Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

menzigülü dularımız seninle arkdaşlarım işllah hepimiz için en hayırlısı neyse o olur hakkımızda

kızlar ben bu akşam erken yatıcam sanırım dün gece bir saat uyudum sanırım kötü bir kabus uyutmadı bütün gece sabahladım iştede çok yoruldum keyfim yok gibi yarın çok dinç bi şekilde aranızda olucam ama böyle uzak kalamk yaramıyo bana sizden
ceren bu arda atıkıları gördüm koptum vede hakkaten alıp bizim kullanmamzı lazım ben kociş gelen kadar yatıcam kızlar hepiniz için bol bol dua ediyorum üzülmeye yervermicez bu sitede a.s.:enbuyukkk:

kızlaarr merhaba ben geldimm..
bu akşam biraz geciktim biliyorum aa aşağıda (kayınvalidemde) biraz fazla takıldık bu akşam kocişle muhabbet falan bilirsiniz. yukarı çıkıncada kocişin işi vardı pc de bende uzandım şimdi geldim sizlere yazıyorum şekerler....

menzil gülü üçlü test sonuçlarından hiç anlamıyorum (ne kadar ilgisiz bir anne adayıyım değilmi :eek: ) bizde önümüzdeki ay yaptırıcaz nasipse üçlü testi senin için dua ediyorum tatlım çarşamba günü güzel haberler alırsın inşallah doktordan. stres yapma kendine lütfen...

ieror canımın içi listeyi güncelledim demişsin ama en son nerden aldın listeyide güncelledin ya kızlar bu üçücüye oluyor hep benden önce kalandan alınıyor liste ve biz bebişimizle geride kalıyoruz :1no2: ama biz büyüdük teyzeleri yaaa gamyoncuiremsu

filizim ablammm canımm ne denirki böyle bir durumda :teselli:
biliyorum ne yazsam ne desem kanayan yarana melhem olamıcam, o parçalanmış yüreğine su serpemicem bu yüzden içinden geldiği gibi hareket et ağla bağır çağır haykır ama yeterk içine atma nolur birileriyle konuş paylaş ve unutmaki herşey allahtan ona karşı hiç birşey yapamayız. canım en kısa zamanda toparlanıp aramıza dönmeni bekliyoruz lütfen bizlerden ayrı kalma olurmu fazlada yıpranma nolur yıpranmamaya çalış en azından senağlama senağlama senağlama

kızlar ben bu akşam erken yatıcam sanırım dün gece bir saat uyudum sanırım kötü bir kabus uyutmadı bütün gece sabahladım iştede çok yoruldum keyfim yok gibi yarın çok dinç bi şekilde aranızda olucam ama böyle uzak kalamk yaramıyo bana sizden
ceren bu arda atıkıları gördüm koptum vede hakkaten alıp bizim kullanmamzı lazım ben kociş gelen kadar yatıcam kızlar hepiniz için bol bol dua ediyorum üzülmeye yervermicez bu sitede a.s.:enbuyukkk:

burcum hayırdır güzelim ne kabusu bu böyle?
aman zuzum dikkat et kendini bir tarafın açıkta kalmış senin kaydirigubbakcemile3
bu akşam iyice al uykunuda yarın dinç ol cicim. nasipse yarın grş.inş. mirmirmirmir

canlarım merhaba bugün maalesef pek iyi bi gün geçirmedim uzun bi tatil sonrası iş çok zor tabii
Allah sağlık versin napalım
filizcim çok üzgünüm ne desem seni teselli edemem biliyorum güçlü olmak zorundayız sölemesi kolay diyebilirsin tabii ama tahmin edemeyeceğin kadar çok üzüldüm

Canlarim merhaba hepinize...

Az evvel hemsire aradi, uclu test yaptirmistim. Down sendrom testi normal cikmis ama noral tup defektinden riskli cikti bebegim. Bu yuzden bu carsamba detayli ultrasonla bakilcak bebegimize. Herkesten dua bekliyorum, lutfen dua edinde normal ciksin.

Hepinizi opuyorum...

