bir agri vardi acaba bebek yasiyormu, keske hissetsem derken bebisim bana ben durdayim annecim der gibi basladi tekmelemeye. Insallah Rabbim carsamba gunu iyi haberler almamizida nasip eder.

Halada tekmeliyor ayni yeri, sanki icerden dokunur gibi hissediliyor su an. Ileriki haftalarda heralde dahada guclenir ve annesinin karnini delmeye baslar:)

canım benim bu testler varya 2li ve 3lü test ,bunların doğruluk oranı %60 tatlım,yani % 40 yanılma payı var,sakın endişe etme lütfen,eminim sonuç gayet iyidir,sonuç kötü deyipte amniyosentez yaptıranların çoğunda hiç bir risk saptanmamıştır,laborantım biliyorsun az çok anlarım bu işlerden,bu testler çok da hassastır,çalışan kişinin dikkati çok önemli cnm,dr.un yazdığı formda 1 i 2 gören biri bile olabilir,yani çalışan hatası bile olabilir,ben eminim bebğin geyet sağlıklı,sen sakın enişe edip bebeğini üzme...dualarımda senin ve güzel bebeğinle cnm

canım benim ya,inan çok üzüldüm,geçmiş olsun,:çok üzgünüm:böyle bir durum da ne denir ki,yada ne dense acılar son bulur,hiç birşey...sen zaten duygularını öyle güzel anlatmışsınki,inan içimden bir parça koptu sanki,yüzyüze hiç görüşmediğimiz halde,sanki seni yıllardır tanıyor gibiyim,sanki ablammışssın gibi,kendne çok iyi bak,bol bol dinlen,eşine ve sana sabır diliyorum canım.:teselli:

ne güzel bir duygu değil mi,yerimsenibenarada hissetmiyorum diyorsun ya,hareketleri çok zayıf olduğu için anne tarafından hissedilmiyormuş cnm,endişe etme
bak bebğin sana destek oluyor,burdayım,sakın üzülme der gibi.a.s

Canım herşeyin en hayırlısı olsun. Lütfen kendini suçlama. Veren de alan da Yaradan. Bak hiç değilse hamile kalabiliyorsun bundan sonra doktorlar problem neredeyse ona çalışacaklar. İçimizde hiç hamile kalamayanlar da var. En azından sende doğru giden birşeyler var. Canım lütfen kendini listeden tamamen silme, bizim aramıza gel, hiç üzülme. En hayırlı zamanda bebişine kavuşacaksın , bu günleri atlatacaksın inşallah. Seni çok seviyoruz Şeniz.

Maşallah canım ya kendim yaşamışım gibi duygulandım. Annesi bebişin endişelendiğini hissetti annecim lütfen üzülme ben burda gayet iyiyim diyor sana bak. Hadi canım topla kendini. Bebişinle konuş, sor bakalım bizimkiler nerde kalmış???

canım benim sakıkn üzülme biz hep senin yanındayız dualarımız seninle ve diğer arkadaşlarımızla beraber inşallah hayırlı haberlerle geliceksin allahın izniyle:Saruboceq:

herkeze günaydın stresli bir günün ardından umut dolu yeni günler hepinize arkadaşlarım .
Filizcim acını anlamam mümkün değil ama benim en yakınım var yengem 40 yaşında yeni bebeği oldu 10 yıl aradan sonra normal yollarla resminide burdan göstermiştim anne olmanın kesinlikle bizim elimizde olmayan bir zamanı var yeterki biz pes etemeylim.:Saruboceq:

Menzil gülüm dualarım seninle işallah bişey çıkmıcak bebişinde sağlıkla kucağına alıcaksın sana ben iyiym sinyalleride vermiş minik dokunuşlarıyla içini ferah tut arkadaşım.:1hug:

nurcum eşin gitmiş herhalde yanlış anlamdıysam çokda geçmişi okuyamadım ama Allah kavuştursun canım sen iyisin umarım

Mavi Deniz işallah canımcım sendne güsel haber alıcaz :Saruboceq:

bensenb ne güsel söylemişsin bu bi sınav asla yılmadan isyan etmeden dualarımızla yola devam edelim hepimiz hepimiz üzülüyoruz ağlıyoruz ama alışmamız lazım herşey bizim için hayatta
cerencim bugunde cıvıl cıvıl ol herkes senin yazılarınla mutlu oluyor iyiki varsın a.s.

