Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nur kaçırmışım sanırım seni bende geçmişe bakmaya çalışıyordum bi,r yandan mıutfaga git gel komşum gelecek kahvaltıya hiç keyfim yok dünden beri ..şimdide başım agrıyor biraz..bir bakıp kaçacam..nur iyi sayılırım ben beroş büyüdü sanırım iyice hareketleri sıklaştı maaşallah diyeyim yine ben bazen korkutuyor çünkü.neyse ben kaçayım..

bende kavaltı hazırlayam bari kendimee miraç aç kalmasın
sahurda tıka basa yiyyorum gerçi iyice obur oldum sanırım kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

16. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kizlar listeye benide ekleyin dogum tarihi 16 ekim erkek isim belli degil....34. haftamizdayiz :))

bıyerlere yagıyoya ceremesini biz cekıyoruz.. burdada nem %74 sıcaklık 29 yazıyo derecede .. yapış yapışız...
burcumm naberrr gorusemedık cicim.. evde napıyosun sıkılıyomusun:CüvCüv:

ayy valla sorma yaa acayip sıkılıyorum deli danalar gibi koşturuyom evde napsam diyee :bbo:

selamlar herkesee nasılsınız kızlar
biletimizi aldık bugün 4 ekimde uçuyoruz türkiyeye ayy içim bi hoş oldu ya kocişimi bırakıp nasl gitcem yalnız aç susuz burlarda:çok üzgünüm:

slm kızlar anne aday adaylarıı alıyormusnuz aranıza bende 2 bebege niyetliyim su an fiolikaist kullanıyorum 1 ayım kaldı 3 aylık süremin dolmasına beklemedeyim

ayy valla sorma yaa acayip sıkılıyorum deli danalar gibi koşturuyom evde napsam diyee :bbo:

ay sende benden oldun yani kaydirigubbakcemile3 yapıcak bısı bulunmuyo anacım gunler o kadar uzunkiii zemuszemus

selamlar herkesee nasılsınız kızlar
biletimizi aldık bugün 4 ekimde uçuyoruz türkiyeye ayy içim bi hoş oldu ya kocişimi bırakıp nasl gitcem yalnız aç susuz burlarda:çok üzgünüm:

ayhh kuzum yaaa kocısını nıye bırakıyosun orlardaaaa:uhm:

slm kızlar anne aday adaylarıı alıyormusnuz aranıza bende 2 bebege niyetliyim su an fiolikaist kullanıyorum 1 ayım kaldı 3 aylık süremin dolmasına beklemedeyim

:1hug: gel şekerim gelll illa hamile olmak şartmı canımm... :icecream:2. bebege derken sende bı tane olsa gerekk :kedi:bisde daaa yenii bitane olucak inşaallahhhhh:asigim:a.s.

ay sende benden oldun yani kaydirigubbakcemile3 yapıcak bısı bulunmuyo anacım gunler o kadar uzunkiii zemuszemus

ayhh kuzum yaaa kocısını nıye bırakıyosun orlardaaaa:uhm:

cnm burda sağlık koşulları ii değil hastanede normal doğumda yasak ayrıca allah korusun çoçuğa bişy olsa yada bana müdahale edecek kapasitede değiller birde ailem türkiyede annemde panik atak var uçağa binemiyo haliyle gelemiyor burda eşimde çalışıyo uçağada 32. haftadan sonra almıyorlar :gitme::gitme::gitme:

mecburum yani kızımız için herşey :sinifsinif: ama çok zor olcak kocişim olmadan :çok üzgünüm:

X