Canım inşallah kötü bir durum olmaz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Dualarımız sen ve hepimizle...

arkadaşlar merak edeceğinizi düşündüğümden gelip haber vereyim dedim, çok iyi olduğumu söyleyemeyeceğim, bebeğimin kalp atışları yok maalesef, haftaya pazartesi kürtaj olacağım, daha fazla yazamayacağım, yarın bir ara uğrarım, hepinizin desteğine ve dualarına çok teşekkürler, bu sefer de kısmet değilmiş :KK43: hepinizi çok öpüyorum ve çok seviyorum

Canım Rabbim meleğini yanına almak istemiş lütfen üzülme. Allah sabır versin, sağlıkla kalın canım...

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................24. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................21.haftaya girdik
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................14 + 6 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+0 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.filiz_kus............................. 8 + 3 olduk

filizciğim ne desem öyle anlamsız öyle saçmaki...yaşadığım için acı tanıdık bir acı.rabbim yardımcın olsun.bir an önce yaraların kabuk bağlar inşallah zor olsada.

5. Nur_84...............................13+1 olduk sırnaşık şeysırnaşık şey
12.filiz_kus............................. 8 + 3 olduk

Az evvel hemsire aradi, uclu test yaptirmistim. Down sendrom testi normal cikmis ama noral tup defektinden riskli cikti bebegim. Bu yuzden bu carsamba detayli ultrasonla bakilcak bebegimize. Herkesten dua bekliyorum, lutfen dua edinde normal ciksin.

Hepinizi opuyorum...

tabiki dualarımız seninle.hiçbir şey olmayacak allahın izniyle rahat ol.hep dua edeceğim sizlere.rabbim yüzünü güldürsün inşallah.

ben yokum artik :KK43:

Hepinizi opuyorum...

canim uzulme diyecegim ama mumkun olmadigini biliyorum. Allah size saglik sihhat versin. insallah yakin zamanda saglikli bir bebegin olur...

canım inan çok üzüldüm allahım sabrını verir inşallah arkadaşım kaybetmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum bende fazla yazamayacağım ağlama tuttu beni öpüyorum senigeçmiş olsun

Canim cok uzuldum ama elbet bundada bir hayir vardir. Allahtan esinede sanada sabir diliyorum.

canım benim çok geçmiş olsun :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canımmm Allah sabır versinnn hakkımızda hayırlısı çok üzüldüm senağlama

kızlaarr merhaba ben geldimm..
bu akşam biraz geciktim biliyorum aa aşağıda (kayınvalidemde) biraz fazla takıldık bu akşam kocişle muhabbet falan bilirsiniz. yukarı çıkıncada kocişin işi vardı pc de bende uzandım şimdi geldim sizlere yazıyorum şekerler....

menzil gülü üçlü test sonuçlarından hiç anlamıyorum (ne kadar ilgisiz bir anne adayıyım değilmi :eek: ) bizde önümüzdeki ay yaptırıcaz nasipse üçlü testi senin için dua ediyorum tatlım çarşamba günü güzel haberler alırsın inşallah doktordan. stres yapma kendine lütfen...

ieror canımın içi listeyi güncelledim demişsin ama en son nerden aldın listeyide güncelledin ya kızlar bu üçücüye oluyor hep benden önce kalandan alınıyor liste ve biz bebişimizle geride kalıyoruz :1no2: ama biz büyüdük teyzeleri yaaa gamyoncuiremsu

filizim ablammm canımm ne denirki böyle bir durumda :teselli:
biliyorum ne yazsam ne desem kanayan yarana melhem olamıcam, o parçalanmış yüreğine su serpemicem bu yüzden içinden geldiği gibi hareket et ağla bağır çağır haykır ama yeterk içine atma nolur birileriyle konuş paylaş ve unutmaki herşey allahtan ona karşı hiç birşey yapamayız. canım en kısa zamanda toparlanıp aramıza dönmeni bekliyoruz lütfen bizlerden ayrı kalma olurmu fazlada yıpranma nolur yıpranmamaya çalış en azından senağlama senağlama senağlama

canlarım merhaba bugün maalesef pek iyi bi gün geçirmedim uzun bi tatil sonrası iş çok zor tabii
Allah sağlık versin napalım
filizcim çok üzgünüm ne desem seni teselli edemem biliyorum güçlü olmak zorundayız sölemesi kolay diyebilirsin tabii ama tahmin edemeyeceğin kadar çok üzüldüm

Canım inşallah kötü bir durum olmaz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Dualarımız sen ve hepimizle...