neşemeşe,kibele,beyaz6,ierror,arife,entelliye listedeki tüm kızlarr nasılsınız hepinizi öpüyorum a.s.

canım biliyorum çok zor ama sakın kendini kaybetme metanetli olmalısın unutma buda allahtan senin için ve diğer arkadaşlar için hep dua ediyorum hayırlısı ile en kısa zamanda nur topu bi bebişin olur inşallah :Saruboceq:

günaydın kızlar?nasılsınız bakalım,size bir cee diyip kaçıcam yine
burcu kız orda kar var mı?bura bembeyaz oldu,dışarı çıkıyorum,kendime etek yada jile gibi bişeyler alıcam,af çıktı ya okula geri dönüyorum,onun parasını falan yatırıcam ,akşam geç gelmezsem uğrarım,hepinize kucak dolusu sevgilerrrrrrrrrrrr

günaydın ülkemin güzel kadınları....
nasılsınız bakalım.... oku oku anca bitti valla allahtan akşam girip bir kaç satır yazmışım yoksa hala dahada okuyor olurum :)
maşşallah kızlar hepinize tü tü tü nazar değmesin. anam nasıl bir dostluk nasıl bir bağdır aramızdaki yaaa hayranım ben sizlere arkadaşlar iyiki varsınız hepinizi çoooookkkk seviyorummmm... vede komacan öpüyorummm....
bu yılın bitmesine sadece ve sadece bir gün kaldı arkadaşlar, kötü olan herşeyi 2008'de burakıp iyi olanları yanımıza alıp 2009'a geçelim. bunu yürekten yapalım hepimiz....
kimsecikler üzülmesin artık nolur kızlar hepinize sesleniyorum ayşe fatma demiyorum hepiniz canımsınız benim biz gerçek bir aileyiz sadece birbirimizi görmüyoruz ama ben inanıyorumki hepimizin yüreğinde bir yerlerde yaşıyoruz bizler... bu dostluğumuz hiç bozulmasın inşallah....
eee bu gün size yüzüme vuran güneş gibi sıcacık ve ışık dolu bir gün diliyorum arkadaşlar. herşey gönlünüzce olsun inşallah...

yok canım burda kar sabah yağdı baya ama şimdi durdu ama kapalı hava gün içerisinde yağar yine dışarsı soğuk üşütme emi :1hug:

günaydın kızlar bu sabah içim burkuldu resmen( allah hepimizin yardımcısı olsun hepinizden hayırlı haberler bekliyorum dualarım sizinle unutmayalım bunlar allahtan bol bol dua edelim kızlar bunların hepsi bi sınav ama inşallah bu sınavı hepimiz başarıyla geçicez :))))))
burcum canım iyiim sağol sen nasılsın bu arada yeni ismine hiç alışamadım cicim
cerencim sen nasılsın
mavidenizcim kız bu ne alınganlık ne oluyo cicim nasılsın
benssenb canım sana katılıyorum allah büyük başımıza herrşey gelebiliyor bu sadece bebek için geçerli değil ama tevekkül bizden dimi allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
nesemese,entelliye jeror,beyaz 16.yasemink , adını sayamadığım bütün arkadaşlarım sizler nasılsınız
kızlar burda çok güzel kar yağıyor her bembeyaz dışarısı o kadar temiz ve saf gözüküyoki muhteşem arkadaşlar karnımda inanılmaz bi şişlik ve ağrı var anlatamam bu beni çok rahatsız ediyor ne yapıcam bilmiyorum

canım ben iyiyim çok şükür bildiğin gibi iş güç koşuşturmaca işte yıl sonu telaşı. tabi birde dostlarımızın acıları
sen nasılsın işlerin hala çok yoğun dimi?
canım karnındaki ağrının sebebi kabızlık olabilirmi? sindirim sisteminde bir problem varmı? gaz sancısı çekiyor olabilirsin...

bende iyiyim cerencim sağol evevt hala çok yoğunuz ama az kaldı evevt cicim rabbim arkadaşlarımıza sabır ve bebişlerine sağlık versin inşallah:Saruboceq:
bilmiyorum cerencim gaz sancısıda olabilir ama kasıklarımda ağırmaya başladı kist olasından korkuyorumdelikafadulden

cerencim aynı salı remsindeki tosuncuk gibi bakıyorum ekrana kaydirigubbakcemile3
arifecim bende alışamadım yeni ismime valla :sm_confused: canım ayaklarını çok sıcak tut soğuk çok gaz yaapr insana ben üşüdüğüm an gaz sancım başlıyor

Canlarım selaama.s.

