Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar hepinize merhaba..Hepinizden özür dilerim uzun süre sizi habersiz bıraktım..Ama arkadaşımız Burcu sayesinde kafam dank etti :))) yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..Eskiler benı biliyor zaten.. Umarım hepiniz iyisinizdir..Geçmişi okumam zaman alacak fırsat buldukça okurum..Güzel haberler varmı.? Herkesi öpüyorum..

kızlar hepinize merhaba..Hepinizden özür dilerim uzun süre sizi habersiz bıraktım..Ama arkadaşımız Burcu sayesinde kafam dank etti :))) yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..Eskiler benı biliyor zaten.. Umarım hepiniz iyisinizdir..Geçmişi okumam zaman alacak fırsat buldukça okurum..Güzel haberler varmı.? Herkesi öpüyorum..

Rahel sen nerelerdesin tatlım yaaaaaaaaaaaa.:eek:klava: Bidaha yapma öyle çok merak ettik seni. Nasılsın balımmmm?

iyiyim yasemincim sen nasılsın...Prensesinde iyidir umarım...Hepinizden özür dilerim..habersiz bıraktım sizi.. ben yine umut etmeye devam ediyorum ama nereye kadar bilemem..inşallah birgün bana ve beım gibilere de o duyguyu yaşatır allahım...Havadisler sende..diğer arkadaşlar nasıl? Geçmişe biraz göz attım ama tam okuyamadım..Şu atkı mı şal mı o ne yaaa :))) Merak ettim valla...

arifecim iki kasık bölgesine masaj sonra iki pırtla :eek: bişey kalmıyor kaydirigubbakcemile3
yasemink sudeyi görmek için sabırsılıkla bekliyoruz hihoyyyt
nurcum günaydın cicim a.s.
pelin tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
rahel sende aramıza hoşgeldin tekrara.s.

slm kzılar evet biraz gücendim ama geçti şimdi..filizcim inan ki ne diyecegimi bilmiyorum söyleyecek söz bulamıyorum rabbim hakkımızda hayırlısını versin..herişte bir hayır verdır işin bu boyutunuda düşün meleklerin seni orada bekleyecekler..ama kendini bırakma agla içini dök ama sonra üçlü olmaya dimdik durmaya gayret et..cnm ablacım senin yanındayız unutma kendine ugraşlar bul bu ara kafandan bun atmak kolay degil farkındayım ama lütfen kendini meşgul edecek şeylere ver..menzil gülü en ufak riskte istiyorlar bu testleri inanki çevremde gördügüm kadarıyla 5 hamileden 3!de rsik var denip test istiyorlar çok ufak şüphede bile ..içini ferah tut duanı eksik etme..inş güzel haberlerle dönersin..
ierror bende de ara ara bu alınganlık oluyor dönem dönem takılıyorum bazen ama benim kisi bazen alınganlık degilde gerçektende hissettigim için söylüyorum..açıgım artık eskisi gibi saklayamıyorum..yasemin bıcırıgın maşallahı varmış..rahellll neredesin kuzum sen yaa inan sürekli sordum seni merakta bırakma bizi neden yazmadın hiç..menzil gülü (burcu derken kasettin) ne söyledide kafana dank etti?
benim de başım agrıyor bu ara nerdeyse hiç geçmiyor hafifliyor geçti derken yeniden başlıyor..regl olsamda bari rahatlasa şu başım ilk bir iki gün falan agrıyor sonra bayagı hafifliyor..

selam mavidenizcim..Burcu mesaj atmış bana onu gördüm :))) Geçmiş olsun sanada canım..Benı sorduğunu biliyorum teşekkür ederim..Bu arada neşe ve benssenb nerdeler ve nasıllar?

rahelcim iyi onlarda bensenb de çok sık girmiyor ama en azından gün içerinde ugramaya çalışıyor bazen 3 günde 1 haftada ugramadıgı oluyor ama en azından habe rveriyor bize..neşede eskiis gibi sık girmiyor ama onu hamişlerde haberler topigi altında ki hamişligi kafaya takmayacaklar bölümünde bulabilirsin bizde ara ara takılıyoruz araya..ama buradan ayrılmıyor tabii sonuçta burası biizm asıl evimiz gibi..

neşe kar manzarası karşısında mayıştı sıcacık yatağına uzanıcaktı en son konuştuğumuzda kaydirigubbakcemile3

burcu allah iyiliğini versin emi çatlak
nurcum günaydın canım nasılsın bebiş nasıl
rahel tekrar hoşgeldin aramıza
pelincim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
filiz lotus75.menzilgülü nasılsınız kızlar :))))

kızlar hepinizden ricam var tek tek msj atamam özelden diye buraya yazdım filiz arkadaşımız üzgün bugünlerde ara arada olsa girecektir buraya lütfen ricam bir kaç gün gebelik hakkında konuşmayalım bizler böyle bebklerden bahsettikçe anne karnındaki tekmeler kıpırtılardan eminim kötü olacaktır onun yerine koyun kendinizi kötü olmazmıydınız her ne kadar bu gerçekle yüz yüze kalmak zorunda ol sada bunu atlatabilmesi için ihtiyacı var çok dgl sadece sizden 2 gün süre istiyorum..biraz daha dikkat edelimmi konuşmalarımıza filizin de aramıza rahta ça katılıp konuşabilecegi konular olsun konuştuklarımız..beni anlayacagınızı umut ediyorum..lütfen kırılmayın laflarıma alınmanızı istemem hiçbirinizin ama filiz ablamızıda düşünmemiz gerekir..

X