Canım Rabbim meleğini yanına almak istemiş lütfen üzülme. Allah sabır versin, sağlıkla kalın canım...

filizciğim ne desem öyle anlamsız öyle saçmaki...yaşadığım için acı tanıdık bir acı.rabbim yardımcın olsun.bir an önce yaraların kabuk bağlar inşallah zor olsada.

Hepinizin de içtenlikle üzüldüğünü biliyorum arkadaşlar. İçimdeki acıyı tarif etmem imkansız. Hani derler ya kelimeler kifayetsiz ya da sözcüklerin bittiği yer diye aynen öyle, hiçbir sözcük ya da hiçbir cümle beni teselli edemiyor. Kimseyi üzmek istemiyorum ama içimi dökebildiğim tek yer burası. Eşim kendi acısını içine gömdü ve beni teselli etmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Kayınvalidem, görümcelerim hepsi geldiler ve beni teselli etmeye çalıştılar, babam ise öbür taraftan beni avutmaya çalıştı. Hepsinin karşısında güçlü olmaya, ağlamamaya çalıştım. Başardım da... Karşılarında çok güçlü durdum. Şu an kendimle başbaşayım ve bu gücü bulamıyorum. Anne olmayı bu kadar isterken bu sefer de başaramadım. Halbuki bu sefer o kadar yaklaşmıştım, o kadar yakındım ki bu duyguya... Olmadı. Bu sefer herşey bambaşka diyordum. Bu benim 4. kaybım. Doktorum son çare olarak tüp bebek önerdi. Evet bunu da deneyeceğim. Çünkü anne olmayı herşeyden çok istiyorum. Doktorum hamile kalmakla bir sorunum olmadığını, sadece yumurtalarımın kalitesiz olmasından dolayı bu kayıpları yaşadığımı söyledi. Bu beni daha da kızdırıyor. Neden mi? Çünkü 20'li yaşlarımda ya da 30'lu yaşlarımda evlenebilirdim ve ben bunu yapmadım. Şimdi de bunun bedelini ödüyorum maalesef. dediğim gibi kimseyi üzmek istemiyorum Sadece içimi dökmek istedim. Çünkü bunları anlatabileceğim kimse yok çevremde. Yarın saat 5'te bir başka doktora daha görüneceğim ama sonuç değişmeyecek. Bu sadece çevremdekileri rahatlatacak, beni değil. Sonucun ne olacağını bilinçli bir kadın olarak biliyorum. Şu an burada kimse olmasa da sabah bunları okuyan herkesin benim için tek yürek olacağını biliyorum, o yüzden yazıyorum. Şu an bildiğim tek şey var, bebeğimi kaybettim ve acı çekiyorum... ve kimsenin karşısında güçlü durup ben iyiyim beni merak etmeyin demek zorunda değilim. Sadece bunu paylaşmak istedim sizlerle. Sizleri seviyorum ve iyi ki varsınız.

filizim canım arkadaşım acını inan bana yürekten paylaşıyorum ama bu kadar dualara karşı yaradan bunu nasip ettiyse inan senin hakkında vardır bir hayır evet toparlanman belki zor olacak ama kendine geldiğinde o zaman sende hakvereceksin düşünki Mevlam daha beter acıylada imtahan edebilirdi seni düşünki son anlardada kaybedebilirdin bebişini yani bunları yazıyorum çünkü beterin beterini düşünerek imtahanımızdan geçmek durumundayız ayrıca hamdolsunki sağlığın yerinde bak tüp bebeğide deneyeceğini söylüyorsun yılmamanı taktir ettim sanada bu yakışırdı arkadaşım ama kendinide suçlamaktan vazgeç 20li 30lu yaşlarda evlenseydin hemen bebişinmi olacaktı yada kaliteli yumurtalarınmı olacaktı ??? nerden biliyorsun??? Mevlam alnımıza ne yazmışsak bizlere onu yaşatıyor 20 dede evlensen 40 tada evlensen 50 dede evlensen olmayacaksa olmayacak olacaksada 60 lı yaşlardada olacak bunun örneklerinide günümüzde gördük zaten

demem oki arkadaşım dualarımız seninle elbet bu günleride atlatacaksın bana diyorsun ama seninde en az benim kadar tevekküllü olduğun kanısındayım yılmak yok yola devam Rabbim sağlık versin ve en önemlisi herşeyin ama herşeyin hakkımızda hayırlısını versin seni seviyorum canım arkadaşım...