Menzil Gülüm Burcum canım kibeleninde dediği gibi ufacık ihtimalede risk diyip detaylı test yapıyorlar. Sen içini rahat tut. Bak hissetmeye başlamışsın. Muhteşem dimiisırnaşık şey Müzik dinletmeye başla tepki vercek annesine. Yerim onu beeen tekmelesin. Her tekmelediğinde şükrediyorum ben.Yaradana kurban! Sude hanım bu gece hiç uyumadı ben uyudum. nerden biliyorum bu sefer babasını uyutmamış:sm_cool:
kıpırdadığını hissediyor anlıyor oda. bütüüüün gece tekmelerini dinlemiş. Azcıkta benim karnımda kalsın diyor sabah bana. :1hug:

Filiz canım bi tarafta bunlar varken dğer tarafta üzücü şeyler olabiliyor. Bu benim içinde geçerli. Sana ne deseem içindeki acıyı dindiremicem ama seninle beraber inan bende üzüldüm. Verende Allah alanda canım. Herşeyin hayırlısı. Eeeen kısa zamanda meleğine kavuşucan tatlım benim. Burdan ayrılma yalnız kalıp düşünme emi. Seni çok seviyoruz tatlım.

Ceren canım performansın ON numara maşallah sana evet heryerde kar var ve 2009 a çok az kaldı. Koskoca yılı devirdik iyi-kötü. 2009 bambaşka olsun.

arife tatlım sen nasılsın? Benim mide bigün iyi bigün kötü şuan ekşiyo mesela. :bbo:
Ama bugün acayip heyecanlıyımgamyoncuiremsu Çünkü öğleden sonra yollara düşücem kızımı görmeye gidicem. CD ye alcaz görüntülerini fotoğraflarını çekicez inşallah. Allahım dün gece hemen sabah olsun diye erkenden yattım. Beş buçukta randevu vakitte geçmez şimdi.

Benssenb canım ben yelek yaptım süveter yaptım resimlerini çektim ama gösteremedim beceriksizliğimden fisfisfis ya ipi eline almaya başlayınca çekirdek gibi bırakamıyorum. İyi kötü söke dike yapıyorum. Oyun yatağıda yapcam ceren bekliyor da inşallah vakit bulurda yaparım. Neler yapılıyor yahu. Hatta şimdi eşime süveter yapıyorum. İp almış kendine süveter istiyor. Arka taraf bitmek üzere aştım kendimi ben aştımsırnaşık şey

Neşeem canım benim nasılsın. yoğunluğun üstünde karşılaşamıyorum hiç sizinle. Hıı teyzesiii biz rüya gördük. Rüyamda Sudeyi gördüm biliyomusun. Koyu sarı saçlıydı gözleri bal rengi ve çok tatlıydı. beyaz giydirmişim sevdim onu gülüyodu. Aman allahım bugün renkli doppler çektircemya orda yüzü falan net çıkıyormuş gidim geliyim hemen göstercem sizi bi tanıştıramadım yahuuu. Sizin sayenizde geldi o asla unutamamŞeniz

Son düzenleme:

doğru söylüyosun burcum iki gündür ayakalarım buz ne yaptıysam ısınamadım gerçi benim odam buz gibi tabiri caizse morg ya nasıl geçiriyodun bu sancıyı:1hug:

çok şükür iyiyim canım bide şu sancılarım olmasa canım benim çoğu gitti azı kladı biraz daha sabır bunlarda anneliğin diğer yanı çok sevindim inşallah melek kızın bugünçok güzel pozlar verir sana mükemmel bi hatıra bence bıcırıklar sanki izlendiklerini biliyolar öyle haraketler yapıyolarki insan çok şaşırıyor hadi baklaım gitgel bizde çok merak ediyoruz sudeyiŞeniz

selam kızlar bende yeni hamileyim.keseyi gördük çok şükür.adet ağrıları gibi karın ağrılarım devam ediyor endişeliyim biraz.sanki adet olacakmışım gibi,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…