burcummm dualarım canı gönülden sizlere akıyor olacak korkma arkadaşım evel Allahın izniyle hayırlı haberlerle döneceksin inşallah Rabbim yardımcınız olsun çarşamba günü

neşem bende sizsiz yapamıyorum bacım dediğin gibi bebiş yolunda güzel dostluklar edindik demekki bunda bile bir hayır varmış çünkü Mevlam hepimize aynı ortak derdi verdiki bu dostlukları kurabilelim diye işte bu bekleyişimizdede bu dostlukları kurma hayrı varmış

nur84 hayırlısıyla eşine kavuşursun inşallah

arifem canım benim hafta sonum iyi geçti tevekküllü olacağızki en zor imtahandanda alnımızın akıyla çıkabilelim dimi ? tabiiki bazen hassas olduğumuz anlar olacak benimde ağladığım kanlı gözyaşlarımı akıttığım anlar olmadımı oldu ama önemli olan ağlamamak değil ağlamak aa isyan etmeden ağlamak ve sonrasında herdaim tevekküle sımsıkı sarılmak:KK66: Yaradanda başka sığınacak sarılacak kapı varmıki ben ona sığınmışım sarılmışım ve bekliyorum varıdr bi bildiği hepimiz için bu böyle dilerim hepimize tez vakit verir bebişlerimizi hayırlısı olsun yeterki

ceren yine cıvıl cıvılsın Allah bozmasın şekerim

mavidenizim bende seni çokk seviyrum arkadaşım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah tamamen yerleşmene çok sevindim ALlah güle güle oturmak nasip etsin bizdeki sebebi sormuşsun canım ikimizdede bir sorun geri bikaç doktor harekette ufak bir sorunun olduğunu dile getirmişti yarında kalırsın 5 sene sonrada kalırsın demişti işte bende hayırlı zamanı bekliyorum bakalım hem burda tecrübelerine çok güvendiğim 3 arkadaşımla görüştüm değerlerimi onlarla paylaştım ve kesinlikle gebe kalmamam için hiçbir sorunun olmadığını söylediler ve inanın doktorun bana söylediğinden daha mantıklı açıklamalar yaptılar çok okuyan değil çok tecrübe edinen bilir dimi:))) bence öyle:)

Familya sana hayırlı doğumlar diliyorum Rabbim bir seste kurtarsın inşallah

ierror unutuldun sanma:)))

yasemin canım resimleri göremedim neyse hayırlısıyla giydirmek nasip olur inşallah

karabiberim nasılsın canım sendeki son durumlar nasıl?

BURCUMM FİLİZİMMM FAMİLYA DUALARIMIZ SİZİNLE....

Son düzenleme:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
12.Ceylan83-------------------------------28 ocak

12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

ARKADAŞLAR LİSTEYİ GÜNCELLERKEN LÜTFEN EN SON LİSTEDEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPALIM VE LÜTFEN LİSTEDE İSMİ OLAN ARKADAŞLARIM HERKES KENDİ İSMİNİN KARŞISINDAKİ HAFTA YADA AY BÖLMESİNİ GÜNCELLESİN LİSTEMİZİN AMACI İSİMLERİMİZİN GÖRÜNMESİ DEĞİL BİRBİRİMİZDEN GÜNCEL HABER ALMAMIZDIR İLGİNİZE DUYRULUR

Hepinizi opuyorum...

Canim %yarim risk olsa bile risk diyorlar buna biliyorsun. hic canini sikma. inan hicbirseycik cikmayacak. iyi haberlerini bekliyoruz.

benim arkadasima da gerizekalilar 3 bobregi var midesi yok demislerdi:) tovbeee. o kadar morali bozulmustu ki. sonra hic konusunu bile acmadilar. yanlis gormus salak. ve bunu dan diye soylemisler. yani insan bir arastiri testleri yapar ne bileyim. bu kadar da acemilik olmaz ki. hic uzulme. turp gibi bebisin.

Filizcim, acini tahmin edebiliyorum. ama sende bu azim varken bebegini yakinda alacaksin kucagina ve bu gunleri unutacaksin. cocukistiyorum.com'u kuran hanimin da senelerce cocugu olmamis. esi ile bosanmislar. en uzuldugum o yeniden evlendi ve bir oglu oldu diyor. ve artik 40 li yaslarin ortalarinda aci gercekle karsilasmis. menopoz. tum bu soylenilenlere kulaklarimi tikadim ve ben cocuk sahibi olacagima emindim diyor. sonra bakmis modern tipla olmuyor. Misir carsisina gitmis bir aktardan derdine derman olacak bitkilerden almis. ve mucizem geldi diyor.

yani senin durumun farkli. ama benim burada demek istedigim o hic hamile kalamazken, ustelik menopoza girmisken, cocuk sahibi olmus. sen ki hamile kalabiliyorsun. ustelik cok da genc gosteriyorum diyorsun yani biyolojin yasin genc. denemek icin cok zamanin var. insallah bebegini kucagina aldiginda tum bunlari unutacaksin.

Ayrica neden 20lerde 30larda evlenmedim diye de kizma. bunlarin hepsi yazgi. burada 18li yaslarda 20li 30lu yaslardfa hicbir sebep olmaksizin hamile kalamayan arkadaslar var. yani bazen yas degil mesele.

Daha biraz ince bebegimi kaybettim basliginda bir arkadasin yazdigini okudum. kac defa bebek kaybetmis bir yakini. tup bebek vs herseyi denemis. 40 yasinda normal yolla hamile kalmis ve dogurmus bebisini. ama o allah tan hic umit kesmemeis ve cok azimliymis ki sen de oylesin.

Sen umudunu ve azmini kaybetme yeter. Bebis gelecektir.

Canim %yarim risk olsa bile risk diyorlar buna biliyorsun. hic canini sikma. inan hicbirseycik cikmayacak. iyi haberlerini bekliyoruz.

benim arkadasima da gerizekalilar 3 bobregi var midesi yok demislerdi:) tovbeee. o kadar morali bozulmustu ki. sonra hic konusunu bile acmadilar. yanlis gormus salak. ve bunu dan diye soylemisler. yani insan bir arastiri testleri yapar ne bileyim. bu kadar da acemilik olmaz ki. hic uzulme. turp gibi bebisin.

Filizcim, acini tahmin edebiliyorum. ama sende bu azim varken bebegini yakinda alacaksin kucagina ve bu gunleri unutacaksin. cocukistiyorum.com'u kuran hanimin da senelerce cocugu olmamis. esi ile bosanmislar. en uzuldugum o yeniden evlendi ve bir oglu oldu diyor. ve artik 40 li yaslarin ortalarinda aci gercekle karsilasmis. menopoz. tum bu soylenilenlere kulaklarimi tikadim ve ben cocuk sahibi olacagima emindim diyor. sonra bakmis modern tipla olmuyor. Misir carsisina gitmis bir aktardan derdine derman olacak bitkilerden almis. ve mucizem geldi diyor.

yani senin durumun farkli. ama benim burada demek istedigim o hic hamile kalamazken, ustelik menopoza girmisken, cocuk sahibi olmus. sen ki hamile kalabiliyorsun. ustelik cok da genc gosteriyorum diyorsun yani biyolojin yasin genc. denemek icin cok zamanin var. insallah bebegini kucagina aldiginda tum bunlari unutacaksin.

Ayrica neden 20lerde 30larda evlenmedim diye de kizma. bunlarin hepsi yazgi. burada 18li yaslarda 20li 30lu yaslardfa hicbir sebep olmaksizin hamile kalamayan arkadaslar var. yani bazen yas degil mesele.

Daha biraz ince bebegimi kaybettim basliginda bir arkadasin yazdigini okudum. kac defa bebek kaybetmis bir yakini. tup bebek vs herseyi denemis. 40 yasinda normal yolla hamile kalmis ve dogurmus bebisini. ama o allah tan hic umit kesmemeis ve cok azimliymis ki sen de oylesin.

Sen umudunu ve azmini kaybetme yeter. Bebis gelecektir.

Canim yaaa Allah senden razi olsun ne guzel moral veriyorsun bizlere. Rabbim seninde yuzunu guldursun, dilediklerini hayirlisi ile versin.

X